Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 725 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#661 PostWysłany: 22 Wrz 2025 12:21 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 7762
HON fly4free
przyjaźniejsza, ale ten sam problem przy składakach, co w poprzedniej, przywołanej wyszukiwarce
np:
Załącznik:
rmf-tlv.png
rmf-tlv.png [ 13.58 KiB | Obejrzany 1498 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
#662 PostWysłany: 22 Wrz 2025 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 5600
platynowy
To jest to samo dzielo co @skrzat raportowal niedawni. Wersja 2.0.
Troche lepsza. Bardieh przejzysta. Ale bledami wali podobnie jak poprzednia wersja.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#663 PostWysłany: 22 Wrz 2025 12:55 

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 336
niebieski
ten moim zdaniem jest lepszy
https://akb9.com/flights
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#664 PostWysłany: 22 Wrz 2025 18:18 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 1449
Loty: 6
Kilometry: 12 016
Krajów: 4 / 1.9%
niebieski
-- 22 Wrz 2025 17:16 --

dominiq1920 napisał(a):
w międzyczasie ktoś zrobił nową wyszukiwarkę

https://thijsned.nl/


Pokazuje dostępny lot KRK - BGO. Jest też w pdf, ale w rzeczywistości nie jest dostępny.

-- 22 Wrz 2025 17:18 --

imdbmi napisał(a):
ten moim zdaniem jest lepszy
https://akb9.com/flights


The flight information presented on this platform is the output of a proprietary algorithmic model. This model analyzes vast sets of historical data, identifies statistical trends, and generates probabilistic projections about potential flight routes and schedules. The data is not sourced in real-time from any airline or live booking system but is an independent, calculated estimation.
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#665 PostWysłany: 23 Wrz 2025 12:46 

Rejestracja: 06 Gru 2024
Posty: 3
Słuchajcie coś się zmieniło, bo od lipca nigdzie nie leciałem z AYCF i teraz patrze a pdf pokazuje tylko loty na 2 dni czyli dziś i jutro i to już tak będzie? i w wyszukiwarce też nic na 25.09 nie moge znalezc? czy coś się zmieniło i mamy tylko 48h do przodu czy po prostu wszystko zostało wykupione na 25.09? ale ciezko mi w to uwierzyć bo sprawdzam różne porty wylotu i nic nie ma?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#666 PostWysłany: 23 Wrz 2025 12:52 

Rejestracja: 09 Sty 2023
Posty: 172
Myślę, że to po prostu typowa wizzowa bylejakość i wcześniej czy później wróci do normy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#667 PostWysłany: 23 Wrz 2025 18:07 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 1449
Loty: 6
Kilometry: 12 016
Krajów: 4 / 1.9%
niebieski
Na FB z tego powodu histeria i różne teorie spiskowe. Niektórzy podejrzewają zakończenie całego programu, inni zwalają na błędy, problemy techniczne.

24 sierpnia września to koniec pierwszego roku działania programu.
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.


Ostatnio edytowany przez piotrkr, 23 Wrz 2025 21:37, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#668 PostWysłany: 23 Wrz 2025 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 5600
platynowy
24 wrzesnia
A powaznie, Jozek przechodzi chyba z caravello na swoj system i zdaje sie ze dopoki nie wpisze sie na nowo karty platniczej do systemu i pewnie nie minie 4 dni od 25 wrzesnia, to nic nie bedzie widoczne. Podejzewam ze bedzie wlasnie 4 dni zwiechy w dzialaniu systemu, pomiedzy starym a nowym rozdaniem. Ot takie to IT i procedury wschodnio europejskie. I najlepszy i slynny juz customer service.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#669 PostWysłany: 23 Wrz 2025 21:39 

Rejestracja: 06 Gru 2024
Posty: 3
Wszystko super tylko, ze ja mam subskrypcje do grudnia i mam powinienem moc normalnie korzystać. Chcialem poleciec gdzieś na weekend skorzystać z pogody a tu klops…
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#670 PostWysłany: 23 Wrz 2025 22:32 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 1449
Loty: 6
Kilometry: 12 016
Krajów: 4 / 1.9%
niebieski
Napisz/zadzwoń do Wizzair i daj nam znać co powiedzą.
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#671 PostWysłany: 25 Wrz 2025 08:17 

Rejestracja: 09 Sty 2023
Posty: 172
Byłem przekonany, że

1. Przedłużenie ma kosztować 599 EUR
2. Abonament nie przedłuży się automatycznie, bo zmienia się operator płatności

Tymczasem obudziłem się dziś biedniejszy o 499 EUR za sprawą caravelo

Załączniki:
Screenshot 2025-09-25 at 08.14.27.png
Screenshot 2025-09-25 at 08.14.27.png [ 85.38 KiB | Obejrzany 1048 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#672 PostWysłany: 25 Wrz 2025 08:52 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 1449
Loty: 6
Kilometry: 12 016
Krajów: 4 / 1.9%
niebieski
Musiałeś zaktualizować numer karty. Było napisane że wtedy przedłuży się automatycznie, z tego co pamiętam. Ja nie zaktualizowałem numeru i dzisiaj po zalogowaniu dostałem komunikat, że płatność nieudana.

Z plusów masz promocyjną cenę. Może trzeba się cieszyć? ;)
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#673 PostWysłany: 25 Wrz 2025 08:56 

Rejestracja: 09 Sty 2023
Posty: 172
Nie aktualizowałem ;-) Nawet od czasu maila z informacją o zmianie operatora nie bookowałem nowych lotów, więc nie mogłem tego zrobić przez przypadek.

Ludzie tyle płacą za bilet na kabaret, a Józek jeszcze jakiś abonament do latania dorzuca w cenie :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#674 PostWysłany: 25 Wrz 2025 09:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 120
również nie aktualizowałem
z 2 moich kont zeszło 2 razy po 499€ (mam abonament na 2 osoby)

Zalogowałem się - na każdym koncie mam wciąż info
Ze względu na zmianę podmiotu przetwarzającego płatności twoja subskrypcja nie zostanie automatycznie odnowiona. Zaktualizuj lub ponownie wprowadź dane swojej karty, aby twoje subskrypcja pozostała aktywna!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#675 PostWysłany: 25 Wrz 2025 09:07 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 1449
Loty: 6
Kilometry: 12 016
Krajów: 4 / 1.9%
niebieski
Macie rację. Na Facebooku piszą, że wszyscy byli obciążeni, albo przynajmniej próbowali być. Nie udało się obciążyć tych, którzy mieli autoryzację 3DS.
Piszą też, że ci których nie udało się obciążyć mogą kupować loty, ale mi się to nie udało. Mogę wyszukiwać, ale próba kupienia skutkuje błędem nieudana płatność.
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#676 PostWysłany: 25 Wrz 2025 09:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 120
Mam cenę 0 zł - więc nie ma co kupować
Boję się w to kliknąć - bo w pierwszej wersji systemu - od razu była rezerwacja bez potwierdzania

Wygląda jakby abonament się przedłużył - i pierwszą rezerwację traktował jako darmową (zgodnie z regulaminem)

a na maila przyszła pseudo-faktura

Załączniki:
Zrzut ekranu 2025-09-25 o 09.17.22.png
Zrzut ekranu 2025-09-25 o 09.17.22.png [ 103.84 KiB | Obejrzany 961 razy ]
Zrzut ekranu 2025-09-25 o 09.12.54.png
Zrzut ekranu 2025-09-25 o 09.12.54.png [ 75.93 KiB | Obejrzany 969 razy ]


Ostatnio edytowany przez dominiq1920, 25 Wrz 2025 09:22, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#677 PostWysłany: 25 Wrz 2025 09:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 3230
złoty
Standardowe dzialanie marketingowe. Jak ktos nie chce i zwroci sie do Wizzair to pewnie oddzadza pieniadze. Ale pewnie z 15% z tych co im sciagneli z automatu stwierdzi hmmm, jak juz zaplacilem i to o 100€ mniej niz teraz musialbym zaplacic to niech juz bedzie. Oni nie zarabiaja na tych co z tego korzystaja, tylko na tych co nie korzystaja....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
 
      
Offline
#678 PostWysłany: 25 Wrz 2025 11:57 

Rejestracja: 19 Maj 2012
Posty: 639
Loty: 83
Kilometry: 234 641
Krajów: 26 / 12.2%
niebieski
Przewidziałem to i zablokowałem wiza na tej karcie i tez mi chcieli pobrać mimo że nic nie aktualizowałem ale też nie kliknałem żeby się wypisać.
Pewnie teraz zawsze jak sie zaloguje tam to mi będą ponownie chcieli pobierać identycznie było z multipassem za każdym logowaniem do multipassa chcieli mi pobrać ponownie abonament który się naliczał po tym jak go już wypowiedziałem.

Piszcie do UOKiK niech im w końcu nałożą karę jak będzie dużo zgłoszeń no założą sprawę i szybciej też wtedy wam WIzz odda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#679 PostWysłany: 25 Wrz 2025 12:35 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 1449
Loty: 6
Kilometry: 12 016
Krajów: 4 / 1.9%
niebieski
Zastanawiam się, czy powinienem im wysłać anulację. Jeszcze uznają, że bez anulacji przedłużyłem, tylko nie zapłaciłem i im wiszę...
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#680 PostWysłany: 25 Wrz 2025 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 5600
platynowy
Dzien swira w Wizz. Tym co nie chceli przedluzac pobrali kase pomimo nie uaktualniania danych karty. Tym co chcieli przedluzyc i uaktualnili karte zgodnie z wytycznymi, nie mozna przedluzyc. Nie wchodza tez nowe rezerwacje. Blad z 3DS. Mozna to obejsc. Ale... Jozek jak zwykle sobie podstawia noge i swoim klientom przy okazji tez.
Jak widac odnawianie prawdopodobnie idzie slabo, bo juz podobno anonsuja na insta wzowirnie oferty dla nowych.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 725 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group