Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Ukraina-pociągi
ukraina-pociagi,1410,65875
Strona 14 z 33

Autor:  tomeeek07 [ 04 Maj 2017 15:52 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

epikie napisał(a):
Jednak z powodu zmiany rozkładu w czerwcu nie udało mi się to - powinno być to możliwe pod koniec tygodnia lub zaraz po weekendzie majowym. Zobaczymy


Czekamy dalej aż potwierdzą ten rozkład... Ja mam informację, że mogą odblokować dopiero po 20 maja...

Autor:  JarekGdynia [ 04 Maj 2017 16:07 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

tomeeek07 napisał(a):
Ile dni wcześniej w kasie PKP można kupić bilet na ten ukraiński pociąg z Przemyśla do Lwowa? 60, czy 45 dni?


Jak ja kupowałem na Ukrainie (Lwów-Przemyśl) panie w kasie mówiła że 30 dni przed.

Autor:  tomeeek07 [ 06 Maj 2017 10:08 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Jak to jest teraz z tym "order form" gdy się kupiło bilet? w której kasie we Lwowie mogę go wymienić na bilet? Są może jakieś automaty biletowe w których również można typ zrobić? W kasie daje tylko wydrukowany "order form" i mi to od razu wymieniają na bilet, czy muszę coś wypełnić, pokazać paszport czy coś? Jak to się odbywa?

Autor:  pietia [ 06 Maj 2017 22:02 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Najpierw upewnij się, czy twój e-ticket nie jest już dokumentem, uprawniającym do podróży. Jeśli tak, toi nic nie musisz wymieniać, jeśli nie - wymienisz go na właściwy bilet w każdej kasie, i to teoretycznie poza kolejnością. Jedynie w Kijowie widziałem specjalne kasy do takiej wymiany. Automatów, znanych z Rosji czy choćby Białorusi, niestety nie ma, co uważam za minus

Autor:  jodalkr [ 08 Maj 2017 00:04 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

We Lwowie order from wymienisz w każdej kasie, czy poza kolejką nie wiem, kolejek nie było więc nie robiłem szumu(kilka dni temu), bo nie było po co.

Autor:  Aksum [ 11 Maj 2017 15:56 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

JarekGdynia napisał(a):
Może się opamiętają i dołożą jeszcze ten pociąg 026 Л co jedzie z Lwowa 20:40. Bo narazie ma rozkład do 1.04



- już wrócił pociąg 026Л Lwów - Odessa

Załączniki:
Przechwytywanie1.PNG
Przechwytywanie1.PNG [ 62.88 KiB | Obejrzany 1752 razy ]

Autor:  epikie [ 16 Maj 2017 19:08 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

@‌tomeeek07‌ można już w polskich kasach kupować bilety na pociąg relacji Kijów-Przemyśl na podróż po czerwcowej korekcie rozkładu jazdy. Ja dzisiaj (16.05) kupiłem bilet na 19.06.

Autor:  01ERES [ 18 Maj 2017 16:46 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Pociąg Kowel – Jagodin- Chełm ruszy 12 czerwca. Czas podrózy 2h, cena biletu 15 zł.
http://logistyka.wnp.pl/12-czerwca-rusz ... 1_0_0.html

Autor:  Aksum [ 19 Maj 2017 19:51 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Od połowy czerwca bilety na pociąg Przemyśl - Lwów - Kijów będzie można kupować przez internet ogłosił Wojciech Balczun

Квитки до Перемишля можна буде купувати онлайн уже в червні, - Войцех Балчун

Квитки на швидкісний поїзд №705/33013 Київ – Львів – Перемишль уже з середини червня можна буде купити онлайн.
Про це сьогодні під час прес-конференції в Одесі, присвяченій стратегії розвитку ПАТ «Укрзалізниця» на 5 років,
повідомив голова правління товариства Войцех Балчун. uz.gov.ua

Autor:  Aksum [ 23 Maj 2017 14:20 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Balczun: Od 1 sierpnia pierwszy pociąg Lwów – Kraków

Na zwołanej 23 maja we Lwowie konferencji prasowej, Wojciech Balczun, prezes Kolei Ukraińskich, poinformował, że spółka uruchomi już 1 sierpnia pierwszy pociąg na trasie ze Lwowa do Krakowa.
Prezes Kolei Ukraińskich, Wojciech Balczun, poinformował na konferencji we Lwowie o planach rozwoju kierowanej przez siebie spółki. Jednym z punktów spotkania było także omówienie nowego połączenia z Ukrainy do Polski. http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci ... 81825.html

Autor:  tomeeek07 [ 25 Maj 2017 17:07 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

epikie napisał(a):
@‌tomeeek07‌ można już w polskich kasach kupować bilety na pociąg relacji Kijów-Przemyśl na podróż po czerwcowej korekcie rozkładu jazdy. Ja dzisiaj (16.05) kupiłem bilet na 19.06.


Ja też już kupiłem. Również na 19.06 :D Jednak w odwrotnej relacji.

Autor:  epikie [ 28 Maj 2017 18:12 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Od czerwcowej korekty rozkładu jazdy pociąg Kijów-Przemyśl będzie także skomunikowany z TLK "Pomarańczarka", który w sezonie letnim dociera aż do Trójmiasta i Helu.

Autor:  tomeeek07 [ 28 Maj 2017 18:47 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Przyjazd "Pomarańczarki" 14:12 - odjazd MP 14:24 Nie chciałbym być na miejscu tych osób, które z walizkami muszą biec na peron 4 w Przemyślu.

Autor:  nosaltres [ 29 Maj 2017 11:07 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Pomijając fakt, że jedzie objazdem przez Radzyń Podlaski a od Lublina zdany jest na lokomotywy spalinowe. Nie będzie tygodnia żeby nie było paniki przez opóźnienie, ale zobaczymy w czerwcu, jak to będzie wyglądać. ;)

01ERES napisał(a):
Pociąg Kowel – Jagodin- Chełm ruszy 12 czerwca. Czas podrózy 2h, cena biletu 15 zł.
http://logistyka.wnp.pl/12-czerwca-rusz ... 1_0_0.html


Zatrzyma się w Dorohusku?

Autor:  Tomo14 [ 29 Maj 2017 14:15 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Mam pytanko - czy pociąg 105K relacji Kijów-Odessa (21:15-06:19) ma tylko wagony lux i kupe ?
Bez plackarty ?
- Na ten moment

i drugie pytanko - czy ktoś dysponuje aktualną mapą kolei ukraińskich ?
Bo w necie jest wiele ale chciałbym mieć jakąś taką oficjalną/aktualną.

Autor:  Zeus [ 29 Maj 2017 14:19 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

@‌Tomo14‌ a na kiedy szukasz?

Autor:  Tomo14 [ 29 Maj 2017 14:24 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Mojej daty jeszcze nie ma (20 lipca, ew. 21-szy) ale przejrzałem wszystkie od dziś do za 45 dni (13.07) i nigdzie nie było plackarty.
Albo wyprzedaje się od razu po wrzuceniu do systemu albo nie ma jej w składzie pociągu.

Autor:  JarekGdynia [ 30 Maj 2017 08:02 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

@‌Tomo14‌
Ten 105 К to w ogóle ceny ma z kosmosu, a waganów z plackartą brak.
Jak coś o 16:20 masz pociąg 148 К, w plackarcie bilety od 111 hrywien, z tym że długo jedzie. W Odessie jakoś po 5tej rano.

Autor:  Tomo14 [ 30 Maj 2017 21:55 ]
Temat postu:  Ukraina-pociągi

@JarekGdynia

No właśnie chyba wezmę ten wcześniejszy a za różnicę kupię sobie zaopatrzenie na te 13 godzin podróży i integrację z plackartowymi pasażerami

Wczesna godzina przyjazdu mi pasuje, bo chcę tego dnia jechać do Naddniestrza, zwiedzić tyle co się da w te 10 godzin bez zezwolenia i wieczorem być w Kiszyniowie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Autor:  Tomo14 [ 31 Maj 2017 13:00 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Jeszcze jedno pytanie - skąd rożne ceny pociągów jadących tą samą trasą ?
Myślałem, że taryfa jest jedna i "zwykły" pociąg (czyli nie nowoczesne Intercity) ma w tych samych klasach (lux, kupe, plackarta) te same ceny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strona 14 z 33 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/