| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Walia na weekend? walia-na-weekend,1228,97127 | Strona 2 z 2 |
| Autor: | 77kylo [ 09 Sty 2019 02:00 ] |
| Temat postu: | Re: Walia na weekend? |
Są jakieś fajne punkty widokowe w Cardiff? | |
| Autor: | radzio666 [ 09 Sty 2019 02:42 ] |
| Temat postu: | Re: Walia na weekend? |
takie cos jest CF64 1HB widok na Cardiff Bay i "centrum" - dojazd z Cardiff Queen Street i Central zajmuje kolo 15 minut do stacji Dingle Road (kierunek Penarth) plus jakies 5-10 minut z buta. z tych gorek ktore sie jawia na Googlumaps wydaje sie ze mozna cos fajnego zobaczyc, jednakze jezdzac tam po okolicy przez jakies 5 lat nie napotkalem bardziej "spektakularnego" widoku na Cardiff niz ten powyzszy | |
| Autor: | 77kylo [ 09 Sty 2019 21:26 ] |
| Temat postu: | Re: Walia na weekend? |
sprawdziłem,dzięki za odpowiedz. Widzę że jestes z tamtych regionów.Czy mógłbyś coś polecić do zwiedzenia,czego nie pokazują przewodniki,co i gdzie zjesc | |
| Autor: | 77kylo [ 16 Paź 2021 00:07 ] |
| Temat postu: | Re: Walia na weekend? |
Co polecacie w okolicy Aberystwyh.Devils bridge mam już w planie | |
| Autor: | go_big [ 16 Paź 2021 02:00 ] |
| Temat postu: | Re: Walia na weekend? |
Wejść na Cadair Idris z Minffordd. | |
| Autor: | 77kylo [ 22 Paź 2021 09:55 ] |
| Temat postu: | Re: Walia na weekend? |
go_big napisał(a): Wejść na Cadair Idris z Minffordd. Hej Mógłbyś napisać dokładniej o tym miejscu,tzn od której strony najlepiej podjechać ,jakiś parking w pobliżu itp Jak długo idzie się na szczyt? | |
| Autor: | go_big [ 23 Paź 2021 02:31 ] |
| Temat postu: | Re: Walia na weekend? |
Tutaj jest cała traska https://www.wikiloc.com/hiking-trails/c ... d-87075709 Na początku jest spory płatny parking z toaletą. Pętelkę warto zrobić w kierunku jak powyżej, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Stosunkowo długie i łatwe podejście, najgorszy i najbardziej stromy odcinek zostaje na zejście | |
| Autor: | 77kylo [ 01 Lis 2021 00:30 ] |
| Temat postu: | Re: Walia na weekend? |
go_big napisał(a): Tutaj jest cała traska https://www.wikiloc.com/hiking-trails/c ... d-87075709 Na początku jest spory płatny parking z toaletą. Pętelkę warto zrobić w kierunku jak powyżej, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Stosunkowo długie i łatwe podejście, najgorszy i najbardziej stromy odcinek zostaje na zejście Byłem,zdobyłem dzięki za poradę | |
| Autor: | bim-bam [ 07 Maj 2026 13:48 ] |
| Temat postu: | Re: Walia na weekend? |
Do Cardiff można skoczyć na jeden dzień. Dobry dojazd jest z Bristolu Flixbusem (najtaniej), NationalExpress albo pociągiem. W muzeum Techniquest można posłuchać oddechu przy różnych chorobach płuc lub wziąć udział w pokazie dotyczącym kolorów. Od godziny 15 bilety są przecenione niemal o połowę. | |
| Strona 2 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |