| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [QR,JL] WAW-NRT-GUM RT 3540 PLN waw-nrt-gum-rt-3540-pln,232,188083 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Anonim [ 11 Cze 2026 10:15 ] | |||||
| Temat postu: | [QR,JL] WAW-NRT-GUM RT 3540 PLN | |||||
Tokio i Mikronezja na jednym bilecie. Cała trasa 5* liniami. Listopad/grudzień.
| ||||||
| Autor: | monroe [ 11 Cze 2026 11:39 ] |
| Temat postu: | Re: [QR,JL] WAW-NRT-GUM RT 3540 PLN |
Za pamięci - szczyt tajfunów w tym regionie, stąd zapewne taka cena. Sam na Guam w podobnym okresie jeden przeżyłem No i oczywiście pytanie czy to w ogóle będzie do wylatania (DOH). | |
| Autor: | Anonim [ 11 Cze 2026 11:49 ] |
| Temat postu: | Re: [QR,JL] WAW-NRT-GUM RT 3540 PLN |
Szczyt tajfunów w tej części świata przypada raczej na sierpień - październik. Ale może akurat trafiłeś. | |
| Autor: | monroe [ 11 Cze 2026 12:13 ] | ||
| Temat postu: | Re: [QR,JL] WAW-NRT-GUM RT 3540 PLN | ||
Nie.
| |||
| Autor: | Anonim [ 11 Cze 2026 13:19 ] | ||
| Temat postu: | Re: [QR,JL] WAW-NRT-GUM RT 3540 PLN | ||
Czyli w grudniu tak średnio
| |||
| Autor: | elwirka [ 11 Cze 2026 13:37 ] |
| Temat postu: | Re: [QR,JL] WAW-NRT-GUM RT 3540 PLN |
I już na SG. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |