Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Ukraina-pociągi
ukraina-pociagi,1410,65875
Strona 11 z 33

Autor:  bonifacy [ 21 Gru 2016 21:01 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Mój błąd. Faktycznie do Przemyśla dociera kolej szerokotorowa.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Autor:  JarekGdynia [ 22 Gru 2016 11:21 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

OradeaOrbea napisał(a):
Moim zdaniem, to BARDZO fajna alternatywa (cenowo i jakościowo).


Zgadzam się w 100%. Samochód podczas wyjazdów na Ukrainę będzie stał teraz pod blokiem w Gdyni.
Odpocznie sobie, zasłuzył po 7 latach.
Teraz albo lot do Kijowa Wizzairem albo PKP. Tym bardziej, że pociąg jedzie przez Tarnopol co mi bardzo na rękę.

Edit: Jednak nie jedzie, dzięki @‌michzak‌

Autor:  szyblucki1 [ 23 Gru 2016 13:21 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Faktycznie nie ma tematu. Cena jest ok i szkoda zachodu dla połączenia bus do medyki, pieszo przez przejście graniczne i marszrutka.

Czy ktoś wie czy można normalnie bez rezerwacji kupic bilet na pociąg przemyśl - lwów, ewentualnie w kasie na dworcu w przemyślu ? Czy tylko przez stronę internetową ukraińców ?

Autor:  dworkam [ 23 Gru 2016 13:34 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

W kasach międzynarodowych IC powinni sprzedać bez problemu.

Autor:  barciur [ 23 Gru 2016 17:29 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Z tym, że rezerwacja jest obowiązkowa, więc teoretycznie może być szansa, że nie będzie miejsc, ale pociąg ma tyle miejsc, że chyba ne będzie z tym problemu. Chyba. ;)

Autor:  JarekGdynia [ 27 Gru 2016 09:48 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

barciur napisał(a):
...ale pociąg ma tyle miejsc, że chyba ne będzie z tym problemu.


Tak z czystej ciekawości, ile ma tych miejsc? Jak ktoś będzie jechał koniecznie dajcie znać jak to wygląda w rzeczywistości.

Autor:  kemot [ 27 Gru 2016 10:01 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Zimą za dużo, a latem pewnie za mało ;)

A tak całkiem serio nie wiem ile dokładnie miejsc, natomiast na poniższym filmie można zobaczyć trochę ujęć z wnętrza pociągu (nietypowy układ foteli 2-3 w 2 kl.) oraz dowiedzieć się na temat przebiegu kontroli paszportowej, która odbywa się w trakcie jazdy pociągu ponoć już od Lwowa (jadąc w kerunku Przemyśla).


Autor:  dworkam [ 27 Gru 2016 10:58 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

dworkam napisał(a):
W kasach międzynarodowych IC powinni sprzedać bez problemu.


Niestety muszę sprostować. Z Warszawy Zachodniej zostałem odesłany do COKu na Dworcu Centralnym :roll:

Autor:  msg98 [ 27 Gru 2016 17:43 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

A jak wygląda kwestia kupna biletów online? Na stronie PKP wyświetlają się tylko godziny, a na stronie kolei ukraińskich nie mogę znaleźć Przemyśla.

Autor:  dworkam [ 27 Gru 2016 19:44 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Online w PKP nie kupisz. Tylko w kasie.

Autor:  msg98 [ 27 Gru 2016 20:05 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Ok, dzięki

Autor:  dworkam [ 03 Sty 2017 11:41 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Z racji tego, że bilet do Lwowa można kupić jak na razie tylko w kasie w Przemyślu :roll:, to może znajdzie się ktoś, kto mógłby zakupić mi takowe bilety na 14.01? Jeżeli tak to proszę o kontakt na PW.

Informacja jest nieprawdziwa. Zostałem wprowadzony w błąd przez kasjera.

Autor:  kemot [ 03 Sty 2017 11:55 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Skoro będziesz osobiście z tego Przemyśla jechał to jaki masz problem by kupić je osobiście tuż przed odjazdem?

Autor:  dworkam [ 03 Sty 2017 12:51 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Będę miał mało czasu na przesiadkę, i wolałbym mieć wcześniej bilet w ręku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Autor:  kemot [ 03 Sty 2017 12:59 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Zakłądam optymistycznie, choć nie wiem tego na pewno, że bilet można kupić również w pociągu od konduktora/kierownika.

Autor:  szumny [ 03 Sty 2017 13:47 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

W Przemyślu kontrola graniczna jest/była przed wejściem na peron i bilet należało okazać w trakcie odprawy. Podobnie jak na lotniskach. Może być więc problem z zakupem w pociągu.
Parę lat temu przerabiałem temat w ten sposób że dzwoniłem do kasy w Przemyslu i miła Pani trzymała dla mnie bilet do okreslonej godziny. Ale nie jest to standardem.

Autor:  Gasbel89 [ 03 Sty 2017 22:52 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Przed świętami pytalem w kasie IC we Wroclawiu i Pani nie widziala problemu w sprzedaży biletu na trase Przemysl -Lwow. W czwartek bede jechal na trasie (Wroclaw-Lwow) takze moge dac znac;).

Autor:  Zeus [ 04 Sty 2017 17:03 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Rynek Kolejowy napisał(a):
Czas podróży Przemyśl-Kijów spada prawie o godzinę – do 6 godzin i 40 minut. Z każdym dniem rośnie zainteresowanie podróżnych tym połączeniem. 3 stycznia z pociągu skorzystało 360 pasażerów, a na 8 stycznia kupiono już 560 biletów!


http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci ... 79722.html

Autor:  JarekGdynia [ 05 Sty 2017 11:01 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Po świętach ludzie wracają do pracy to i obłożenie rekordowe. Dobrze się wsztelili z datami otwarcia tego połączenia.

Autor:  barciur [ 10 Sty 2017 06:44 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

kemot napisał(a):
Zakłądam optymistycznie, choć nie wiem tego na pewno, że bilet można kupić również w pociągu od konduktora/kierownika.

Nie można. :(

I jak tam, ktoś już jechał w którąś stronę i zda relacje? :)

Strona 11 z 33 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/