| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Wieża Eiffla - bilety wieza-eiffla-bilety,1482,26696 | Strona 3 z 8 |
| Autor: | dexter77 [ 11 Cze 2014 09:32 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela - bilety |
Podsumowując, jest opcja: - wchodzę na 2 piętro schodami, - na 2 piętrze kupuje bilet na górę i jadę windą na top. Pytanie w przypadku biletu on-line z dołu na sam top, stoję w jakiejś innej kolejce czy jak to wygląda? Rozumiem, że wchodzę na innych zasadach niż grupa stojąca w kolejce za biletami? Proszę o info : ) | |
| Autor: | kethrow [ 11 Cze 2014 09:38 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela - bilety |
Są dwa osobne wejścia: - dla ludzi wchodzących po schodach, - dla ludzi wjeżdżających windą: jest kolejka, ale co jakiś czas wołają ludzi mających rezerwację on-line na daną godzinę. | |
| Autor: | dexter77 [ 11 Cze 2014 09:41 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela - bilety |
1. W takim razie jakie są plusy kupowania bilety on-line, skoro i tak trzeba stać razem ze wszystkimi?:) 2. Ile czasu można być na samym topie, czy wygląda to tak że jak grupa wjeżdża windą to razem zjeżdżają?:) | |
| Autor: | sawiet [ 11 Cze 2014 13:54 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela - bilety |
dexter77 napisał(a): 1. W takim razie jakie są plusy kupowania bilety on-line, skoro i tak trzeba stać razem ze wszystkimi?:) 2. Ile czasu można być na samym topie, czy wygląda to tak że jak grupa wjeżdża windą to razem zjeżdżają?:) 1. nie stoisz razem ze wszystkimi tylko przychodzisz na swoja godzine, dzieki temu z gory wiesz kiedy wjedziesz - to korzysc 2. na gorze mozesz zostac tak dlugo az Ci sie znudzi | |
| Autor: | lukasz354 [ 25 Sie 2014 14:31 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela - bilety |
Witam Czy to normalne ze patrzac na stronie rezerwacji, nie mozna kupic biletu online na caly pazdziernik ? MYslalem ze kupujac miesiac wczesniej/dwa wczesniej spokojnie zdaze i beda bilety dostepne, czy moze kilka dni przed danym terminem dorzucaja jescze bilety? | |
| Autor: | Sudoku [ 25 Sie 2014 14:50 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela - bilety |
Są w systemie (choć niewiele) bilety np. na przyszły tydzień. Być może więc dorzucają, ale trudno mi na 100% powiedzieć, bo nie mam porównania ze stanem np. miesiąc temu. | |
| Autor: | lukasz354 [ 25 Sie 2014 15:41 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela - bilety |
bede w Paryzu 6-8 pazdziernik, myslalem ze bez spiny sobie zarezerwuje miesiac przed a tu taki zonk, dlatego sie pytam doswiadczonych, czyli moge bez rezerwacji wejsc na 2nd floor schodami a potem winda do gory czy tez schodami ? jak to wyglada obecnie cenowo, bo pewnie z roku na rok ceny ida w gore. | |
| Autor: | barka [ 25 Sie 2014 15:51 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela - bilety |
Schodami można jedynie na 2 piętro, później już tylko windy (czyli osobny bilet). Tydzień temu po bilety "schodowe" staliśmy w kolejce ok. 30 - 40 min. 5 EUR za osobę. Nie wiem jak wygląda sprawa biletów "z windą", bo nas to nie interesowało i je kupuje się w innych "nogach" wieży. Tyle, że kolejki było potężne, ale to nic nowego | |
| Autor: | inwencja [ 03 Wrz 2014 23:29 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela - bilety |
barka napisał(a): Schodami można jedynie na 2 piętro, później już tylko windy (czyli osobny bilet). Tydzień temu po bilety "schodowe" staliśmy w kolejce ok. 30 - 40 min. 5 EUR za osobę. Nie wiem jak wygląda sprawa biletów "z windą", bo nas to nie interesowało i je kupuje się w innych "nogach" wieży. Tyle, że kolejki było potężne, ale to nic nowego 30-40 minut, zazdroszczę, podczas majówki czekałam około dwóch godzin w kolejce ;/ Chyba najdłużej jeśli chodzi o paryskie zabytki. Jeśli ktoś nie wykupił wcześniej biletu na wieże proponuję ciepło się ubrać, ja zmarzłam jak diabli. | |
| Autor: | Sudoku [ 03 Wrz 2014 23:35 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela - bilety |
Ja właśnie wróciłem z wizyty na wieży. Kolejka do wind była najwyżej na kilka minut (góra 30 osób), a na schody wchodziło się z marszu. Wejście na drugi poziom nie jest jakimś szczególnym wyzwaniem - zajęło mi jakieś 10-12 minut. Natomiast na drugim poziomie były całkiem sporawe kolejki do wind - zarówno na górę, jak i w dół. Dlatego zejście też mieliśmy na piechotę. | |
| Autor: | warsawghoster [ 25 Wrz 2014 13:06 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela - bilety |
Witam, Próbuję kupić bilety online na 22 listopada (sobota), ale niestety wszystko już wykupione. Uważacie, że one będą jeszcze dostępne przez Internet? Czy w przypadku braku biletów online, uważacie, że w listopadzie mogę długo czekać na zakup biletu? Mam tylko jeden dzień w Paryżu, nie chciałbym zbyt dużo czasu tracić... a i pytanie- czy jeśli jestem polskim studentem, przysługuje mi jakakolwiek zniżka, czy muszę zapłacić 30 euro/ osoba? | |
| Autor: | Sudoku [ 25 Wrz 2014 13:18 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela - bilety |
Zniżka jest dla osób do 24 roku życia, nie trzeba być studentem. Wjazd na górę bez zniżki kosztuje 15 EUR/osoba, a nie 30 EUR. | |
| Autor: | adriano84 [ 25 Wrz 2014 13:21 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela - bilety |
warsawghoster napisał(a): Witam, Próbuję kupić bilety online na 22 listopada (sobota), ale niestety wszystko już wykupione. Uważacie, że one będą jeszcze dostępne przez Internet? Ja właśnie kupiłem na ten dzień | |
| Autor: | warsawghoster [ 25 Wrz 2014 13:34 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela - bilety |
adriano84 napisał(a): warsawghoster napisał(a): Witam, Próbuję kupić bilety online na 22 listopada (sobota), ale niestety wszystko już wykupione. Uważacie, że one będą jeszcze dostępne przez Internet? Ja właśnie kupiłem na ten dzień Ale kupiłeś wjazd od 2 piętra czy z samego dołu? I takie pytanie, może ktoś wie: ile się wchodzi na to drugie piętro? I czy są duże kolejki na schodach? Bo w tym przypadku bilety online jeszcze są, tylko zastanawiam się ile czasu mi to zajmie. W razie czego chętnie odkupię | |
| Autor: | Sudoku [ 25 Wrz 2014 13:36 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela - bilety |
Tu masz mój wcześniejszy wpis: Sudoku napisał(a): Ja właśnie wróciłem z wizyty na wieży. Kolejka do wind była najwyżej na kilka minut (góra 30 osób), a na schody wchodziło się z marszu. Wejście na drugi poziom nie jest jakimś szczególnym wyzwaniem - zajęło mi jakieś 10-12 minut. Natomiast na drugim poziomie były całkiem sporawe kolejki do wind - zarówno na górę, jak i w dół. Dlatego zejście też mieliśmy na piechotę. | |
| Autor: | warsawghoster [ 25 Wrz 2014 13:52 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela - bilety |
Sudoku napisał(a): Tu masz mój wcześniejszy wpis: Sudoku napisał(a): Ja właśnie wróciłem z wizyty na wieży. Kolejka do wind była najwyżej na kilka minut (góra 30 osób), a na schody wchodziło się z marszu. Wejście na drugi poziom nie jest jakimś szczególnym wyzwaniem - zajęło mi jakieś 10-12 minut. Natomiast na drugim poziomie były całkiem sporawe kolejki do wind - zarówno na górę, jak i w dół. Dlatego zejście też mieliśmy na piechotę. OK dziękuję, czyli rozumiem, że dobrą opcją byłoby np. kupić online wjazd od 2 piętra za 9 euro i wejść na 2 piętro spacerkiem w ciągu tych 12 minut i potem wjechać windą. A z samej góry można już zjechać od razu, z przesiadką na 2 piętrze bądź ewentualnie zejść z tego drugiego piętra, w przypadku dużych kolejek? | |
| Autor: | luftairways [ 25 Wrz 2014 13:56 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela - bilety |
tu mozna kupic bez problemu http://www.getyourguide.com/paris-l16/e ... ry-t39930/ | |
| Autor: | zimi2k [ 30 Wrz 2014 21:36 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela - bilety |
Wybieramy się z dzieckiem (2lata). Z tego co sprawdziłem to dzieci do lat 4 mają darmowy wstęp. Rozumiem, że przy zakupie on-line muszę także wydrukować darmową wejściówkę. Niestety ciężko z wolnymi terminami i zaczynam kombinować z zakupem biletu już na miejscu. Czy będąc z dzieckiem, też stoję w kolejce, czy może młodsze dzieci mają jakiś priorytet i "krótsze" kolejki ? | |
| Autor: | Sudoku [ 30 Wrz 2014 21:54 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela - bilety |
Jeżeli jest winda, to z wózkiem nie powinno być problemu. Jest tylko kwestia ewentualnego czekania. | |
| Autor: | zimi2k [ 01 Paź 2014 21:03 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Wieża Eiffela - bilety |
luftairways napisał(a): tu mozna kupic bez problemu http://www.getyourguide.com/paris-l16/e ... ry-t39930/ Tylko czemu ten bilet kosztuje 40€ ? Sudoku napisał(a): Jeżeli jest winda, to z wózkiem nie powinno być problemu. Jest tylko kwestia ewentualnego czekania. Ok, czyli z dzieckiem idziemy do zwykłej kasy i czekamy. Nie ma kas uprzywilejowanych. Dzięki, pozdrawiam Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka | |
| Strona 3 z 8 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |