| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Włochy / Bergamo wlochy-bergamo,1362,522 | Strona 10 z 17 |
| Autor: | maczala1 [ 11 Lis 2013 12:50 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Napisz w wolnej chwili coś więcej - gdzie byłaś, co najbardziej sie podobało, co można sobie odpuścić bez wielkiej straty. | |
| Autor: | Maktravel [ 11 Lis 2013 13:29 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Od siebie polecam Jezioro Iseo, super klimaty. Odpoczywał tu Chopin ... | |
| Autor: | maczala1 [ 11 Lis 2013 14:21 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
O Iseo była już mowa na poprzedniej stronie. | |
| Autor: | Kapella [ 13 Lis 2013 22:33 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Hej A jak z pogodą w tym rejonie Włoch w połowie listopada? Duża różnica w porównaniu z Polską? Mam dylemat, czy zabrać kurtkę zimową czy wystarczy przejściówka i cieplejszy sweter? Pozdrawiam | |
| Autor: | namteH [ 13 Lis 2013 22:42 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Kapella napisał(a): Hej A jak z pogodą w tym rejonie Włoch w połowie listopada? Duża różnica w porównaniu z Polską? Mam dylemat, czy zabrać kurtkę zimową czy wystarczy przejściówka i cieplejszy sweter? Pozdrawiam wystarczy przejściówka i cieplejszy sweter | |
| Autor: | Maktravel [ 13 Lis 2013 23:39 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
1 listopada w Wenecji było 19 stopni ciepła, krótkie rękawki królowały. W Bergamo 2-3 stopnie mniej ... | |
| Autor: | ciacho_majonez [ 14 Lis 2013 14:34 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Lecę w niedzielę, mogę napisać jaka pogoda | |
| Autor: | Djorkaeff [ 14 Lis 2013 14:44 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
namteH napisał(a): Kapella napisał(a): Hej A jak z pogodą w tym rejonie Włoch w połowie listopada? Duża różnica w porównaniu z Polską? Mam dylemat, czy zabrać kurtkę zimową czy wystarczy przejściówka i cieplejszy sweter? Pozdrawiam wystarczy przejściówka i cieplejszy sweter Rok temu byliśmy dokładnie o tej porze w Bergamo, Lecco, Cesenie, San Marino i Bolonii. Dwa pierwsze dni mieliśmy 15 stopni i słońce, później 8-12 stopni. Momentami solidnie marzliśmy, więc radzę jednak wziąć coś ciepłego. | |
| Autor: | Kapella [ 15 Lis 2013 22:04 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Dzięki, ja lecę w poniedziałek, mam nadzieję, że pogoda będzie dobra | |
| Autor: | Scooby-doo [ 17 Lis 2013 22:43 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Witam, chciałbym się zatrzymać na Bergamo na jedną noc w grudniu i styczniu (przesiadki), ale jak patrze na noclegi (dla 2 osób) to wychodzą kwoty około 220 zł za pokój. Jesteście wstanie polecić coś tańszego w prywatnym pokoju (czyli nie współdzielenie pokoju z innymi osobami) właśnie w Bergamo? Skubi | |
| Autor: | klee1983 [ 17 Lis 2013 23:10 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
http://www.booking.com/hotel/it/affitta ... IgOtX++4w= | |
| Autor: | Malwixia [ 18 Lis 2013 00:35 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
A za tydzień w poniedziałek się wybieram i nie mam pojęcia co będzie z tą pogodą, nie uśmiecha mi się brać i grubszych kurtek i cieńszych. | |
| Autor: | klee1983 [ 18 Lis 2013 17:23 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
U mnie na blogu właśnie relacja z wypadu do Bergamo. Tez zawiedziona pogodą bylam, bo w Weronie piękne słońce, a w Bergamo ciągle pochmurno i deszcz :/ http://klee1983.blogspot.com/ | |
| Autor: | samwieszkto [ 18 Lis 2013 18:15 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Właśnie wróciłem z Bergamo i pierwszego dnia cały czas deszcz padał, ale drugiego cały dzień słoneczko | |
| Autor: | Robaku [ 18 Lis 2013 19:33 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
klee1983 napisał(a): U mnie na blogu właśnie relacja z wypadu do Bergamo. Tez zawiedziona pogodą bylam, bo w Weronie piękne słońce, a w Bergamo ciągle pochmurno i deszcz :/ http://klee1983.blogspot.com/ Czy jakoś ostatnio byłaś nad Garda? Jak tam pogoda? Ja właśnie w niedzielę planuję bieg półmaraton w Padenghe sul Garda ( to małe miasteczko oddalone 5 km od Desenzano) i zastanawia mnie jak się przygotować na ten okres? Poza tym jak ceny towarów spozywczych w Desenzano? Dużo drożej niż w wiekszych miastach Jak Brescia, Verona, wiadomo, kazda miescina nad Gardą nastawiona jest na turystów,wiec drożej musi byc, ale jak bardzo. | |
| Autor: | lukas63 [ 26 Lis 2013 23:54 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
właśnie wróciłem z weekendowego pobytu w Bergamo i polecam nocleg u Carmelo https://www.airbnb.pl/rooms/1081141 | |
| Autor: | wulkan [ 27 Mar 2014 16:48 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Na booking.pl jest B@B Bononelli, z opisu warunki nam odpowiadają, blisko dworca w Bergamo, niedrogi ale nie ma jeszcze żadnych opinii. Jeżeli ktoś z Was nocował w tym B@B to proszę o opinię. Zastanawiające jest tez to, że przyjmują zapłatę tylko w gotówce, rezerwacja możliwa bez karty kredytowej... | |
| Autor: | Kasia111 [ 27 Mar 2014 19:24 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
ja z kolei mogę polecić ten nocleg (zwłaszcza dla osób, które i tak planują zakup biletu kilkudniowego): https://www.airbnb.pl/rooms/431080 | |
| Autor: | illumanti [ 02 Kwi 2014 11:34 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy / Bergamo |
Ja ze swojej strony polecam Central Hostel BG, pokoje są w porządku, mają sejf, nocleg nie jest bardzo drogi - jedynka chyba 30€ z własną łazienką, na więcej osób jest taniej. Śniadanie jest wliczone w cenę (kawa, soki, chleb z dżemem i jogurt niestety, nie ma rewelacji), WiFi działa dobrze, praktycznie 5 minut spacerkiem do samego centrum. | |
| Strona 10 z 17 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |