| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Wiza do USA wiza-do-usa,766,10480 | Strona 164 z 164 |
| Autor: | Sudoku [ 11 Cze 2026 14:42 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza do USA |
Zeus napisał(a): koszt wynosi 750 dolarów od osoby Chyba już wiedzą, że im się mistrzostwa świata nie zwrócą, więc próbują ratować budżet. A wystarczyło po prostu być normalnym... | |
| Autor: | Mareckipl [ 12 Cze 2026 17:16 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza do USA |
To byłoby całkiem sensowne dla podróży biznesowych - przed wprowadzeniem Esty w mojej firmie często były sytuacje że ktoś z różnych powodów musiał lecieć na ostatnią chwilę ale był problem przez brak wizy i błaganie konsulatu o termin. Inna sprawa że w takim scenariuszu 10 dni roboczych to o wiele za dużo. | |
| Autor: | bartinkopl [ 19 Cze 2026 17:08 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza do USA |
Szybkie pytanie - przelot LH: WAW - FRA - JFK. 3 podróżnych leci na podstawie ESTA, podczas check-in w aplikacji przydzieliło im miejsca i wydało cyfrowe boarding passy. 1 podróżny leci na podstawie wizy 10-letniej turystycznej B1/B2, która jest w starym paszporcie i podczas check-in nie ma boarding pass w aplikacji. Jaka może być przyczyna? Wydadzą boarding pass przy odprawie na lotnisku? | |
| Autor: | scomin [ 19 Cze 2026 17:22 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza do USA |
bartinkopl napisał(a): Jaka może być przyczyna? "podróżny leci na podstawie wizy 10-letniej turystycznej B1/B2"bartinkopl napisał(a): Wydadzą boarding pass przy odprawie na lotnisku? Tak, o ile wiza jest ważna. | |
| Autor: | bartinkopl [ 19 Cze 2026 17:34 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza do USA |
@scomin Dzięki za odpowiedź! ESTA są w stanie automatycznie weryfikować, a wizę muszą zobaczyć fizycznie na miejscu żeby wydać boarding pass? Czy kwestia zmiany paszportu po drodze? Wiza ważna do marca 2027. | |
| Autor: | SPLDER [ 19 Cze 2026 17:48 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza do USA |
Nie jest to kwestia wizy w starym paszporcie. Pod względem odprawy ESTA jest wygodniejsza od wizy. | |
| Autor: | wujekp [ 20 Cze 2026 00:35 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza do USA |
Jest to kwestia wizy w starym paszporcie. Podczas odprawy podajesz numer paszportu i do nowego nie jest przypisana wiza. Jak lecieliśmy grupą wszyscy na wizach to tylko osoba z wizą w starym paszporcie dostała boarding pass dopiero na lotnisku. | |
| Autor: | bartinkopl [ 20 Cze 2026 04:28 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza do USA |
Agent na lotnisku stwierdził, że to przez to, że podczas odprawy wprowadzony został kraj wydania wizy Polska, a nie Stany Zjednoczone. Boarding pass bez problemu wydany przy odprawie na lotnisku. | |
| Autor: | Sudoku [ 20 Cze 2026 12:13 ] |
| Temat postu: | Re: Wiza do USA |
Moim zdaniem agent na lotnisku nie do końca wiedział, co mówi. | |
| Strona 164 z 164 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |