Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Wieża Eiffla - bilety
wieza-eiffla-bilety,1482,26696
Strona 3 z 8

Autor:  dexter77 [ 11 Cze 2014 09:32 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Podsumowując, jest opcja:
- wchodzę na 2 piętro schodami,
- na 2 piętrze kupuje bilet na górę i jadę windą na top.

Pytanie w przypadku biletu on-line z dołu na sam top, stoję w jakiejś innej kolejce czy jak to wygląda? Rozumiem, że wchodzę na innych zasadach niż grupa stojąca w kolejce za biletami? Proszę o info : )

Autor:  kethrow [ 11 Cze 2014 09:38 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Są dwa osobne wejścia:
- dla ludzi wchodzących po schodach,
- dla ludzi wjeżdżających windą: jest kolejka, ale co jakiś czas wołają ludzi mających rezerwację on-line na daną godzinę.

Autor:  dexter77 [ 11 Cze 2014 09:41 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

1. W takim razie jakie są plusy kupowania bilety on-line, skoro i tak trzeba stać razem ze wszystkimi?:)
2. Ile czasu można być na samym topie, czy wygląda to tak że jak grupa wjeżdża windą to razem zjeżdżają?:)

Autor:  sawiet [ 11 Cze 2014 13:54 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

dexter77 napisał(a):
1. W takim razie jakie są plusy kupowania bilety on-line, skoro i tak trzeba stać razem ze wszystkimi?:)
2. Ile czasu można być na samym topie, czy wygląda to tak że jak grupa wjeżdża windą to razem zjeżdżają?:)


1. nie stoisz razem ze wszystkimi tylko przychodzisz na swoja godzine, dzieki temu z gory wiesz kiedy wjedziesz - to korzysc
2. na gorze mozesz zostac tak dlugo az Ci sie znudzi

Autor:  lukasz354 [ 25 Sie 2014 14:31 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Witam

Czy to normalne ze patrzac na stronie rezerwacji, nie mozna kupic biletu online na caly pazdziernik ? MYslalem ze kupujac miesiac wczesniej/dwa wczesniej spokojnie zdaze i beda bilety dostepne, czy moze kilka dni przed danym terminem dorzucaja jescze bilety?

Autor:  Sudoku [ 25 Sie 2014 14:50 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Są w systemie (choć niewiele) bilety np. na przyszły tydzień.

Być może więc dorzucają, ale trudno mi na 100% powiedzieć, bo nie mam porównania ze stanem np. miesiąc temu.

Autor:  lukasz354 [ 25 Sie 2014 15:41 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

bede w Paryzu 6-8 pazdziernik, myslalem ze bez spiny sobie zarezerwuje miesiac przed a tu taki zonk, dlatego sie pytam doswiadczonych, czyli moge bez rezerwacji wejsc na 2nd floor schodami a potem winda do gory czy tez schodami ? jak to wyglada obecnie cenowo, bo pewnie z roku na rok ceny ida w gore.

Autor:  barka [ 25 Sie 2014 15:51 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Schodami można jedynie na 2 piętro, później już tylko windy (czyli osobny bilet).
Tydzień temu po bilety "schodowe" staliśmy w kolejce ok. 30 - 40 min. 5 EUR za osobę.
Nie wiem jak wygląda sprawa biletów "z windą", bo nas to nie interesowało i je kupuje się w innych "nogach" wieży. Tyle, że kolejki było potężne, ale to nic nowego :)

Autor:  inwencja [ 03 Wrz 2014 23:29 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

barka napisał(a):
Schodami można jedynie na 2 piętro, później już tylko windy (czyli osobny bilet).
Tydzień temu po bilety "schodowe" staliśmy w kolejce ok. 30 - 40 min. 5 EUR za osobę.
Nie wiem jak wygląda sprawa biletów "z windą", bo nas to nie interesowało i je kupuje się w innych "nogach" wieży. Tyle, że kolejki było potężne, ale to nic nowego :)


30-40 minut, zazdroszczę, podczas majówki czekałam około dwóch godzin w kolejce ;/ Chyba najdłużej jeśli chodzi o paryskie zabytki. Jeśli ktoś nie wykupił wcześniej biletu na wieże proponuję ciepło się ubrać, ja zmarzłam jak diabli.

Autor:  Sudoku [ 03 Wrz 2014 23:35 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Ja właśnie wróciłem z wizyty na wieży.

Kolejka do wind była najwyżej na kilka minut (góra 30 osób), a na schody wchodziło się z marszu. Wejście na drugi poziom nie jest jakimś szczególnym wyzwaniem - zajęło mi jakieś 10-12 minut.

Natomiast na drugim poziomie były całkiem sporawe kolejki do wind - zarówno na górę, jak i w dół. Dlatego zejście też mieliśmy na piechotę.

Autor:  warsawghoster [ 25 Wrz 2014 13:06 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Witam,
Próbuję kupić bilety online na 22 listopada (sobota), ale niestety wszystko już wykupione. Uważacie, że one będą jeszcze dostępne przez Internet?
Czy w przypadku braku biletów online, uważacie, że w listopadzie mogę długo czekać na zakup biletu? Mam tylko jeden dzień w Paryżu, nie chciałbym zbyt dużo czasu tracić...
a i pytanie- czy jeśli jestem polskim studentem, przysługuje mi jakakolwiek zniżka, czy muszę zapłacić 30 euro/ osoba?

Autor:  Sudoku [ 25 Wrz 2014 13:18 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Zniżka jest dla osób do 24 roku życia, nie trzeba być studentem.

Wjazd na górę bez zniżki kosztuje 15 EUR/osoba, a nie 30 EUR.

Autor:  adriano84 [ 25 Wrz 2014 13:21 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

warsawghoster napisał(a):
Witam,
Próbuję kupić bilety online na 22 listopada (sobota), ale niestety wszystko już wykupione. Uważacie, że one będą jeszcze dostępne przez Internet?

Ja właśnie kupiłem na ten dzień :) 2 tygodnie temu było jeszcze sporo dostępnych... jak mi aft anuluje lot to Ci odstąpię za połowę ceny :)

Autor:  warsawghoster [ 25 Wrz 2014 13:34 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

adriano84 napisał(a):
warsawghoster napisał(a):
Witam,
Próbuję kupić bilety online na 22 listopada (sobota), ale niestety wszystko już wykupione. Uważacie, że one będą jeszcze dostępne przez Internet?

Ja właśnie kupiłem na ten dzień :) 2 tygodnie temu było jeszcze sporo dostępnych... jak mi aft anuluje lot to Ci odstąpię za połowę ceny :)



Ale kupiłeś wjazd od 2 piętra czy z samego dołu? I takie pytanie, może ktoś wie: ile się wchodzi na to drugie piętro? I czy są duże kolejki na schodach? Bo w tym przypadku bilety online jeszcze są, tylko zastanawiam się ile czasu mi to zajmie.

W razie czego chętnie odkupię ;)

Autor:  Sudoku [ 25 Wrz 2014 13:36 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Tu masz mój wcześniejszy wpis:

Sudoku napisał(a):
Ja właśnie wróciłem z wizyty na wieży.

Kolejka do wind była najwyżej na kilka minut (góra 30 osób), a na schody wchodziło się z marszu. Wejście na drugi poziom nie jest jakimś szczególnym wyzwaniem - zajęło mi jakieś 10-12 minut.

Natomiast na drugim poziomie były całkiem sporawe kolejki do wind - zarówno na górę, jak i w dół. Dlatego zejście też mieliśmy na piechotę.

Autor:  warsawghoster [ 25 Wrz 2014 13:52 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Sudoku napisał(a):
Tu masz mój wcześniejszy wpis:

Sudoku napisał(a):
Ja właśnie wróciłem z wizyty na wieży.

Kolejka do wind była najwyżej na kilka minut (góra 30 osób), a na schody wchodziło się z marszu. Wejście na drugi poziom nie jest jakimś szczególnym wyzwaniem - zajęło mi jakieś 10-12 minut.

Natomiast na drugim poziomie były całkiem sporawe kolejki do wind - zarówno na górę, jak i w dół. Dlatego zejście też mieliśmy na piechotę.


OK dziękuję, czyli rozumiem, że dobrą opcją byłoby np. kupić online wjazd od 2 piętra za 9 euro i wejść na 2 piętro spacerkiem w ciągu tych 12 minut i potem wjechać windą. A z samej góry można już zjechać od razu, z przesiadką na 2 piętrze bądź ewentualnie zejść z tego drugiego piętra, w przypadku dużych kolejek?

Autor:  luftairways [ 25 Wrz 2014 13:56 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

tu mozna kupic bez problemu
http://www.getyourguide.com/paris-l16/e ... ry-t39930/

Autor:  zimi2k [ 30 Wrz 2014 21:36 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Wybieramy się z dzieckiem (2lata). Z tego co sprawdziłem to dzieci do lat 4 mają darmowy wstęp. Rozumiem, że przy zakupie on-line muszę także wydrukować darmową wejściówkę. Niestety ciężko z wolnymi terminami i zaczynam kombinować z zakupem biletu już na miejscu.
Czy będąc z dzieckiem, też stoję w kolejce, czy może młodsze dzieci mają jakiś priorytet i "krótsze" kolejki ?

Autor:  Sudoku [ 30 Wrz 2014 21:54 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Jeżeli jest winda, to z wózkiem nie powinno być problemu.

Jest tylko kwestia ewentualnego czekania.

Autor:  zimi2k [ 01 Paź 2014 21:03 ]
Temat postu:  Re: Odp: Wieża Eiffela - bilety

luftairways napisał(a):


Tylko czemu ten bilet kosztuje 40€ ?

Sudoku napisał(a):
Jeżeli jest winda, to z wózkiem nie powinno być problemu.

Jest tylko kwestia ewentualnego czekania.


Ok, czyli z dzieckiem idziemy do zwykłej kasy i czekamy. Nie ma kas uprzywilejowanych.

Dzięki, pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Strona 3 z 8 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/