Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Wieża Eiffla - bilety
wieza-eiffla-bilety,1482,26696
Strona 6 z 8

Autor:  mregal [ 23 Cze 2015 09:52 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Cześć,

mam pytanie, czy są jakieś godziny w których jest mniejszy tłok w kolejkach?
Jestem szczęśliwcem, który chciał kupić bilety online na ten tydzień, ale wyprzedzenie klilkudniowe nie wystarczyło :))

Autor:  jekyll [ 23 Cze 2015 22:56 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

greg0 napisał(a):
Czyli faktycznie wchodząc schodami płacimy raz (5EUR) i wjeżdżając dalej na szczyt płacimy drugi raz (ile?), dobrze rozumiem?
Kolejka do wjazdu na górę z poziomu "wchodzonego" jest mam nadzieję sporo mniejsza niż z ziemi?

Schodami 5e/os, dalej na szczyt windą 6,5e/os. U mnie akurat kolejka do windy była większa niż na schodach ;)

Autor:  Kasia111 [ 24 Cze 2015 20:04 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

mregal napisał(a):
Cześć,

mam pytanie, czy są jakieś godziny w których jest mniejszy tłok w kolejkach?
Jestem szczęśliwcem, który chciał kupić bilety online na ten tydzień, ale wyprzedzenie klilkudniowe nie wystarczyło :))


Akurat na wieży nie byłam, ale w innych obleganych miejscach Paryża tak i moim zdaniem w takich miejscach sprawdza się zasada "im później, tym luźniej". Większość turystów kończy zwiedzanie późnym popołudniem (wycieczki zorganizowane np.), a potem już raczej spacery i kolacje. Gdybym mała w ciemno iść licząc na dostanie biletów, to właśnie takie godziny bym obstawiała, tym bardziej że wieża w lecie jest czynna do północy.

Autor:  andykam [ 24 Lis 2015 13:28 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Witam.
Wybieram się z rodziną do Paryża na początku grudnia.
Wydawało mi się że po ostatnich wydarzeniach nie będzie problemu z biletami ale jednak nie można już kupić online.
Będę tam od 6 w południe do 8 wieczorem.
Ma ktoś jakieś wskazówki jak znaleźć się na górze ;) ?
Po cichu liczę na to że część osób które wykupiły bilety po prostu nie przyjedzie i będzie luźniej.
Był ktoś w ogóle w tym okresie i orientuje się jak z kolejką ?

Autor:  andykam [ 10 Gru 2015 11:02 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Stałem w kolejce 20 minut - na szczyt bez kolejki :)
Nie przejmujcie się brakiem biletów online - o niczym to nie świadczy !
Fantastyczna pogoda ok.18 stopni, widzieliśmy kilku wojskowych na pobyt 3 dniowy.
Mało ludzi, atmosfera świąteczna (jakby nic się nie wydarzyło).
Polecam Paryż w tym okresie.

Image

Image

Autor:  gzkulik [ 12 Sty 2017 23:30 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Jeśli nie ma na 29 stycznia biletów online to mogę założyć, że na miejscu będą?

Autor:  kubasmen [ 12 Sty 2017 23:34 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Tak. Będą :)

Autor:  arial1991bl [ 05 Maj 2017 18:48 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Cześć. Planuję wejść na 2. piętro schodami, a potem wjechać na szczyt windą.
1) Bilety schodami na 2. piętro kupuje się na dole, w "nodze" wieży, czy tam też można kupić bilet na windę z piętra drugiego na top? Czy dopiero na 2. piętrze są takie bilety?
2) Ile kosztują?

Autor:  jekyll [ 05 Maj 2017 19:51 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

O ile się nic nie zmieniło to na dole, w nodze, kupisz bilety tylko na schody.
Z tego co widzę to cena 7e - wejście schodami.
http://www.toureiffel.paris/en/preparin ... tions.html

e. Nie mogę znaleźć ile wjazd na 3 piętro windą. Jak ja byłam, to cena na wjazd windą, z poziomu 0, był w cenie 15,50e. Natomiast ja za schody płaciłam 5e+winda na szczyt 6,5e. Zawsze kilka euro taniej od os ;)

Autor:  Anonymous [ 15 Kwi 2018 15:34 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Ktoś tu zwrócił uwagę czy ma wiedzę czy obecnie coś poza kodem na bilecie zakupionym online podlega kontroli? (głównie np. z paszportu dane i zgodność z danymi na bilecie osób wchodzących)

Zarezerwowałem dla kogoś z rodziny 2 bilety online na 04.05.2018r. na 17:30 po 25 euro/osoba i niestety będę chciał/musiał je z upustem sprzedać, by nie przepadły

Autor:  docent82 [ 09 Maj 2018 19:06 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Pewnie już po temacie,Ale dokumentów nikt nie sprawdza.tylko kod z biletu do czytnika

Autor:  Anonymous [ 09 Maj 2018 19:25 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

W przypadkach losowych np. śmierci wystarczy na adres e-mail, z którego przyszły bilety na Tour Eiffela napisać krótką wiadomość z przesłaniem skanu aktu zgonu i za kilka dni po pozytywnym rozpatrzeniu pełna kwota została zwrócona na konto karty

Autor:  Primera [ 13 Maj 2018 09:47 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Dzień dobry.
Mam problem, jestem jutro i pojutrze w Paryżu. W trójkę chcemy wjechać na wieżę eiffla ale nie kupiliśmy biletów.
Czy jest jakaś opcja ? Na stronie oficjalnej pokazuje że już nie ma biletów.
Co możemy zrobić? Chodzi o bilety w rozsądnej cenie.
Z góry wielkie dzięki za podpowiedź. :)

Autor:  Anonymous [ 13 Maj 2018 10:07 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Najlepiej z rana stanąć w kolejce do kas na dole Wieży Eiffla i spokojnie kupicie, od tego kiedy przyjdziecie zależy ile będziecie stali w kolejce

Autor:  Primera [ 13 Maj 2018 10:38 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

A czy bilet na szczyt można kupić?
Czy po kolejce do kasy następnie idę do w kolejkę na wieżę? Znasz mniej więcej ceny biletów?
Na stronie getyouide są bilety za ok 600zl dla 3os. wejście po schodach na 2 poziom i opcja szczytu ale jest to jakoś nie jasno opisane.
Prośba o wskazówki. :)

Autor:  peta [ 13 Maj 2018 10:41 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Życzę powodzenia w staniu w kolejce.

Będąc kilka lat temu za czasów studenckich w Paryżu mieliśmy do wyboru pozwiedzać miasto albo stać w kolejce.
Skończyło się na tym, że my zobaczyliśmy co chcieliśmy w Paryżu a popołudniu i tak wylądowaliśmy pod wieżą a Ci co chcieli wjechać na wieżę nadal stali w tej kolejce. Ale dumni byli, że wjechali i zobaczyli :)

Według mnie bez biletów wcześniej i przy długich kolejkach gra nie warta zachodu.
Wiele ciekawych miejsc, które można zobaczyć zamiast czekać.

Autor:  Primera [ 13 Maj 2018 10:52 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

A czy bilet na szczyt można kupić?
Czy po kolejce do kasy następnie idę do w kolejkę na wieżę? Znasz mniej więcej ceny biletów?
Na stronie getyouide są bilety za ok 600zl dla 3os. wejście po schodach na 2 poziom i opcja szczytu ale jest to jakoś nie jasno opisane.
Prośba o wskazówki. :)

Autor:  peta [ 13 Maj 2018 11:10 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Z tego co pamiętam są dwie kolejki.
Jedna do windy a druga na schody. Schodami dochodzisz na 2 piętro i jeżeli chcesz jechać na samą górę to i tak musisz odstać potem do windy.
Jeżeli jedziesz z dołu to wjeżdzasz na 2 piętro a potem przesiadka do innej windy i jazda na górę.

Kosztów już szczerze nie pamiętam ale na pewno nie były to takie kwoty jakie piszesz.
Kilka Euro koszt na 2 poziom a coś koło 15E koszt wjazdu na samą górę.
Chociaż gdzieś mi się obiło o uszy, że była ostra podwyżka cen.

EDIT:
Znalazłem coś takiego o cenach biletów:
Image
źródło: http://wycieczkownia.pl/wieza-eiffla/

Autor:  Anonymous [ 13 Maj 2018 11:21 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Primera napisał(a):
A czy bilet na szczyt można kupić?
Czy po kolejce do kasy następnie idę do w kolejkę na wieżę? Znasz mniej więcej ceny biletów?
Na stronie getyouide są bilety za ok 600zl dla 3os. wejście po schodach na 2 poziom i opcja szczytu ale jest to jakoś nie jasno opisane.
Prośba o wskazówki. :)

25 euro osoba z wjazdem na 2 poziom
95 procent kupuje pod wieżą Eiffla stojąc w kolejce, online jest po to by nie stać

Autor:  Patyczok [ 25 Maj 2018 22:36 ]
Temat postu:  Re: Wieża Eiffela - bilety

Będąc w Paryżu w sierpniu postanowiliśmy wjechać na wieże po zachodzie słońca. Staliśmy w kolejce do kontroli bezpieczeństwa przed wejściem pod wieżę (ok 20 minut), do kasy (ponad 2 godziny) gdzie musiałem ubłagać sprzedawcę, żeby sprzedał mi bilet na 2 poziom, bo tuż przede mną skończyli sprzedaż ze względu na późną porę (coś koło 23), do kolejnej kontroli bezpieczeństwa (10 minut), do winy (10 minut), do drugiej winy (20 minut) + następne 40 minut w kolejkach do zjazdu. Koszt tej wątpliwej przyjemności to chyba 16 euro, ale też słyszałem o ostrych podwyżkach cen.
Tłok, ścisk, kraty, chyba najgorzej wydane euro w życiu ;)
Za to ilość szczurów na Polach Elizejskich na serio zaskakuje! W Tajlandii nie widziałem ich tyle przez 2 tygodnie co tam przez 15 minut biegnąc do ubera ;)

Strona 6 z 8 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/