Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 560 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#501 PostWysłany: 22 Lip 2021 00:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2016
Posty: 49
Reforma Urban ul. Chmielna 24 https://g.page/reforma-chmielna?share
Przyjemnie miejsce na śniadaniowej mapie Warszawy. W weekend do 2 śniadań karafka 0,25l Frizzante gratis. Kawa/herbata przelewowa z dolewką za 1 zł. Ceny śniadań od 15 do 29 zł — całkiem spory wybór. W tygodniu bez bąbelkowego promo. Szakszuka z fetą i jaja po turecku z chorizo godne polecenia.

Załączniki:
1626646340999.jpg
1626646340999.jpg [ 65.46 KiB | Obejrzany 4282 razy ]
1626646341009.jpg
1626646341009.jpg [ 76.56 KiB | Obejrzany 4282 razy ]
_________________
https://totutotam.eu/
https://www.instagram.com/totutotam_eu/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
#502 PostWysłany: 22 Lip 2021 13:15 

Rejestracja: 21 Wrz 2020
Posty: 275
niebieski
Yvonne napisał(a):
[W weekend do 2 śniadań karafka 0,25l Frizzante gratis.

mogłabyś doprecyzować? :D
frizzante = gazowany
czy chodzi o:
acqua frizzante - woda gazowana
vino frizzante - wino musujące

domyślam się, że to drugie... :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#503 PostWysłany: 22 Lip 2021 17:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2016
Posty: 49
bombelkowo procentowo :P
_________________
https://totutotam.eu/
https://www.instagram.com/totutotam_eu/
Góra
 Profil Relacje PM off
harti lubi ten post.
 
      
Offline
#504 PostWysłany: 30 Lip 2021 23:17 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7511
Loty: 625
Kilometry: 1 373 918
Krajów: 75 / 35.1%
Jakby ktoś nie miał pomysłu na jutrzejszy obiad/kolacje. Dobre burgery w dobrej cenie
Image
Na dole napisali,że nie trzeba drukować
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#505 PostWysłany: 31 Lip 2021 00:16 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9545
srebrny
Na fotce nie wygląda to apetycznie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Warszawa Starówka
#506 PostWysłany: 17 Maj 2022 20:07 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 581
Zbanowany
niebieski
Japonka76 napisał(a):
Amrit Kebab nie polecam. :( fe
Ale jak będziesz w Warszawie to odwiedź koniecznie jedną z pierogarni Zapiecek. http://www.zapiecek.eu/lokale.html
Zawsze zapraszam tam moich gości, którzy przyjeżdżają do Warszawy z kraju czy ze świata. Nie miałam nigdy reklamacji. Wszystkim się podobało i smakowało. Pierogi rules :D


Nie byłam zadowolona z sieciówki Zapiecek, ani znajomi zza miedzy, za to polecam restaurację Delicja.

https://www.delicjapolska.pl/
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Online
#507 PostWysłany: 09 Sie 2022 10:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8100
platynowy
Przy okazji wczorajszej wizyty w Warszawie przetestowaliśmy kolejny lokal wege - otwarty 2 tygodnie temu UMI - Kuchnia roślinna, ul. Grochowska 302.
Jest to kolejna (chyba trzecia) odsłona La Vegany (https://m.facebook.com/100260372283261/).
Większość pozycji w menu jest taka sama, ale są też dania dostępne tylko w UMI.
Byliśmy w trójkę, każde z nas zamówiło coś innego. Ja sam wziąłem zupę Tom Yum oraz udon z "mięsem" sojowym, tofu i warzywami. Oba dania pyszne, zwłaszcza udon (do tego wielka porcja).
Cenowo też w porządku, za 3 osoby wyszło 134 zł. (1x zupa, 3 x danie główne, 1 bubble tea). Jedyny zgrzyt był przy płatności, gdy mimo kilku prób terminal nie chciał współpracować i trzeba było pokombinować z inną formą zapłaty.

Polecam :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#508 PostWysłany: 09 Sie 2022 15:53 

Rejestracja: 20 Mar 2018
Posty: 359
Loty: 45
Kilometry: 81 086
Krajów: 19 / 8.9%
niebieski
Jak ktoś się będzie włóczył po Nowym Świecie i Krakowskim Przedmieściu, to obok pomnika Kopernika może zboczyć w stronę Teatru Polskiego, znaleźć restaurację Falla i zjeść wybitnego wegetariańskiego (albo nawet wegańskiego) burgera z algami morskimi i wasabi. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#509 PostWysłany: 09 Sie 2022 16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 860
Loty: 249
Kilometry: 457 365
Krajów: 46 / 21.5%
niebieski
Jak już piszemy o vege, to polecam VEGAN RAMEN SHOP - krótka karta, ale jedzenie super i treściwe. Małym minusem jest prawie zawsze obecna kolejka do wejścia, tak na 30-60 min. (piszę o lokalu na Jana Pawła II).
Po sąsiedzku jest ukraiński market, w którym możemy nabyć produkty ze wschodu, a w ogródku napić się piwka z kija.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#510 PostWysłany: 09 Sie 2022 17:00 

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 931
Loty: 200
Kilometry: 292 987
Krajów: 41 / 19.2%
srebrny
Koshari - kuchnia egipska
Chyba rzadko można trafić na lokal z oceną 5.0 (mający jednocześnie powyżej tysiąca opinii). Przesympatyczny właściciel, przepyszna kuchnia - a to wszystko pomiędzy blokami z wielkiej płyty na Żoliborzu. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#511 PostWysłany: 20 Sie 2022 18:38 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4704
Loty: 551
Kilometry: 1 234 871
Krajów: 131 / 61.2%
złoty
@radeom dzięki za polecenie - dziś byłam. Falafele bardzo dobre ;)
na zdjęciu talerz: ful+falafel+bakłażan za 37zl

Załączniki:
20220820_152435.jpg
20220820_152435.jpg [ 556.36 KiB | Obejrzany 2850 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#512 PostWysłany: 20 Sie 2022 20:04 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7511
Loty: 625
Kilometry: 1 373 918
Krajów: 75 / 35.1%
Praskie odkrycie roku w sumie https://www.facebook.com/pages/category/Gelato-Shop/Ma%C5%82a-Sicilia-di-Stefano-Terrazzino-108033984961478/. Świetna kawa, genialna focaccia trochę slabsze canolli ale zajeb.. lody. A myślałem ,że wszystkie knajpy gwiazd to wydmuszki. A tu i Adamczyka Stary Dom świetny i to. Ceny przyzwoite
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#513 PostWysłany: 21 Sie 2022 16:09 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4704
Loty: 551
Kilometry: 1 234 871
Krajów: 131 / 61.2%
złoty
Potwierdzam opinie o Małej Sycylii. Jedne z lepszych lodow w stolicy, mogą konkurować nawet z Quattro Si z Pruszkowa :) świetne smaki: granat z bzem, marcepan, lawenda. Porcje zacne.
Testowałam dzis tez Dal Dalla gelato na Powiślu. Już o 12 była kolejka :) smaki bardzo dobre, porównywalne do Małej Sycylii. Zdecydowanie polecam obie miejscówki choc na Powiślu drożej, kulka pistacjowa aż 10zl.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#514 PostWysłany: 17 Lis 2022 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 544
niebieski
Gdzie w miarę centrum i okolice lotniska Okęcia, zjem smaczną kuchnie Meksykańską?
Nie szukan ekskluzywnej restauracji, może być zwykły lokal, albo budka, aby było smaczne i się najeść :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#515 PostWysłany: 17 Lis 2022 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4628
Loty: 523
Kilometry: 841 507
Krajów: 69 / 32.2%
złoty
Trochę meksykańskiego menu masz w Jeffsie przy Polu Mokotowskim.

https://jeffs.com/miejsca/pole-mokotowskie-warszawa

Łatwy i szybki dojazd z lotniska autobusem 175
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
wiater uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#516 PostWysłany: 17 Lis 2022 19:04 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 581
Zbanowany
niebieski
Był ktoś i może polecić?

https://skazka.pl/nasza-oferta/
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#517 PostWysłany: 17 Lis 2022 20:23 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7511
Loty: 625
Kilometry: 1 373 918
Krajów: 75 / 35.1%
Dla tych co tesknia za Nocnym marketem to Warmut ma w weekendy popup co weekend z inna knajpa z nocnego w ten weekend wybitny Melted. Weekend od dzis do nd
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#518 PostWysłany: 04 Sty 2023 19:03 

Rejestracja: 08 Gru 2022
Posty: 144
Dobra kuchnia azjatycka z pad thai w okolicach centrum i Lotniska Okęcie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#519 PostWysłany: 04 Sty 2023 19:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1673
Loty: 766
Kilometry: 1 302 130
Krajów: 98 / 45.8%
srebrny
Thaisty na Placu Bankowym, powiedziałbym.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#520 PostWysłany: 04 Sty 2023 19:29 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7511
Loty: 625
Kilometry: 1 373 918
Krajów: 75 / 35.1%
@classy Thaisty jest na tyle super,że nie bierz tam Padthai mają super menu. Osobiście polecam czerwone curry z wołowiną. Nigdzie nawet w Azji nie jadłem nic podobnie pysznego
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 560 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group