| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Ukraina-pociągi ukraina-pociagi,1410,65875 | Strona 11 z 33 |
| Autor: | bonifacy [ 21 Gru 2016 21:01 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Mój błąd. Faktycznie do Przemyśla dociera kolej szerokotorowa. Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | JarekGdynia [ 22 Gru 2016 11:21 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
OradeaOrbea napisał(a): Moim zdaniem, to BARDZO fajna alternatywa (cenowo i jakościowo). Zgadzam się w 100%. Samochód podczas wyjazdów na Ukrainę będzie stał teraz pod blokiem w Gdyni. Odpocznie sobie, zasłuzył po 7 latach. Teraz albo lot do Kijowa Wizzairem albo PKP. Edit: Jednak nie jedzie, dzięki @michzak | |
| Autor: | szyblucki1 [ 23 Gru 2016 13:21 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Faktycznie nie ma tematu. Cena jest ok i szkoda zachodu dla połączenia bus do medyki, pieszo przez przejście graniczne i marszrutka. Czy ktoś wie czy można normalnie bez rezerwacji kupic bilet na pociąg przemyśl - lwów, ewentualnie w kasie na dworcu w przemyślu ? Czy tylko przez stronę internetową ukraińców ? | |
| Autor: | dworkam [ 23 Gru 2016 13:34 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
W kasach międzynarodowych IC powinni sprzedać bez problemu. | |
| Autor: | barciur [ 23 Gru 2016 17:29 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Z tym, że rezerwacja jest obowiązkowa, więc teoretycznie może być szansa, że nie będzie miejsc, ale pociąg ma tyle miejsc, że chyba ne będzie z tym problemu. Chyba. | |
| Autor: | JarekGdynia [ 27 Gru 2016 09:48 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
barciur napisał(a): ...ale pociąg ma tyle miejsc, że chyba ne będzie z tym problemu. Tak z czystej ciekawości, ile ma tych miejsc? Jak ktoś będzie jechał koniecznie dajcie znać jak to wygląda w rzeczywistości. | |
| Autor: | kemot [ 27 Gru 2016 10:01 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Zimą za dużo, a latem pewnie za mało A tak całkiem serio nie wiem ile dokładnie miejsc, natomiast na poniższym filmie można zobaczyć trochę ujęć z wnętrza pociągu (nietypowy układ foteli 2-3 w 2 kl.) oraz dowiedzieć się na temat przebiegu kontroli paszportowej, która odbywa się w trakcie jazdy pociągu ponoć już od Lwowa (jadąc w kerunku Przemyśla). | |
| Autor: | dworkam [ 27 Gru 2016 10:58 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
dworkam napisał(a): W kasach międzynarodowych IC powinni sprzedać bez problemu. Niestety muszę sprostować. Z Warszawy Zachodniej zostałem odesłany do COKu na Dworcu Centralnym | |
| Autor: | msg98 [ 27 Gru 2016 17:43 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
A jak wygląda kwestia kupna biletów online? Na stronie PKP wyświetlają się tylko godziny, a na stronie kolei ukraińskich nie mogę znaleźć Przemyśla. | |
| Autor: | dworkam [ 27 Gru 2016 19:44 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Online w PKP nie kupisz. Tylko w kasie. | |
| Autor: | msg98 [ 27 Gru 2016 20:05 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Ok, dzięki | |
| Autor: | dworkam [ 03 Sty 2017 11:41 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Informacja jest nieprawdziwa. Zostałem wprowadzony w błąd przez kasjera. | |
| Autor: | kemot [ 03 Sty 2017 11:55 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Skoro będziesz osobiście z tego Przemyśla jechał to jaki masz problem by kupić je osobiście tuż przed odjazdem? | |
| Autor: | dworkam [ 03 Sty 2017 12:51 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Będę miał mało czasu na przesiadkę, i wolałbym mieć wcześniej bilet w ręku. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk | |
| Autor: | kemot [ 03 Sty 2017 12:59 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Zakłądam optymistycznie, choć nie wiem tego na pewno, że bilet można kupić również w pociągu od konduktora/kierownika. | |
| Autor: | szumny [ 03 Sty 2017 13:47 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
W Przemyślu kontrola graniczna jest/była przed wejściem na peron i bilet należało okazać w trakcie odprawy. Podobnie jak na lotniskach. Może być więc problem z zakupem w pociągu. Parę lat temu przerabiałem temat w ten sposób że dzwoniłem do kasy w Przemyslu i miła Pani trzymała dla mnie bilet do okreslonej godziny. Ale nie jest to standardem. | |
| Autor: | Gasbel89 [ 03 Sty 2017 22:52 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Przed świętami pytalem w kasie IC we Wroclawiu i Pani nie widziala problemu w sprzedaży biletu na trase Przemysl -Lwow. W czwartek bede jechal na trasie (Wroclaw-Lwow) takze moge dac znac;). | |
| Autor: | Zeus [ 04 Sty 2017 17:03 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Rynek Kolejowy napisał(a): Czas podróży Przemyśl-Kijów spada prawie o godzinę – do 6 godzin i 40 minut. Z każdym dniem rośnie zainteresowanie podróżnych tym połączeniem. 3 stycznia z pociągu skorzystało 360 pasażerów, a na 8 stycznia kupiono już 560 biletów! http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci ... 79722.html | |
| Autor: | JarekGdynia [ 05 Sty 2017 11:01 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Po świętach ludzie wracają do pracy to i obłożenie rekordowe. Dobrze się wsztelili z datami otwarcia tego połączenia. | |
| Autor: | barciur [ 10 Sty 2017 06:44 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
kemot napisał(a): Zakłądam optymistycznie, choć nie wiem tego na pewno, że bilet można kupić również w pociągu od konduktora/kierownika. Nie można. I jak tam, ktoś już jechał w którąś stronę i zda relacje? | |
| Strona 11 z 33 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |