Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Ukraina-pociągi
ukraina-pociagi,1410,65875
Strona 18 z 33

Autor:  ms993 [ 09 Paź 2017 21:21 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

@Bornagainst - ukraińskim pociągiem do Czopu (Чоп-Пас.), potem z Czopu przez granicę pociągiem do pierwszej węgierskiej stacji Záhony, skąd jeżdżą bezpośrednie węgierskie pociągi do Budapesztu.

https://booking.uz.gov.ua
http://elvira.mav-start.hu

Autor:  Aksum [ 24 Paź 2017 19:33 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Od 29 października zostanie uruchomione nowe nocne połączenie Lwów-Odessa-Lwów

29 жовтня зі Львова вирушить у перший рейс нічний експрес №12/11 Львів–Одеса

Нічний експрес №12/11 сполученням Львів–Одеса курсуватиме через день,
із листопада зі Львова – по парних числах місяця, з Одеси відповідно – по непарних.
Зі Львова поїзд відправлятиметься о 22:15. На шляху прямування передбачені зупинки на станціях Тернопіль (00:16-00:20),
Хмельницький (02:10-02:13), Жмеринка (03:36-03:56), Подільськ (06:20-06:22). В Одесу потяг прибуватиме о 08:35
З Одеси до Львова поїзд №11/12 вирушатиме о 21:55 з зупинками на станціях Подільськ (00:10-00:12),
Жмеринка (02:37-02:57), Хмельницький (04:20-04:23), Тернопіль (06:03-06:06). До Львова поїзд прибуватиме о 07:55.
Нині в залізничних касах та через електронні сервіси триває реалізація проїзних документів на новий поїзд.
Нагадаємо, що ціна квитків регулюється коефіцієнтом вартості й змінюється впродовж тижня залежно від обраного дня подорожі.
Наприклад, у неділю, 29 жовтня (у п’ятницю та неділю вартість квитків згідно з коефіцієнтом є найвищою)
ціна квитка зі Львова до Одеси в купейний вагон становить 513 грн 39 коп, у вагон СВ – 1292 грн 38 коп
źródło-uz.gov.ua

Autor:  Revan_ [ 24 Paź 2017 22:02 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Co do zwrotu biletów na trasach krajowych kupionych online - można to zrobić albo w kasie albo przez internet. Jeżeli zwrotu dokonamy powyżej 24h przed odjazdem pociągu to odzyskujemy większość kwoty. W przypadku biletu za 17 zł wróciło ok. 11 zł (plackarta), a w przypadku biletów za ok. 45 zł wróciło ok. 40 zł (2 klasa). Jak zwracamy później to chyba już nic nie zwracają.

Zwracając przez internet należy założyć konto na ich stronie i wtedy będzie możliwość zwrotu, będzie też informacja ile wróci. Pieniądze za bilety zwracane czy to w kasie czy przez internet wracają po kilku dniach na kartę, którą opłacono zakup. W Kijowie na dworcu głównym są dedykowane kasy do zwrotu - chyba kasy nr 43-44.

W naszym przypadku zmienił się jeden z podróżnych, a że na nasz pociąg nie było już wolnych miejsc to chcieliśmy zmienić nazwisko. Niestety to jest niemożliwe. Polecono nam zwrócić bilet i po ok. 2h bilet wraca do puli. W przypadku bardziej obleganych pociągów trzeba mocno czatować bo szybko schodzą jak jest mało czasu do odjazdu. Jednak najprostszym rozwiązaniem byłoby nierobienie nic :) Nasz prowadnik nie sprawdzał paszportów, a nawet jeżeli sprawdzałby to podobno jest ustalona kwota za "puste miejsce" w pociągu.

Autor:  ind_globtroter [ 26 Lis 2017 15:32 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Potrzebuję kupić bilet na pociąg z Kijowa do Lwowa na niedzielę 3 grudnia pod wieczór.

Strona https://booking.uz.gov.ua najniższą cenę 385 hrywny w 2 klasie? Jest coś niższego? Jakaś 3 klasa? Nie zależy mi na miejscu leżącym. Czy tylko takie są w pociągach na Ukrainie?

Autor:  gawron010 [ 26 Lis 2017 16:28 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Z rozkładu wynika że wagon plackarta nie jeździ w niedziele. Niestety chyba nic taniej nie znajdziesz. Np w poniedziałek już masz mnóstwo tanich miejsc

Autor:  Anonymous [ 26 Lis 2017 17:04 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Pomiędzy Kijowem a Lwowem kursują różne składy, najszybszy ( ma właśnie miejsca siedzące ) i najdroższy to Intercity , najtańsze to składy które jadą z jednego krańca Ukrainy na drugi,przykładowo 115 O ,w nich zawsze są przedziały najtańsze czyli plackarta

Autor:  ind_globtroter [ 26 Lis 2017 17:23 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

I takie- najtańsze nie jeżdżą w niedzielę?

Autor:  Anonymous [ 26 Lis 2017 18:04 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Trochę złe to rozumiesz , wagony z plackartą są generalnie w tych dalekobieżnych i tańszych składach , powiedzmy w najlepszym jakościowo,firmowym składzie na trasie Kijów-Lwów którym między inne poruszają się ukraińscy deputowani ( jak mnie pamieć nie myli chyba 91 skład) w ogóle kiedyś nie było wagonów plackart , po prostu na tą datę która Cie interesuję nie idą ( czy na pewno ? ) składy które mają w sobie wagony z plackartą bo tę składy nie kursują co dziennie ,a przykładowo 4 razy w tygodniu

Autor:  Zeus [ 26 Lis 2017 18:05 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Serio, 50 zeta, za podróż ponad 500km to sporo? Do tego w kuszetce?

Autor:  heniek [ 03 Gru 2017 20:59 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Czy w nocnych pociągach Lwów-Kijów występuje wagon restauracyjny?

Autor:  epikie [ 04 Gru 2017 09:30 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

2 grudnia „Ukrzaliznycia” uruchomiła sprzedaż biletów online na pociągi międzynarodowe, jeżdżące do krajów Unii Europejskiej. W końcu nie trzeba biegać do międzynarodowych kas PKP Intercity:D
Cytuj:
Od 00:00 2 grudnia uruchamiamy sprzedaż biletów na pociągi do UE. Między innymi: Kijów – Przemyśl, Odessa – Przemyśl, Kijów – Wiedeń, Kowel – Chełm i inne. Przykładowo – 489, 77 hrywien w 2 klasie Intercity+ #705 Kijów – Przemyśl, w 1 – 705,03 hrywien. Cena według kursu euro w dniu zakupu

http://wschodnik.pl/ukraina/item/14637- ... ow-ue.html

Sprawdziłem i w systemie widać bilety na trasę Przemyśl-Kijów. Póki co brak połączenia Przemyśl-Odessa.

Autor:  pabien [ 04 Gru 2017 09:33 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Przecież bilety Przemyśl -;Kijów można było kupić od dawna!

Autor:  dworkam [ 04 Gru 2017 09:36 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Ale przez internet nie można było ich kupić.

Autor:  pabien [ 04 Gru 2017 11:27 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

To jakim sposobem kupowałem je w sierpniu online na stronie kolei ukrainskich?

Autor:  heniek [ 04 Gru 2017 13:19 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Z jakim wyprzedzeniem można kupować bilety na stronie?
Sprawdziłem Lwów- Kijów na 14 luty i wyskoczyło:

По заданому Вами напрямку поїздів немає

Autor:  Zeus [ 04 Gru 2017 13:24 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

45 dni

Autor:  epikie [ 04 Gru 2017 13:26 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Cytuj:
Advance booking of travel documents for the first date of sale starts at 8 a.m.

Autor:  CyganskiKsiaze [ 21 Gru 2017 13:32 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Wie ktoś może gdzie dostać bilet Odessa-Przemyśl? Ani na polskiej stronie, ani na ukraińskiej nie ma możliwości kupna (na ukraińskiej nawet nie znajduje tego połączenia).

Autor:  Zeus [ 21 Gru 2017 13:34 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

W PKP, w okienku międzynarodowy

Autor:  kow [ 16 Lut 2018 09:04 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

OD 1 kwietnia 2018 zdrożeją o około 10% bilety kolei ukraińskich.

http://inforail.pl/drozsze-bilety-kolei ... 02738.html

Strona 18 z 33 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/