| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Węgry / Budapeszt wegry-budapeszt,1364,5547 | Strona 3 z 12 |
| Autor: | stachu [ 27 Kwi 2012 12:39 ] |
| Temat postu: | Re: Węgry / Budapeszt |
w moim terminie wszystko wyprzedane :/ powtórzę zapytanie o kod zniżkowy- wiecie coś na ten temat ? | |
| Autor: | alecrim [ 27 Kwi 2012 20:47 ] |
| Temat postu: | Re: Węgry / Budapeszt |
tobe napisał(a): Jeśli chodzi o nocleg, to polecam http://www.booking.com/hotel/hu/second- ... a46;dcid=1 5 osób, 2 noce => 70 euro, czyli 14 euro za osobę /2 noce Stworzyłam osobny temat do Second Home Hungary, radzę przeczytac i bronic się przed tym miejscem nogami i rękami!!! | |
| Autor: | stachu [ 28 Kwi 2012 11:32 ] |
| Temat postu: | Re: Węgry / Budapeszt |
to czemu ktoś to poleca ? | |
| Autor: | alecrim [ 28 Kwi 2012 12:59 ] |
| Temat postu: | Re: Węgry / Budapeszt |
Może polecił, bo poprostu znalazł tą ofertę i wydała mu się interesująca i tania. Tak jak mi w momencie kiedy dokonywałam rezerwacji. Sama gdybym znalazła coś fajnego i taniego to bym poleciła. W tym miejscu akurat byłam i nigdy w życiu bym sie na to więcej nie pisała. | |
| Autor: | Vojtas [ 05 Maj 2012 09:24 ] |
| Temat postu: | Re: Węgry / Budapeszt |
Nietypowe pytanie - czy lotnisko jest zamykane na noc? Można przekimać do rana? Ryan przylatuje bardzo późno i tak się zastanawiam czy jest sens robić nocny wypad z lotniska do miasta skoro na spokojnie można pojechać rano | |
| Autor: | nrm [ 05 Maj 2012 10:14 ] |
| Temat postu: | Re: Węgry / Budapeszt |
nogal napisał(a): W mieście wciąż widać wpływ komuny, szczególnie na stacjach metra, gdzie stoją kontrolerzy. hehe nie wiedziałem, że kanary to relikt komuny. Czego to ludzie nie wymyślą | |
| Autor: | alecrim [ 06 Maj 2012 22:21 ] |
| Temat postu: | Re: Węgry / Budapeszt |
Vojtas napisał(a): Nietypowe pytanie - czy lotnisko jest zamykane na noc? Można przekimać do rana? Ryan przylatuje bardzo późno i tak się zastanawiam czy jest sens robić nocny wypad z lotniska do miasta skoro na spokojnie można pojechać rano A ile czasu będziesz w Budapeszcie i w jakim terminie? Z lotniska jest naprawdę bardzo dobry i szybki dojazd. Noc w Budapeszcie jest przepiękna, zwłaszcza ''w okolicach'' Dunaju. Chyba tylko te miejsca są warte odwiedzenia w nocy. Nie pamiętam do której jeździ kolejka i czy jeszcze uda Ci się ją złapac, ale mogę sprawdzic. Pytanie o której przylatujesz i z kim. W nocy przy rzece, na mostach jest jeszcze dośc zimno, a nad ranem jest jeszcze gorzej. Następnego dnia możesz byc dosc zmęczony. Musisz zdecydowac czy chcesz przecierpiec tę noc i zobaczyc miasto nocą, czy prześpisz się i pooglądasz w ciągu dnia. W nocy w Budapeszcie są czynne chyba tylko kebaby, knajpy są dośc wczesnie zamykane, z tego co zauważyłam (poza pt,sob).\ Osobiście... podjęłabym decyzje na miejscu, w zależności od pogody, terminu i ogólnego samopoczucia | |
| Autor: | Vojtas [ 07 Maj 2012 08:50 ] |
| Temat postu: | Re: Węgry / Budapeszt |
alecrim Będę w Budapeszcie w sumie trzy pełne dni, dlatego pierwszą nockę wolę odczekać na lotnisku Tym bardziej, że w sobotę czeka mnie jeszcze pogoń do Krk na samolot. | |
| Autor: | alecrim [ 07 Maj 2012 11:01 ] |
| Temat postu: | Re: Węgry / Budapeszt |
Vojtas napisał(a): alecrim Będę w Budapeszcie w sumie trzy pełne dni, dlatego pierwszą nockę wolę odczekać na lotnisku Tym bardziej, że w sobotę czeka mnie jeszcze pogoń do Krk na samolot. Ooo to zdecydowanie. 3 dni to świat i ludzie, to w ogóle nie ma co zawalac nocy. Sprawdz tylko co z tym lotniskiem, bo ja jakoś nie mogę się doszukac informacji o tym czy jest czynne w nocy. Wiem tylko, że od 5-1 jest przerwa w lataniu. | |
| Autor: | suszek [ 07 Maj 2012 11:15 ] |
| Temat postu: | Re: Węgry / Budapeszt |
vojtas - planujemy zrobic to samo, z tego co czytam tutaj --> http://www.sleepinginairports.net/list. ... ernational chyba nie bedzie problemow, nawet wifi gratis xD | |
| Autor: | Vojtas [ 07 Maj 2012 11:57 ] |
| Temat postu: | Re: Węgry / Budapeszt |
No właśnie doszukałem się tego wpisu wcześniej. Z tego co jest tam napisane T1 jest lepszym miejscem na nockę niż T2, dlatego w innym wątku spytałem jak najprościej i najszybciej dostać się na T1 (nikt nie odpisał). Podobno odległość jaka dzieli T1 i T2 jest spora. W najgorszym wypadku, jakby coś się zmieniło to te kilka godzin można w sumie nawet pod lotniskiem przeczekać | |
| Autor: | suszek [ 07 Maj 2012 12:15 ] |
| Temat postu: | Re: Węgry / Budapeszt |
"Did you know that Budapest has three airport terminals? Yep, three distinct airport terminals: T1 is about 5 min from T2A and 2B – so terminal 1 and terminals 2 are not right next to each other. If you take a taxi in Budapest, the trip from one airport terminal (Budapest Ferihegy 1) may take about 5 min to the other airport terminal (Budapest Ferihegy 2A and 2B)." czyli jak ktoś będzie sie nudził to spacerkiem spokojnie dojdzie i z tego co rozumiem terminal 1 jest dalej od centrum niz T2 ? | |
| Autor: | suszek [ 07 Maj 2012 12:24 ] |
| Temat postu: | Re: Węgry / Budapeszt |
Bardzo dużo ciekawych i praktycznych informacji z Budapesztu --> http://topbudapest.org/ | |
| Autor: | mmroofka [ 07 Maj 2012 19:07 ] |
| Temat postu: | Re: Węgry / Budapeszt |
A czy ktoś może spał w EasyHotel w Budapeszcie? Mają zupełnie przyzwoitą cenę za nocleg dla dwojga (26 euro) i aż nadto dobrą lokalizację. Ktoś był i podzieli się wrażeniami? | |
| Autor: | luxyfer [ 07 Maj 2012 19:11 ] |
| Temat postu: | Re: Węgry / Budapeszt |
suszek napisał(a): "Did you know that Budapest has three airport terminals? Yep, three distinct airport terminals: T1 is about 5 min from T2A and 2B – so terminal 1 and terminals 2 are not right next to each other. If you take a taxi in Budapest, the trip from one airport terminal (Budapest Ferihegy 1) may take about 5 min to the other airport terminal (Budapest Ferihegy 2A and 2B)." czyli jak ktoś będzie sie nudził to spacerkiem spokojnie dojdzie i z tego co rozumiem terminal 1 jest dalej od centrum niz T2 ? T1 jest bliżej | |
| Autor: | sztajek [ 12 Maj 2012 14:09 ] |
| Temat postu: | Re: Węgry / Budapeszt |
Może wybiera się ktoś w terminie 28-30 czerwca? Lecimy raynairem z krakowa... Też chciał bym się dowiedzieć coś więcej o hotelu easyHotel | |
| Autor: | Bandziorno [ 13 Maj 2012 11:37 ] |
| Temat postu: | Re: Węgry / Budapeszt |
Osobiście polecam dla 2 os, Studio Istvan http://pl.hostelbookers.com/hostele/weg ... szt/61151/, - masakrycznie tanio 27 zł/os - samo centrum miasta 200m od parlamentu i wyspy Małgorzaty - bardzo miły właściciel Bodo - zaplecze kuchenne, kuchenka, mikrofala, czajnik, kubki itp. - telewizor, radio, w pierwszej szufladzie komody, komplet różnych map odnośnie Budapesztu i ciekawostek - na dole restauracja w której można naprawdę tanio zjeść i dobrze Wycieczkę do parlamentu polecam zarezerwować dużo wcześniej | |
| Autor: | Vojtas [ 13 Maj 2012 12:33 ] |
| Temat postu: | Re: Węgry / Budapeszt |
Bandziorno nie mogłeś tego linka wkleić wczoraj?? Kupiłem hotel z Groupona... | |
| Autor: | suszek [ 13 Maj 2012 16:46 ] |
| Temat postu: | Re: Węgry / Budapeszt |
Bandziorno napisał(a): Osobiście polecam dla 2 os, Studio Istvan http://pl.hostelbookers.com/hostele/weg ... szt/61151/, - masakrycznie tanio 27 zł/os Wycieczkę do parlamentu polecam zarezerwować dużo wcześniej jak ogarnąłeś taką cenę ?? | |
| Autor: | Bandziorno [ 13 Maj 2012 17:23 ] |
| Temat postu: | Re: Węgry / Budapeszt |
Vojtas sam chciałem sprawdzić czy to nie jakaś ściema a niestety wróciłem dopiero nad ranem, co do ceny Suszek to z 11 na 12 maja taką miałem a rezerwowałem tydzień wcześniej, sam się dziwiłem bo ten chłopak powinien za takie miejsce brać dwa razy więcej i widocznie to zrozumiał. Mimo podwyżki naprawdę polecam, szczególnie "widok" z okna. Reszta naprawdę cacy | |
| Strona 3 z 12 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |