Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Włochy / Bergamo
wlochy-bergamo,1362,522
Strona 10 z 17

Autor:  maczala1 [ 11 Lis 2013 12:50 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Napisz w wolnej chwili coś więcej - gdzie byłaś, co najbardziej sie podobało, co można sobie odpuścić bez wielkiej straty.

Autor:  Maktravel [ 11 Lis 2013 13:29 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Od siebie polecam Jezioro Iseo, super klimaty. Odpoczywał tu Chopin ...

Autor:  maczala1 [ 11 Lis 2013 14:21 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

O Iseo była już mowa na poprzedniej stronie.

Autor:  Kapella [ 13 Lis 2013 22:33 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Hej
A jak z pogodą w tym rejonie Włoch w połowie listopada? Duża różnica w porównaniu z Polską? Mam dylemat, czy zabrać kurtkę zimową czy wystarczy przejściówka i cieplejszy sweter?
Pozdrawiam :)

Autor:  namteH [ 13 Lis 2013 22:42 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Kapella napisał(a):
Hej
A jak z pogodą w tym rejonie Włoch w połowie listopada? Duża różnica w porównaniu z Polską? Mam dylemat, czy zabrać kurtkę zimową czy wystarczy przejściówka i cieplejszy sweter?
Pozdrawiam :)

wystarczy przejściówka i cieplejszy sweter

Autor:  Maktravel [ 13 Lis 2013 23:39 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

1 listopada w Wenecji było 19 stopni ciepła, krótkie rękawki królowały. W Bergamo 2-3 stopnie mniej ...

Autor:  ciacho_majonez [ 14 Lis 2013 14:34 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Lecę w niedzielę, mogę napisać jaka pogoda ;) od znajomego, który mieszka na miejscu wiem, że dzisiaj jest ~15 C i chmury.

Autor:  Djorkaeff [ 14 Lis 2013 14:44 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

namteH napisał(a):
Kapella napisał(a):
Hej
A jak z pogodą w tym rejonie Włoch w połowie listopada? Duża różnica w porównaniu z Polską? Mam dylemat, czy zabrać kurtkę zimową czy wystarczy przejściówka i cieplejszy sweter?
Pozdrawiam :)

wystarczy przejściówka i cieplejszy sweter

Rok temu byliśmy dokładnie o tej porze w Bergamo, Lecco, Cesenie, San Marino i Bolonii. Dwa pierwsze dni mieliśmy 15 stopni i słońce, później 8-12 stopni. Momentami solidnie marzliśmy, więc radzę jednak wziąć coś ciepłego.

Autor:  Kapella [ 15 Lis 2013 22:04 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Dzięki, ja lecę w poniedziałek, mam nadzieję, że pogoda będzie dobra :)

Autor:  Scooby-doo [ 17 Lis 2013 22:43 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Witam,

chciałbym się zatrzymać na Bergamo na jedną noc w grudniu i styczniu (przesiadki), ale jak patrze na noclegi (dla 2 osób) to wychodzą kwoty około 220 zł za pokój.

Jesteście wstanie polecić coś tańszego w prywatnym pokoju (czyli nie współdzielenie pokoju z innymi osobami) właśnie w Bergamo?

Skubi

Autor:  klee1983 [ 17 Lis 2013 23:10 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

http://www.booking.com/hotel/it/affitta ... IgOtX++4w=

Autor:  Malwixia [ 18 Lis 2013 00:35 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

A za tydzień w poniedziałek się wybieram i nie mam pojęcia co będzie z tą pogodą, nie uśmiecha mi się brać i grubszych kurtek i cieńszych.

Autor:  klee1983 [ 18 Lis 2013 17:23 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

U mnie na blogu właśnie relacja z wypadu do Bergamo. Tez zawiedziona pogodą bylam, bo w Weronie piękne słońce, a w Bergamo ciągle pochmurno i deszcz :/

http://klee1983.blogspot.com/

Autor:  samwieszkto [ 18 Lis 2013 18:15 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Właśnie wróciłem z Bergamo i pierwszego dnia cały czas deszcz padał, ale drugiego cały dzień słoneczko :) W dzień jest ciepło, ale w nocy to już chłodno dlatego polecam wziąć coś cieplejszego.

Autor:  Robaku [ 18 Lis 2013 19:33 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

klee1983 napisał(a):
U mnie na blogu właśnie relacja z wypadu do Bergamo. Tez zawiedziona pogodą bylam, bo w Weronie piękne słońce, a w Bergamo ciągle pochmurno i deszcz :/

http://klee1983.blogspot.com/


Czy jakoś ostatnio byłaś nad Garda? Jak tam pogoda? Ja właśnie w niedzielę planuję bieg półmaraton w Padenghe sul Garda ( to małe miasteczko oddalone 5 km od Desenzano) i zastanawia mnie jak się przygotować na ten okres?
Poza tym jak ceny towarów spozywczych w Desenzano? Dużo drożej niż w wiekszych miastach Jak Brescia, Verona, wiadomo, kazda miescina nad Gardą nastawiona jest na turystów,wiec drożej musi byc, ale jak bardzo.

Autor:  joael [ 18 Lis 2013 20:13 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Wróciłem w piątek 15.11 z Bergamo, tego dnia była beznadziejna pogoda, bo lało, ale już 11.11 (wieczorem +14st) i 12.11 (rano +9st) było ładnie, stąd zrobiłem sporo ładnych zdjęć.

Image

Autor:  lukas63 [ 26 Lis 2013 23:54 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

właśnie wróciłem z weekendowego pobytu w Bergamo i polecam nocleg u Carmelo :)

https://www.airbnb.pl/rooms/1081141

Autor:  wulkan [ 27 Mar 2014 16:48 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Na booking.pl jest B@B Bononelli, z opisu warunki nam odpowiadają, blisko dworca w Bergamo, niedrogi ale nie ma jeszcze żadnych opinii.
Jeżeli ktoś z Was nocował w tym B@B to proszę o opinię. Zastanawiające jest tez to, że przyjmują zapłatę tylko w gotówce, rezerwacja możliwa bez karty kredytowej...

Autor:  Kasia111 [ 27 Mar 2014 19:24 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

ja z kolei mogę polecić ten nocleg (zwłaszcza dla osób, które i tak planują zakup biletu kilkudniowego):

https://www.airbnb.pl/rooms/431080

Autor:  illumanti [ 02 Kwi 2014 11:34 ]
Temat postu:  Re: Włochy / Bergamo

Ja ze swojej strony polecam Central Hostel BG, pokoje są w porządku, mają sejf, nocleg nie jest bardzo drogi - jedynka chyba 30€ z własną łazienką, na więcej osób jest taniej. Śniadanie jest wliczone w cenę (kawa, soki, chleb z dżemem i jogurt niestety, nie ma rewelacji), WiFi działa dobrze, praktycznie 5 minut spacerkiem do samego centrum.

Strona 10 z 17 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/