| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Ukraina-pociągi ukraina-pociagi,1410,65875 | Strona 15 z 33 |
| Autor: | pietia [ 31 Maj 2017 20:01 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Zależy od klasy pociągu. Jeśli to firmiejny, to jest droższy od zwykłego nocnego pośpiecha (НШ - Нічний Швидкий) czy tym bardziej pasażyrskiego | |
| Autor: | Klebek [ 01 Cze 2017 09:56 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Wie ktoś może o której wrzucane są do systemu bilety na następny dzień? Na interesujący mnie pociąg dzisiaj koło północy nie było ich jeszcze w systemie, a o 9 rano został już tylko jeden w kupe | |
| Autor: | tomeeek07 [ 01 Cze 2017 14:10 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Bilety udostępniane są o godzinie ósmej czasu ukraińskiego. Jest ta informacja jak byk podana u samej góry strony przy wyszukiwaniu połączeń. | |
| Autor: | Klebek [ 02 Cze 2017 08:47 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Wielkie dzięki, faktycznie jak mogłem przegapić coś tak wyraźnie napisanego Udało mi się kupić, ale na pociąg z Odessy do Lwowa w wakacyjną niedzielę bilety na kupe rozeszły się w 5 minut, więc naprawdę trzeba polować | |
| Autor: | pietia [ 02 Cze 2017 20:13 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Nic w tym dziwnego. O bilety do Odessy latem było trudno i wcześniej, a teraz, w związku ze zmianą przynależności państwowej Krymu, to właśnie odeskie wybrzeże Morza Czarnego stało się głównym miejscem wakacyjnego odpoczynku Ukraińców | |
| Autor: | barciur [ 02 Cze 2017 21:20 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Ale to jakieś krzywe jest - patrzy się na ten pociąg tydzień później i nagle są dodane w sprzedaży następne wagony. Więc mimo wszystko trzeba sprawdzać. Swoją drogą, zmieniono godziny kursowania pociągu Kowel - Odessa - będzie jeździł o 19, czyli idealne skomunikowanie na pociąg Chełm - Kowel, który do Kowla dojedzie o 18:40. | |
| Autor: | Aksum [ 03 Cze 2017 18:54 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Rozpoczęła się sprzedaż biletów na pociąg Kowel-Chełm Відкрито продаж квитків на поїзд Ковель – Холм Укрзалізниця відкрила продаж квитків до польського міста Холм у міжнародних залізничних касах. Вартість проїзду складатиме 203,24 грн. Поїзд № 751/752 Ковель – Холм відправиться в перший рейс вже через тиждень.uz.gov.ua | |
| Autor: | Aksum [ 07 Cze 2017 19:31 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Z Kijowa do Przemyśla zostanie uruchomione jeszcze jedno połączenie przez Winnice - Chmielnicki - Tarnopol. З Києва до Перемишля запустять ще один потяг - через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль Ми плануємо запуск поїзда Київ-Перемишль так званим нижнім ходом: через станції Вінниця, Хмельницький, Тернопіль. Про це сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян, https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism ... rutom.html | |
| Autor: | Tomo14 [ 08 Cze 2017 17:55 ] | ||
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi | ||
Pytanie. Chcę się dostać pociągiem z Odessy do Czerniowców - jest nawet bezpośredni (136 SZ) ale jedzie z Odessy przez Chmielnicki, Tarnopol, dalej do Lwowa i ze Lwowa wraca na południe przez Iwano-Frankowsk do Czerniowców - kłopot w tym, że taka wycieczka trwa 17,5 godziny. Bardziej pasuje mi wysiąść w Tarnopolu i przesiąść się na pociąg z Tarnopola na południe do Czerniowiec.. Niestety wyszukiwarka nie znajduje żadnego połączenia. Czy oznacza to, że tą trasą nie jeździ żaden dalekobieżny tylko lokalne elektriczki, których nie łapie wyszukiwarka ?
| |||
| Autor: | krasnal [ 08 Cze 2017 18:19 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Jeżdżą 2 elektryczki na dobę z Tarnopola do Zaleszczyk o 8:08 i 18:19. Czas jazdy 4-5 h | |
| Autor: | Tomo14 [ 08 Cze 2017 19:18 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Czas przjeazdu rzuca na kolana Google podpowiada, że to pociąg 357K i jedzie 4:31 A co dalej z Zaleszczyk do Czerniowców ? | |
| Autor: | JarekGdynia [ 08 Cze 2017 19:33 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
@Tomo14 Z Tarnopola na pewno jeżdżą marszrutki do Czerniowców, około 3h. Droga jest dobra jak na Ukrainę, swoim autem jechałem ponad 2h (2015 rok). 'Elektryczki' ogólnie bym Ci odradzał, jechałem jedną z Lwowa do Tarnopola ponad 3 godziny, pełno ludzi, mega-niewygodne siedzenia. | |
| Autor: | pietia [ 08 Cze 2017 20:26 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Kiedyś tą trasą jeździł pociąg Kijów-Czerniowce, ale kilka lat temu przekierowano go przez Kamieniec Podolski-Largę, i od tej pory chyba nic dalekobieżnego przez Zaleszczyki nie jedzie | |
| Autor: | perednica [ 09 Cze 2017 00:22 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Możesz wysiąść po prostu z tego pociągu z Odessy w Chmielnickim, gdzie po 25 minutach o 0.49 masz pociąg z Kijowa do Czerniowców przez Kamieniec Podolski 117К. Ale czy się opłaca ? Za bilet zapłacisz prawie 2xtyle i się nie wyśpisz... | |
| Autor: | steward [ 09 Cze 2017 00:24 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
2x ukraińska cena v bilet na najkrótszy odcinek w polskim EIP... | |
| Autor: | Tomo14 [ 09 Cze 2017 20:08 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Doprecyzuję - chciałbym się dostać koleją z Odessy do Kamieńca Podolskiego. Te Czerniowce podałem, bo tam na 100% jest kolej, ale nie wiedziałem że do Kamieńca też dojadę pociągiem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk | |
| Autor: | ansbach1 [ 11 Cze 2017 19:45 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Pytanie może okazać się banalne, ale jak po ukraińsku(ang) jest Przemyśl? | |
| Autor: | michzak [ 11 Cze 2017 20:05 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Перемишль, nie ma angielskiej nazwy | |
| Autor: | Aksum [ 12 Cze 2017 20:00 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Od 1 sierpnia br. zacznie kursować pociąg relacji Kijów - Kraków. С 1 августа начинает курсировать поезд «Киев-Краков» Вице-премьер-министр по вопросам европейской и евроатлантической интеграции Украины Иванна Климпуш-Цинцадзе сообщила, что с 1 августа начнет курсировать поезд «Киев-Краков». https://economics.unian.net/transport/1 ... soyuz.html | |
| Autor: | steward [ 12 Cze 2017 21:20 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
-- 12 Cze 2017 21:20 -- Jakby co to "planowane połączenie z Czechami'' już jeździ: część pociągu Bohemia z Pragi do Kijowa. ale nie sądzę żeby miało dojść jakieś inne | |
| Strona 15 z 33 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |