| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Ukraina-pociągi ukraina-pociagi,1410,65875 | Strona 9 z 33 |
| Autor: | michzak [ 21 Sie 2016 20:49 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
@Mitkers w wagonie Coupe (4 os przedziały) gniazdek nie było | |
| Autor: | kamil2227 [ 21 Sie 2016 21:43 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Jechalem coupe nocnym ze Lwowa do Odessy to nie było strasznie gorąco. Może trochę rano, w razie czego kupisz sobie u konduktora zimne piwko na schłodzenie (3 zł ). Gniazdo widziałem przy wc ale wygladało tak że bałbym się telefon podłączyć. Kup sobie powerbanka i po sprawie : ) | |
| Autor: | vincenz [ 22 Sie 2016 09:49 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
W kupe gniazdka są na górze nad wejściem do przedziału. | |
| Autor: | Aksum [ 25 Sie 2016 09:27 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Od 1 września Przewozy Regionalne ponownie rozpoczną kursowanie na odcinku Przemyśl – Medyka Jak informuje, grupą docelową dla 3 par pociągów będą przede wszystkim mieszkańcy gminy Medyka dojeżdżający do pracy i szkół w Przemyślu. Ale bardzo istotny jest też fakt, że stacja Medyka położona jest blisko pieszego przejścia granicznego Medyka – Szeginie. Mimo niewielkiej liczby pociągów będzie to atrakcyjna alternatywa zwłaszcza dla przepełnionych i niewygodnych busów, które kursują pomiędzy Przemyślem a Medyką. Choć niestety pociągi będą kursować wyłącznie od poniedziałku do piątku. Na trasie Przemyśl - Medyka będzie obowiązywała promocja „Połączenie w dobrej cenie”, w ramach której bilet będzie kosztował 1,9 zł, czyli o 5% taniej niż bilet na autobus – informuje Michał Stilger. Źródło,rozkład w linku. http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci ... 77844.html | |
| Autor: | wtak [ 25 Sie 2016 10:12 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
A kiedy doczekamy się pociągów na trasie Medyka - Держкордон ? To by było coś | |
| Autor: | Aksum [ 25 Sie 2016 12:07 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
....i po tygodniu jazdy skład do wymiany - zniszczony,zrujnowany przez przemytników,handlarzy... | |
| Autor: | szumny [ 25 Sie 2016 15:00 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
wtak napisał(a): A kiedy doczekamy się pociągów na trasie Medyka - Держкордон ? To by było coś Należałoby najpierw zamknąć przejście piesze w Medyce i wtedy pociąg miałby ekonomiczną rację bytu (w sensie z dopłatami z samorządów, itp.) | |
| Autor: | Mitkers [ 07 Wrz 2016 00:55 ] | ||
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi | ||
Pytanko, chcę zwrócić 3 bilety. Wchodzę w zamówione bilety, pod każdym biletem mam opcję return, klikam daję confirm return i pojawia się takie coś jak w załączonym zdjęciu. Czy to oznacza że przyjeto zwrot i kasa przyjdzie na konto czy muszę coś zrobić przy kasie na dworcu? Zrobiłem tak z wszystkimi biletami które chce zwrocic
| |||
| Autor: | Oleh [ 07 Wrz 2016 01:01 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
To juz OK. Masz tylko czekac (moze to zajec czsu do 1 miesiaca). | |
| Autor: | Mitkers [ 07 Wrz 2016 13:05 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Teraz na pewno mam tylko czekac na zwrot kasy na konto? Gdzies wyczytalem ze ten bloczek trzeba wydrukowac i zglosic na dworcu ? | |
| Autor: | Washington [ 29 Wrz 2016 08:01 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
@Mitkers gdzie znalazles opcje zwrotu biletu? Pomylilem sie wczoraj kupujac na zly dzien bilet w coupe, dostalem order form - wiadomo, nie majatek ale zawsze milo by bylo zwrocic Wysłane z mojego JY-G4S przy użyciu Tapatalka edit: i jeszcze czy wiecie coś o tym by dostępność biletów była różna w internecie i na stacji? lub by bilety pojawiały się gdy się poczeka jeszcze trochę? | |
| Autor: | JarekGdynia [ 29 Wrz 2016 16:28 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
A zwroty nie są tylko w kasach? Może coś się pozmieniało, pamiętam jak kiedyś w kasie Pani powiedziała, że innej możliwości nie ma zwrócenia biletów. Ale to było kilka lat wstecz. @Washington Ja kilka razy obserowałem pociąg i nie było dolnych miejsc wolnych. A jak poszedłem do kasy to bez problemu dostałem. Moim zdaniem w kasach na dworcu jest więcej biletów niż w necie. Chyba że miałem sporo szczęścia i ktoś akurat zwrócił dolnego plackarta. | |
| Autor: | teliszon [ 30 Wrz 2016 17:16 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Czy ktoś wie, czym różni się przedział sypialny lux "firmiennyj" od luxa "niefirmiennyjego"? Cena prawie dwukrotnie wyższa na trasie Odessa-Lwow. Zakladam,że firmowy z klimą,ale co poza tym? Bilety mam na tańszy przejazd,ale ciekawość bym chciała zaspokoić | |
| Autor: | szumny [ 30 Wrz 2016 19:08 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
"Lux" to przedział 2-osobowy. Obydwa łóżka na parterze. Tapicerka pluszowa. Ten "firmiennyj" może być po prostu nowszy. Generalnie, biorąc pod uwagę cena/jakość brałbym tańszy. | |
| Autor: | vincenz [ 01 Paź 2016 07:28 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
@Washington sprawdź user control panel, albo checking EPD. Bank da się zwrócić bilet przez internet, chociaż potrącają dość sporo. | |
| Autor: | OradeaOrbea [ 01 Paź 2016 08:10 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Washington napisał(a): czy wiecie coś o tym by dostępność biletów była różna w internecie i na stacji? lub by bilety pojawiały się gdy się poczeka jeszcze trochę? Zdarza się to nagminnie. Tym bardzie na dłuższych trasach (typu Lwów-Odessa) i w co bardziej atrakcyjnych terminach wyjazdowych. Czasami warto zaglądać na stronę ukraińskich kolei w krótkich odstępach czasu | |
| Autor: | Aksum [ 29 Paź 2016 09:10 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Od 3 listopada nowe połączenie Kijów - Lwów - Kijów "Интерсити+" № 745/746 сообщением Киев – Львов – Киев. Поезд будет отправляться из Киева и Львова по пятницам и воскресеньям - 3, 4, 6, 11, 13, 18, 20, 25, и 27 ноября. Из Киева поезд будет выезжать в 14:20, а прибывать во Львов 3 и 4 ноября в 19:45, в остальные дни – в 19:38. Из Львова поезд будет отправляться в 22:36 и прибывать в Киев в 4:56. http://www.uz.gov.ua | |
| Autor: | JarekGdynia [ 05 Lis 2016 09:35 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Jakby ktoś chciał kupić w pociągu coś do picia to: woda mineralna 0.5l 8UAH herbata 6 UAH Ogólnie zawsze brałem plackartę ale teraz z rocznym dzieckiem to jechaliśmy Coupe i super wybór to się okazał. Ogólnie pociągi na Ukrainie rewelacja, zawsze miejsce do leżenia, punktualne, na każdy wagon konduktor. Trasa Kijów - Tarnopol 25-30zł więc podejrzewam, że do Lwowa tylko kilka zł wiięcej. Dzięki Wizzair za loty GDN - IEV, samochód będzie mógł trochę odpocząć pod domem | |
| Autor: | Aksum [ 25 Lis 2016 16:09 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
Prawdopodobnie od początku 2017 roku pociąg Intercity Kijów - Lwów będzie kursował do Przemyśla. Cena biletu 1,5 - 2 tyś. UAH w zależności od klasy. Маршрут швидкісного поїзда Київ – Львів домовились продовжити до Перемишля Україна і Польща домовилися про продовження маршруту курсування швидкісного поїзда категорії "Інтерсіті+" Київ – Львів до польського міста Перемишль. Дістатися з Києва до Перемишля можна буде за 1,5-2 тис. гривень, залежно від класу вагону https://galfinance.info/ekonomika-ta-bi ... remishlya/ | |
| Autor: | steward [ 26 Lis 2016 11:20 ] |
| Temat postu: | Re: Ukraina-pociągi |
mnie tylko ciekawi ile będzie kosztował do Lwowa z Szehyni jest za 12, tutaj wygląda że jak 'dobrze' pójdzie to uda się wyrwać pojedynczeza 1200 xxxxD ja rozumiem że pociąg lepszej kategorii itd., ale znaj proporcje mocium panie... | |
| Strona 9 z 33 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |