Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Ukraina-pociągi
ukraina-pociagi,1410,65875
Strona 9 z 33

Autor:  michzak [ 21 Sie 2016 20:49 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

@Mitkers w wagonie Coupe (4 os przedziały) gniazdek nie było

Autor:  kamil2227 [ 21 Sie 2016 21:43 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Jechalem coupe nocnym ze Lwowa do Odessy
to nie było strasznie gorąco. Może trochę rano,
w razie czego kupisz sobie u konduktora zimne piwko na schłodzenie (3 zł ).
Gniazdo widziałem przy wc ale wygladało tak że bałbym się telefon podłączyć.
Kup sobie powerbanka i po sprawie : )

Autor:  vincenz [ 22 Sie 2016 09:49 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

W kupe gniazdka są na górze nad wejściem do przedziału.

Autor:  Aksum [ 25 Sie 2016 09:27 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Od 1 września Przewozy Regionalne ponownie rozpoczną kursowanie na odcinku Przemyśl – Medyka

Jak informuje, grupą docelową dla 3 par pociągów będą przede wszystkim mieszkańcy gminy Medyka dojeżdżający do pracy i szkół w Przemyślu.
Ale bardzo istotny jest też fakt, że stacja Medyka położona jest blisko pieszego przejścia granicznego Medyka – Szeginie.
Mimo niewielkiej liczby pociągów będzie to atrakcyjna alternatywa zwłaszcza dla przepełnionych i niewygodnych busów,
które kursują pomiędzy Przemyślem a Medyką. Choć niestety pociągi będą kursować wyłącznie od poniedziałku do piątku.

Na trasie Przemyśl - Medyka będzie obowiązywała promocja „Połączenie w dobrej cenie”,
w ramach której bilet będzie kosztował 1,9 zł, czyli o 5% taniej niż bilet na autobus – informuje Michał Stilger.
Źródło,rozkład w linku.
http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci ... 77844.html

Autor:  wtak [ 25 Sie 2016 10:12 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

A kiedy doczekamy się pociągów na trasie Medyka - Держкордон ?
To by było coś ;)

Autor:  Aksum [ 25 Sie 2016 12:07 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

....i po tygodniu jazdy skład do wymiany - zniszczony,zrujnowany przez przemytników,handlarzy...

Autor:  szumny [ 25 Sie 2016 15:00 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

wtak napisał(a):
A kiedy doczekamy się pociągów na trasie Medyka - Держкордон ?
To by było coś ;)


Należałoby najpierw zamknąć przejście piesze w Medyce i wtedy pociąg miałby ekonomiczną rację bytu (w sensie z dopłatami z samorządów, itp.)

Autor:  Mitkers [ 07 Wrz 2016 00:55 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Pytanko, chcę zwrócić 3 bilety. Wchodzę w zamówione bilety, pod każdym biletem mam opcję return, klikam daję confirm return i pojawia się takie coś jak w załączonym zdjęciu. Czy to oznacza że przyjeto zwrot i kasa przyjdzie na konto czy muszę coś zrobić przy kasie na dworcu? Zrobiłem tak z wszystkimi biletami które chce zwrocic

Załączniki:
zwrot forum.PNG
zwrot forum.PNG [ 39.39 KiB | Obejrzany 1927 razy ]

Autor:  Oleh [ 07 Wrz 2016 01:01 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

To juz OK. Masz tylko czekac (moze to zajec czsu do 1 miesiaca).

Autor:  Mitkers [ 07 Wrz 2016 13:05 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Teraz na pewno mam tylko czekac na zwrot kasy na konto? Gdzies wyczytalem ze ten bloczek trzeba wydrukowac i zglosic na dworcu ?

Autor:  Washington [ 29 Wrz 2016 08:01 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

@Mitkers gdzie znalazles opcje zwrotu biletu?
Pomylilem sie wczoraj kupujac na zly dzien bilet w coupe, dostalem order form - wiadomo, nie majatek ale zawsze milo by bylo zwrocic

Wysłane z mojego JY-G4S przy użyciu Tapatalka

edit:
i jeszcze czy wiecie coś o tym by dostępność biletów była różna w internecie i na stacji? lub by bilety pojawiały się gdy się poczeka jeszcze trochę?

Autor:  JarekGdynia [ 29 Wrz 2016 16:28 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

A zwroty nie są tylko w kasach?
Może coś się pozmieniało, pamiętam jak kiedyś w kasie Pani powiedziała, że innej możliwości nie ma zwrócenia biletów. Ale to było kilka lat wstecz.

@‌Washington‌
Ja kilka razy obserowałem pociąg i nie było dolnych miejsc wolnych. A jak poszedłem do kasy to bez problemu dostałem. Moim zdaniem w kasach na dworcu jest więcej biletów niż w necie.
Chyba że miałem sporo szczęścia i ktoś akurat zwrócił dolnego plackarta.

Autor:  teliszon [ 30 Wrz 2016 17:16 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Czy ktoś wie, czym różni się przedział sypialny lux "firmiennyj" od luxa "niefirmiennyjego"?
Cena prawie dwukrotnie wyższa na trasie Odessa-Lwow.
Zakladam,że firmowy z klimą,ale co poza tym?
Bilety mam na tańszy przejazd,ale ciekawość bym chciała zaspokoić :)

Autor:  szumny [ 30 Wrz 2016 19:08 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

"Lux" to przedział 2-osobowy. Obydwa łóżka na parterze. Tapicerka pluszowa. Ten "firmiennyj" może być po prostu nowszy. Generalnie, biorąc pod uwagę cena/jakość brałbym tańszy.

Autor:  vincenz [ 01 Paź 2016 07:28 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

@Washington sprawdź user control panel, albo checking EPD. Bank da się zwrócić bilet przez internet, chociaż potrącają dość sporo.

Autor:  OradeaOrbea [ 01 Paź 2016 08:10 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Washington napisał(a):
czy wiecie coś o tym by dostępność biletów była różna w internecie i na stacji? lub by bilety pojawiały się gdy się poczeka jeszcze trochę?

Zdarza się to nagminnie. Tym bardzie na dłuższych trasach (typu Lwów-Odessa) i w co bardziej atrakcyjnych terminach wyjazdowych. Czasami warto zaglądać na stronę ukraińskich kolei w krótkich odstępach czasu :)

Autor:  Aksum [ 29 Paź 2016 09:10 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Od 3 listopada nowe połączenie Kijów - Lwów - Kijów

"Интерсити+" № 745/746 сообщением Киев – Львов – Киев.
Поезд будет отправляться из Киева и Львова по пятницам и воскресеньям - 3, 4, 6, 11, 13, 18, 20, 25, и 27 ноября.

Из Киева поезд будет выезжать в 14:20, а прибывать во Львов 3 и 4 ноября в 19:45, в остальные дни – в 19:38.

Из Львова поезд будет отправляться в 22:36 и прибывать в Киев в 4:56.
http://www.uz.gov.ua

Autor:  JarekGdynia [ 05 Lis 2016 09:35 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Jakby ktoś chciał kupić w pociągu coś do picia to:
woda mineralna 0.5l 8UAH
herbata 6 UAH
Ogólnie zawsze brałem plackartę ale teraz z rocznym dzieckiem to jechaliśmy Coupe i super wybór to się okazał. Ogólnie pociągi na Ukrainie rewelacja, zawsze miejsce do leżenia, punktualne, na każdy wagon konduktor.
Trasa Kijów - Tarnopol 25-30zł więc podejrzewam, że do Lwowa tylko kilka zł wiięcej.
Dzięki Wizzair za loty GDN - IEV, samochód będzie mógł trochę odpocząć pod domem ;)

Autor:  Aksum [ 25 Lis 2016 16:09 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

Prawdopodobnie od początku 2017 roku pociąg Intercity Kijów - Lwów będzie kursował do Przemyśla.

Cena biletu 1,5 - 2 tyś. UAH w zależności od klasy.

Маршрут швидкісного поїзда Київ – Львів домовились продовжити до Перемишля
Україна і Польща домовилися про продовження маршруту курсування швидкісного поїзда
категорії "Інтерсіті+" Київ – Львів до польського міста Перемишль.
Дістатися з Києва до Перемишля можна буде за 1,5-2 тис. гривень, залежно від класу вагону
https://galfinance.info/ekonomika-ta-bi ... remishlya/

Autor:  steward [ 26 Lis 2016 11:20 ]
Temat postu:  Re: Ukraina-pociągi

mnie tylko ciekawi ile będzie kosztował do Lwowa :P

z Szehyni jest za 12, tutaj wygląda że jak 'dobrze' pójdzie to uda się wyrwać pojedynczeza 1200 xxxxD ja rozumiem że pociąg lepszej kategorii itd., ale znaj proporcje mocium panie...

Strona 9 z 33 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/