Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Wiza do USA
wiza-do-usa,766,10480
Strona 164 z 164

Autor:  Sudoku [ 11 Cze 2026 14:42 ]
Temat postu:  Re: Wiza do USA

Zeus napisał(a):
koszt wynosi 750 dolarów od osoby

:shock:
Chyba już wiedzą, że im się mistrzostwa świata nie zwrócą, więc próbują ratować budżet.
A wystarczyło po prostu być normalnym...

Autor:  Mareckipl [ 12 Cze 2026 17:16 ]
Temat postu:  Re: Wiza do USA

To byłoby całkiem sensowne dla podróży biznesowych - przed wprowadzeniem Esty w mojej firmie często były sytuacje że ktoś z różnych powodów musiał lecieć na ostatnią chwilę ale był problem przez brak wizy i błaganie konsulatu o termin. Inna sprawa że w takim scenariuszu 10 dni roboczych to o wiele za dużo.

Autor:  bartinkopl [ 19 Cze 2026 17:08 ]
Temat postu:  Re: Wiza do USA

Szybkie pytanie - przelot LH: WAW - FRA - JFK. 3 podróżnych leci na podstawie ESTA, podczas check-in w aplikacji przydzieliło im miejsca i wydało cyfrowe boarding passy. 1 podróżny leci na podstawie wizy 10-letniej turystycznej B1/B2, która jest w starym paszporcie i podczas check-in nie ma boarding pass w aplikacji. Jaka może być przyczyna? Wydadzą boarding pass przy odprawie na lotnisku?

Autor:  scomin [ 19 Cze 2026 17:22 ]
Temat postu:  Re: Wiza do USA

bartinkopl napisał(a):
Jaka może być przyczyna?
"podróżny leci na podstawie wizy 10-letniej turystycznej B1/B2"

bartinkopl napisał(a):
Wydadzą boarding pass przy odprawie na lotnisku?
Tak, o ile wiza jest ważna.

Autor:  bartinkopl [ 19 Cze 2026 17:34 ]
Temat postu:  Re: Wiza do USA

@scomin

Dzięki za odpowiedź! ESTA są w stanie automatycznie weryfikować, a wizę muszą zobaczyć fizycznie na miejscu żeby wydać boarding pass? Czy kwestia zmiany paszportu po drodze?

Wiza ważna do marca 2027.

Autor:  SPLDER [ 19 Cze 2026 17:48 ]
Temat postu:  Re: Wiza do USA

Nie jest to kwestia wizy w starym paszporcie. Pod względem odprawy ESTA jest wygodniejsza od wizy.

Autor:  wujekp [ 20 Cze 2026 00:35 ]
Temat postu:  Re: Wiza do USA

Jest to kwestia wizy w starym paszporcie. Podczas odprawy podajesz numer paszportu i do nowego nie jest przypisana wiza. Jak lecieliśmy grupą wszyscy na wizach to tylko osoba z wizą w starym paszporcie dostała boarding pass dopiero na lotnisku.

Autor:  bartinkopl [ 20 Cze 2026 04:28 ]
Temat postu:  Re: Wiza do USA

Agent na lotnisku stwierdził, że to przez to, że podczas odprawy wprowadzony został kraj wydania wizy Polska, a nie Stany Zjednoczone. Boarding pass bez problemu wydany przy odprawie na lotnisku.

Autor:  Sudoku [ 20 Cze 2026 12:13 ]
Temat postu:  Re: Wiza do USA

Moim zdaniem agent na lotnisku nie do końca wiedział, co mówi.

Strona 164 z 164 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/