Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[QR,JL] WAW-NRT-GUM RT 3540 PLN
waw-nrt-gum-rt-3540-pln,232,188083
Strona 1 z 1

Autor:  Anonim [ 11 Cze 2026 10:15 ]
Temat postu:  [QR,JL] WAW-NRT-GUM RT 3540 PLN

Tokio i Mikronezja na jednym bilecie. Cała trasa 5* liniami. Listopad/grudzień.

Załączniki:
map.jpg
map.jpg [ 43.71 KiB | Obejrzany 731 razy ]
kayak.jpg
kayak.jpg [ 30.31 KiB | Obejrzany 731 razy ]
waw nrt gum.jpg
waw nrt gum.jpg [ 44.51 KiB | Obejrzany 831 razy ]
qr.jpg
qr.jpg [ 54.82 KiB | Obejrzany 831 razy ]

Autor:  monroe [ 11 Cze 2026 11:39 ]
Temat postu:  Re: [QR,JL] WAW-NRT-GUM RT 3540 PLN

Za pamięci - szczyt tajfunów w tym regionie, stąd zapewne taka cena. Sam na Guam w podobnym okresie jeden przeżyłem ;)
No i oczywiście pytanie czy to w ogóle będzie do wylatania (DOH).

Autor:  Anonim [ 11 Cze 2026 11:49 ]
Temat postu:  Re: [QR,JL] WAW-NRT-GUM RT 3540 PLN

Szczyt tajfunów w tej części świata przypada raczej na sierpień - październik. Ale może akurat trafiłeś.

Autor:  monroe [ 11 Cze 2026 12:13 ]
Temat postu:  Re: [QR,JL] WAW-NRT-GUM RT 3540 PLN

Nie.

Załączniki:
GUM.jpg
GUM.jpg [ 51.65 KiB | Obejrzany 553 razy ]

Autor:  Anonim [ 11 Cze 2026 13:19 ]
Temat postu:  Re: [QR,JL] WAW-NRT-GUM RT 3540 PLN

Czyli w grudniu tak średnio ;) Nieco ponad stówkę drożej od stycznia do marca.

Załączniki:
waw nrt gum II.jpg
waw nrt gum II.jpg [ 37.32 KiB | Obejrzany 461 razy ]

Autor:  elwirka [ 11 Cze 2026 13:37 ]
Temat postu:  Re: [QR,JL] WAW-NRT-GUM RT 3540 PLN

I już na SG.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/