Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Ukraina-pociągi
ukraina-pociagi,1410,65875
Strona 15 z 33

Autor:  pietia [ 31 Maj 2017 20:01 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Zależy od klasy pociągu. Jeśli to firmiejny, to jest droższy od zwykłego nocnego pośpiecha (НШ - Нічний Швидкий) czy tym bardziej pasażyrskiego

Autor:  Klebek [ 01 Cze 2017 09:56 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Wie ktoś może o której wrzucane są do systemu bilety na następny dzień?
Na interesujący mnie pociąg dzisiaj koło północy nie było ich jeszcze w systemie, a o 9 rano został już tylko jeden w kupe :D

Autor:  tomeeek07 [ 01 Cze 2017 14:10 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Bilety udostępniane są o godzinie ósmej czasu ukraińskiego. Jest ta informacja jak byk podana u samej góry strony przy wyszukiwaniu połączeń. ;-)

Autor:  Klebek [ 02 Cze 2017 08:47 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Wielkie dzięki, faktycznie jak mogłem przegapić coś tak wyraźnie napisanego :D
Udało mi się kupić, ale na pociąg z Odessy do Lwowa w wakacyjną niedzielę bilety na kupe rozeszły się w 5 minut, więc naprawdę trzeba polować :D

Autor:  pietia [ 02 Cze 2017 20:13 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Nic w tym dziwnego. O bilety do Odessy latem było trudno i wcześniej, a teraz, w związku ze zmianą przynależności państwowej Krymu, to właśnie odeskie wybrzeże Morza Czarnego stało się głównym miejscem wakacyjnego odpoczynku Ukraińców

Autor:  barciur [ 02 Cze 2017 21:20 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Ale to jakieś krzywe jest - patrzy się na ten pociąg tydzień później i nagle są dodane w sprzedaży następne wagony. Więc mimo wszystko trzeba sprawdzać.

Swoją drogą, zmieniono godziny kursowania pociągu Kowel - Odessa - będzie jeździł o 19, czyli idealne skomunikowanie na pociąg Chełm - Kowel, który do Kowla dojedzie o 18:40.

Autor:  Aksum [ 03 Cze 2017 18:54 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na pociąg Kowel-Chełm

Відкрито продаж квитків на поїзд Ковель – Холм

Укрзалізниця відкрила продаж квитків до польського міста Холм у міжнародних залізничних касах.
Вартість проїзду складатиме 203,24 грн.
Поїзд № 751/752 Ковель – Холм відправиться в перший рейс вже через тиждень.uz.gov.ua

Autor:  Aksum [ 07 Cze 2017 19:31 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Z Kijowa do Przemyśla zostanie uruchomione jeszcze jedno połączenie przez Winnice - Chmielnicki - Tarnopol.

З Києва до Перемишля запустять ще один потяг - через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль
Ми плануємо запуск поїзда Київ-Перемишль так званим нижнім ходом: через станції Вінниця, Хмельницький, Тернопіль.
Про це сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян,
https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism ... rutom.html

Autor:  Tomo14 [ 08 Cze 2017 17:55 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Pytanie. Chcę się dostać pociągiem z Odessy do Czerniowców - jest nawet bezpośredni (136 SZ) ale jedzie z Odessy przez Chmielnicki, Tarnopol, dalej do Lwowa i ze Lwowa wraca na południe przez Iwano-Frankowsk do Czerniowców - kłopot w tym, że taka wycieczka trwa 17,5 godziny.

Bardziej pasuje mi wysiąść w Tarnopolu i przesiąść się na pociąg z Tarnopola na południe do Czerniowiec..
Niestety wyszukiwarka nie znajduje żadnego połączenia.
Czy oznacza to, że tą trasą nie jeździ żaden dalekobieżny tylko lokalne elektriczki, których nie łapie wyszukiwarka ?

Załączniki:
ukraina.jpg
ukraina.jpg [ 212.2 KiB | Obejrzany 1518 razy ]

Autor:  krasnal [ 08 Cze 2017 18:19 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Jeżdżą 2 elektryczki na dobę z Tarnopola do Zaleszczyk o 8:08 i 18:19. Czas jazdy 4-5 h :)

Autor:  Tomo14 [ 08 Cze 2017 19:18 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Czas przjeazdu rzuca na kolana :lol:
Google podpowiada, że to pociąg 357K i jedzie 4:31
A co dalej z Zaleszczyk do Czerniowców ?

Autor:  JarekGdynia [ 08 Cze 2017 19:33 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

@‌Tomo14
‌ Z Tarnopola na pewno jeżdżą marszrutki do Czerniowców, około 3h. Droga jest dobra jak na Ukrainę, swoim autem jechałem ponad 2h (2015 rok).
'Elektryczki' ogólnie bym Ci odradzał, jechałem jedną z Lwowa do Tarnopola ponad 3 godziny, pełno ludzi, mega-niewygodne siedzenia.

Autor:  pietia [ 08 Cze 2017 20:26 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Kiedyś tą trasą jeździł pociąg Kijów-Czerniowce, ale kilka lat temu przekierowano go przez Kamieniec Podolski-Largę, i od tej pory chyba nic dalekobieżnego przez Zaleszczyki nie jedzie

Autor:  perednica [ 09 Cze 2017 00:22 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Możesz wysiąść po prostu z tego pociągu z Odessy w Chmielnickim, gdzie po 25 minutach o 0.49 masz pociąg z Kijowa do Czerniowców przez Kamieniec Podolski 117К.
Ale czy się opłaca ? Za bilet zapłacisz prawie 2xtyle i się nie wyśpisz...

Autor:  steward [ 09 Cze 2017 00:24 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

2x ukraińska cena v bilet na najkrótszy odcinek w polskim EIP...

Autor:  Tomo14 [ 09 Cze 2017 20:08 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Doprecyzuję - chciałbym się dostać koleją z Odessy do Kamieńca Podolskiego.
Te Czerniowce podałem, bo tam na 100% jest kolej, ale nie wiedziałem że do Kamieńca też dojadę pociągiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Autor:  ansbach1 [ 11 Cze 2017 19:45 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Pytanie może okazać się banalne, ale jak po ukraińsku(ang) jest Przemyśl?

Autor:  michzak [ 11 Cze 2017 20:05 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Перемишль, nie ma angielskiej nazwy

Autor:  Aksum [ 12 Cze 2017 20:00 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Od 1 sierpnia br. zacznie kursować pociąg relacji Kijów - Kraków.

С 1 августа начинает курсировать поезд «Киев-Краков»
Вице-премьер-министр по вопросам европейской и евроатлантической интеграции Украины Иванна Климпуш-Цинцадзе сообщила, что с 1 августа начнет курсировать поезд «Киев-Краков».
https://economics.unian.net/transport/1 ... soyuz.html

Autor:  steward [ 12 Cze 2017 21:20 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

-- 12 Cze 2017 21:20 --

Jakby co to "planowane połączenie z Czechami'' już jeździ:
część pociągu Bohemia z Pragi do Kijowa.

ale nie sądzę żeby miało dojść jakieś inne :P

Strona 15 z 33 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/