| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Ukraina-pociągi ukraina-pociagi,1410,65875 | Strona 14 z 33 |
| Autor: | tomeeek07 [ 04 Maj 2017 15:52 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
epikie napisał(a): Jednak z powodu zmiany rozkładu w czerwcu nie udało mi się to - powinno być to możliwe pod koniec tygodnia lub zaraz po weekendzie majowym. Zobaczymy Czekamy dalej aż potwierdzą ten rozkład... Ja mam informację, że mogą odblokować dopiero po 20 maja... | |
| Autor: | JarekGdynia [ 04 Maj 2017 16:07 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
tomeeek07 napisał(a): Ile dni wcześniej w kasie PKP można kupić bilet na ten ukraiński pociąg z Przemyśla do Lwowa? 60, czy 45 dni? Jak ja kupowałem na Ukrainie (Lwów-Przemyśl) panie w kasie mówiła że 30 dni przed. | |
| Autor: | tomeeek07 [ 06 Maj 2017 10:08 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Jak to jest teraz z tym "order form" gdy się kupiło bilet? w której kasie we Lwowie mogę go wymienić na bilet? Są może jakieś automaty biletowe w których również można typ zrobić? W kasie daje tylko wydrukowany "order form" i mi to od razu wymieniają na bilet, czy muszę coś wypełnić, pokazać paszport czy coś? Jak to się odbywa? | |
| Autor: | pietia [ 06 Maj 2017 22:02 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Najpierw upewnij się, czy twój e-ticket nie jest już dokumentem, uprawniającym do podróży. Jeśli tak, toi nic nie musisz wymieniać, jeśli nie - wymienisz go na właściwy bilet w każdej kasie, i to teoretycznie poza kolejnością. Jedynie w Kijowie widziałem specjalne kasy do takiej wymiany. Automatów, znanych z Rosji czy choćby Białorusi, niestety nie ma, co uważam za minus | |
| Autor: | jodalkr [ 08 Maj 2017 00:04 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
We Lwowie order from wymienisz w każdej kasie, czy poza kolejką nie wiem, kolejek nie było więc nie robiłem szumu(kilka dni temu), bo nie było po co. | |
| Autor: | Aksum [ 11 Maj 2017 15:56 ] | ||
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi | ||
JarekGdynia napisał(a): Może się opamiętają i dołożą jeszcze ten pociąg 026 Л co jedzie z Lwowa 20:40. Bo narazie ma rozkład do 1.04 - już wrócił pociąg 026Л Lwów - Odessa
| |||
| Autor: | epikie [ 16 Maj 2017 19:08 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
@tomeeek07 można już w polskich kasach kupować bilety na pociąg relacji Kijów-Przemyśl na podróż po czerwcowej korekcie rozkładu jazdy. Ja dzisiaj (16.05) kupiłem bilet na 19.06. | |
| Autor: | 01ERES [ 18 Maj 2017 16:46 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Pociąg Kowel – Jagodin- Chełm ruszy 12 czerwca. Czas podrózy 2h, cena biletu 15 zł. http://logistyka.wnp.pl/12-czerwca-rusz ... 1_0_0.html | |
| Autor: | Aksum [ 19 Maj 2017 19:51 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Od połowy czerwca bilety na pociąg Przemyśl - Lwów - Kijów będzie można kupować przez internet ogłosił Wojciech Balczun Квитки до Перемишля можна буде купувати онлайн уже в червні, - Войцех Балчун Квитки на швидкісний поїзд №705/33013 Київ – Львів – Перемишль уже з середини червня можна буде купити онлайн. Про це сьогодні під час прес-конференції в Одесі, присвяченій стратегії розвитку ПАТ «Укрзалізниця» на 5 років, повідомив голова правління товариства Войцех Балчун. uz.gov.ua | |
| Autor: | Aksum [ 23 Maj 2017 14:20 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Balczun: Od 1 sierpnia pierwszy pociąg Lwów – Kraków Na zwołanej 23 maja we Lwowie konferencji prasowej, Wojciech Balczun, prezes Kolei Ukraińskich, poinformował, że spółka uruchomi już 1 sierpnia pierwszy pociąg na trasie ze Lwowa do Krakowa. Prezes Kolei Ukraińskich, Wojciech Balczun, poinformował na konferencji we Lwowie o planach rozwoju kierowanej przez siebie spółki. Jednym z punktów spotkania było także omówienie nowego połączenia z Ukrainy do Polski. http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci ... 81825.html | |
| Autor: | tomeeek07 [ 25 Maj 2017 17:07 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
epikie napisał(a): @tomeeek07 można już w polskich kasach kupować bilety na pociąg relacji Kijów-Przemyśl na podróż po czerwcowej korekcie rozkładu jazdy. Ja dzisiaj (16.05) kupiłem bilet na 19.06. Ja też już kupiłem. Również na 19.06 | |
| Autor: | epikie [ 28 Maj 2017 18:12 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Od czerwcowej korekty rozkładu jazdy pociąg Kijów-Przemyśl będzie także skomunikowany z TLK "Pomarańczarka", który w sezonie letnim dociera aż do Trójmiasta i Helu. | |
| Autor: | tomeeek07 [ 28 Maj 2017 18:47 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Przyjazd "Pomarańczarki" 14:12 - odjazd MP 14:24 Nie chciałbym być na miejscu tych osób, które z walizkami muszą biec na peron 4 w Przemyślu. | |
| Autor: | nosaltres [ 29 Maj 2017 11:07 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Pomijając fakt, że jedzie objazdem przez Radzyń Podlaski a od Lublina zdany jest na lokomotywy spalinowe. Nie będzie tygodnia żeby nie było paniki przez opóźnienie, ale zobaczymy w czerwcu, jak to będzie wyglądać. 01ERES napisał(a): Pociąg Kowel – Jagodin- Chełm ruszy 12 czerwca. Czas podrózy 2h, cena biletu 15 zł. http://logistyka.wnp.pl/12-czerwca-rusz ... 1_0_0.html Zatrzyma się w Dorohusku? | |
| Autor: | Tomo14 [ 29 Maj 2017 14:15 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Mam pytanko - czy pociąg 105K relacji Kijów-Odessa (21:15-06:19) ma tylko wagony lux i kupe ? Bez plackarty ? - Na ten moment i drugie pytanko - czy ktoś dysponuje aktualną mapą kolei ukraińskich ? Bo w necie jest wiele ale chciałbym mieć jakąś taką oficjalną/aktualną. | |
| Autor: | Zeus [ 29 Maj 2017 14:19 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
@Tomo14 a na kiedy szukasz? | |
| Autor: | Tomo14 [ 29 Maj 2017 14:24 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Mojej daty jeszcze nie ma (20 lipca, ew. 21-szy) ale przejrzałem wszystkie od dziś do za 45 dni (13.07) i nigdzie nie było plackarty. Albo wyprzedaje się od razu po wrzuceniu do systemu albo nie ma jej w składzie pociągu. | |
| Autor: | JarekGdynia [ 30 Maj 2017 08:02 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
@Tomo14 Ten 105 К to w ogóle ceny ma z kosmosu, a waganów z plackartą brak. Jak coś o 16:20 masz pociąg 148 К, w plackarcie bilety od 111 hrywien, z tym że długo jedzie. W Odessie jakoś po 5tej rano. | |
| Autor: | Tomo14 [ 30 Maj 2017 21:55 ] |
| Temat postu: | Ukraina-pociągi |
@JarekGdynia No właśnie chyba wezmę ten wcześniejszy a za różnicę kupię sobie zaopatrzenie na te 13 godzin podróży i integrację z plackartowymi pasażerami ![]() Wczesna godzina przyjazdu mi pasuje, bo chcę tego dnia jechać do Naddniestrza, zwiedzić tyle co się da w te 10 godzin bez zezwolenia i wieczorem być w Kiszyniowie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk | |
| Autor: | Tomo14 [ 31 Maj 2017 13:00 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Jeszcze jedno pytanie - skąd rożne ceny pociągów jadących tą samą trasą ? Myślałem, że taryfa jest jedna i "zwykły" pociąg (czyli nie nowoczesne Intercity) ma w tych samych klasach (lux, kupe, plackarta) te same ceny. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk | |
| Strona 14 z 33 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |