| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Wieża Eiffla - bilety wieza-eiffla-bilety,1482,26696 | Strona 2 z 8 |
| Autor: | Smierz [ 21 Paź 2013 19:56 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffla |
Winda z dołu tylko na 2 poziom 8,5 i 7 euro Winda z dołu na top 14,5 i 13 euro ,ale i tak niezbędna jest przesiadka na 2.poziomie do drugiej windy ,a tym samym odstanie w kolejce do wjazdu na górę. Pieszo na 2 poziom 5 euro, wyjazd z 2 poziomu na top 6 euro. O ile pamiętam w tym wypadku nie było zniżek. Zjechać windą na dół mogą wszyscy. | |
| Autor: | darekk [ 24 Paź 2013 15:43 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela |
jasne mam pytanie dotyczace samej rezerwacji online wiadomo wybor dnia i godziny jasna sprawa metoda platnosci tylko karta kredytowa ? i juz po fakcie zaplaty bilety sam sobie drukujesz ? | |
| Autor: | darekk [ 27 Lis 2013 09:04 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela |
Witam mam pytanie czy po zakupie poprzez internet biletow jest opcja sciagniecia sibie ich na telefon i tak zrobilem czy w ten sposib rownierz sa te bilety wazne i upowaznuaja do wejscia na wieze czy tylko popierowe wersje ? wyslano z Galaxy Note 2 | |
| Autor: | klapio [ 27 Lis 2013 14:24 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela |
Wchodziłem 2 tygodnie temu na wieże mając wydrukowany bilet i oni nie tylko sprawdzają godzinę (choć na własnym przykładzie wiem że można się trochę spóźnić) ale i ten bilet skanują, dla tego wątpię że PDF na telefonie wystarczy - ale oczywiście mogę się mylić. | |
| Autor: | darekk [ 27 Lis 2013 16:41 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela |
Jak rezerwowalem bilety do kina to tez dostalem na meila kod kreskowy i dzialalo wyslano z Galaxy Note 2 | |
| Autor: | darekk [ 27 Lis 2013 20:31 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Wieża Eiffela |
W rezerwacji jest opcja mobile jpg pdf mysle wybralem opcje mobile i przyslali link do pobrania biletow na telefon mysle ze bedzie ok ale w razie x wydrukuje papierową wersje wyslano z Galaxy Note 2 | |
| Autor: | namtih [ 26 Gru 2013 16:20 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela |
Połączę się pod temat i zapytam: jeśli w systemie rezerwacyjnym nie ma już miejsc na godz. 16:00 1 lutego, to oznacza, że nawet pod odstaniu w kolejce tych 2 godzin nie sprzedadzą mi biletu na to wejście, czy w kasach bilety są zawsze sprzedawane? | |
| Autor: | bruce09lili [ 01 Sty 2014 15:46 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela |
w internecie jest tylko ograniczona pula biletów. W kasach normalnie dostaniesz bilet po odstaniu w kolejce. Nie wiem jak luty, ale we wrześniu była kolejka raczej w godziny stania niż minuty dlatego weszliśmy na IIp z buta i to była najlepsza decyzja w tamtej chwili. | |
| Autor: | Anonymous [ 01 Sty 2014 15:50 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela |
namtih napisał(a): Połączę się pod temat i zapytam: jeśli w systemie rezerwacyjnym nie ma już miejsc na godz. 16:00 1 lutego, to oznacza, że nawet pod odstaniu w kolejce tych 2 godzin nie sprzedadzą mi biletu na to wejście, czy w kasach bilety są zawsze sprzedawane? Nie ma, bo być nie może z powodu zimy na stronie rezerwacji internetowej komunikat cytuję "Od 6 stycznia do 14 lutego 2014 w cenie, nie będzie żadnych biletów na najwyższym piętrze w naszym systemie sprzedaży biletów on-line. Dodatkowy bilet na poddaszu mogą być nabywane w trakcie pobytu na 2 piętrze pomnika, w zależności od warunków pogodowych." | |
| Autor: | wallander [ 08 Sty 2014 00:33 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela |
polecam wejście na 1 i 2 poziom po schodach. na kazdy z poziomów wchodzi sie w zaleznosci od tempa od 5 do 8 minut. stałem w kolejce ok 35 minut wiec przyzwoicie. cena 5 eur | |
| Autor: | kosaml [ 09 Sty 2014 12:52 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela |
wallander napisał(a): polecam wejście na 1 i 2 poziom po schodach. na kazdy z poziomów wchodzi sie w zaleznosci od tempa od 5 do 8 minut. stałem w kolejce ok 35 minut wiec przyzwoicie. cena 5 eur podpisuje się pod wypowiedzią. Byłem w środku tygodnia 2 razy (początek grudnia) i łącznie stałem w kolejce na schody ok. 2 min podczas gdy ludzie czekający na windę czekali więcej niż godzinę. Każdy wchodzi swoim tempem, robiąc przystanki przy tablicach z ciekawostkami. PS: polecam wejście jak najszybciej bo w 2014 drugie piętro będzie modernizowane i to ostatnia szansa na zobaczenie bo w starym dobrym stylu | |
| Autor: | darekk [ 14 Sty 2014 09:18 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela |
Czyli jak masz bilety to do nas nalezy wybor czy winda czy schody tak? Wyslano z Note ll | |
| Autor: | kosaml [ 14 Sty 2014 11:28 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela |
bilety online można kupić tylko na windę, na schody kupuje się na miejscu (na windę też można kupić na miejscu). Idąc od strony Pól Marsowych prawa "noga" wieży to kolejka do windy, lewa "noga" to kolejka do schodów. Schody są tańsze (5 E), winda do góry 14,5 E (dorośli), winda na 2 piętro 8,5 E. tutaj możesz kupić online: http://www.tour-eiffel.fr/en/preparing-your-visit/buying-your-tickets.html | |
| Autor: | forever89 [ 15 Sty 2014 22:23 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela |
info z dnia 10.01.12: - piętro Top (sama góra) zamknięte przez ok. miesiąc. Babka w kasie nie potrafiła sprecyzować. - bilet windą na 2 piętro w kasie 9Euro, do 24 roku 7,50Euro - kolejka do kasy o godz 19:00 około 30min - przyda się czapka bo o tej porze trochę wieje - 6 breloczków wieżyczek za 1 euro pod wieżą | |
| Autor: | zoli [ 15 Sty 2014 22:46 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela |
klapio napisał(a): Wchodziłem 2 tygodnie temu na wieże mając wydrukowany bilet i oni nie tylko sprawdzają godzinę (choć na własnym przykładzie wiem że można się trochę spóźnić) ale i ten bilet skanują, dla tego wątpię że PDF na telefonie wystarczy - ale oczywiście mogę się mylić. w grudniu byliśmy na wieży i już w kolejce okazało się, że zamiast dwóch różnych biletów mam wydrukowane dwie kopie tego samego (nie wiem czy czasem to nie wynikało z błędu u nich w systemie na stronie, więc warto po wydrukowaniu zawsze sprawdzić, czy są różne kody kreskowe). Jak się okazało nie było problemów z wejściem dla drugiej osoby bez wydrukowanego biletu. Na czytnikach mają możliwość ręcznego sprawdzania rezerwacji raz podawałem barcode biletu (jest w mejlu potwierdzającym zakup) a przy drugim sprawdzaniu po nazwisku znaleźli rezerwację i odhaczyli w systemie. pozdr z. | |
| Autor: | zoli [ 15 Sty 2014 22:48 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela |
darekk napisał(a): Czyli jak masz bilety to do nas nalezy wybor czy winda czy schody tak? Wyslano z Note ll Zawsze można wjechać windą a zejść schodami. | |
| Autor: | darekk [ 15 Sty 2014 22:50 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela |
Heheh i tak trzeba bedzie zrobic bo co to za frajda sama winda Wyslano z Note ll | |
| Autor: | forever89 [ 16 Sty 2014 01:42 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela |
darekk napisał(a): Heheh i tak trzeba bedzie zrobic bo co to za frajda sama winda Wyslano z Note ll Wjechałem na drugie piętro windą a schodziłem pieszo. Byłem szybciej niż winda. Polecam schodzenie szczególnie jeśli ktoś wchodził wcześniej na Notre Dame | |
| Autor: | konrad91 [ 16 Sty 2014 09:38 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela |
Będę w Paryżu od soboty (01.02) do wtorku (04.02) i na wieżę wybieram się w poniedzialek ok. 16 żeby zobaczyć panoramę za dnia i później po zachodzie słońca. Mam nadzieje że piętro Top będzie już otwarte Łapiemy się ze znajomymi na pierwszą niedzielę miesiąca wiec bedziemy mieć trochę atrakcji za free. | |
| Autor: | darekk [ 16 Sty 2014 11:51 ] |
| Temat postu: | Re: Wieża Eiffela |
Ja tam bede 23do26 bilety juz mam mysle Wyslano z Note ll | |
| Strona 2 z 8 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |