Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Post #2340 - ile kosztuje zdarzenie medyczne - poradnik


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2937 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 143, 144, 145, 146, 147  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#2901 PostWysłany: 27 Kwi 2026 00:33 

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 4
Ma ktoś kod rabatowy do ERGO? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Online
#2902 PostWysłany: 27 Kwi 2026 07:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8101
platynowy
Też szukałem, ale jedyne, co obecnie widzę, to -10%, gdy kupujesz polisę, jako zalogowany klient (faktycznie, składka ulega obniżeniu). I tak jednak, z tą zniżką -40%, AXA wychodzi obecnie korzystniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#2903 PostWysłany: 27 Kwi 2026 08:44 

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 4
Axa drogo wychodzi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Online
#2904 PostWysłany: 27 Kwi 2026 08:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8101
platynowy
Ok, pewnie zależy od konkretnego kierunku i innych uwarunkowań.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#2905 PostWysłany: 27 Kwi 2026 14:21 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 4350
złoty
dzejkob-1990 napisał(a):
Ma ktoś kod rabatowy do ERGO? :)

Kod na -20% ERGO UBEZPIECZENIA PODRÓŻY
MAJ20

Roczne multi-trip wychodzi za 375,20.
Załącznik:
ergo.png
ergo.png [ 100.72 KiB | Obejrzany 1049 razy ]
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
7 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#2906 PostWysłany: 27 Kwi 2026 16:22 

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 4
mucha napisał(a):
dzejkob-1990 napisał(a):
Ma ktoś kod rabatowy do ERGO? :)

Kod na -20% ERGO UBEZPIECZENIA PODRÓŻY
MAJ20

Roczne multi-trip wychodzi za 375,20.
Załącznik:
ergo.png



Dziękuję ślicznie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Online
#2907 PostWysłany: 27 Kwi 2026 16:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8101
platynowy
Lepiej koledze kliknij na "pomocny post" pod jego wpisem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#2908 PostWysłany: 02 Maj 2026 10:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Mar 2014
Posty: 57
Ubezpieczenie do Hiszpanii - czy ktoś z własnego doświadczenia może polecić Ubezpieczyciela na ten rejon? Głównie zależy mi na bezproblemowym kontakcie z infolinią i bezgotówkowym rozliczeniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#2909 PostWysłany: 02 Maj 2026 19:33 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2699
Drodzy, czy ja nie potrafię czytać OWU, czy mBank w ramach WE oraz PKO w ramach VI nie ubezpiecza kosztów powrotu do domu, gdy w trakcie wyjazdu, już po przylocie do miejsca docelowego, przewoźnik anuluje lot powrotny?
Ten przewoźnik to air Arabia, więc nie liczę na nic więcej poza łaskawym zwrotem kosztów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#2910 PostWysłany: 02 Maj 2026 22:21 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3564
srebrny
MBank WE IMHO nie obejmuje takiego zdarzenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Gadekk lubi ten post.
Gadekk uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#2911 PostWysłany: 03 Maj 2026 06:51 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 489
niebieski
Gadekk napisał(a):
Drodzy, czy ja nie potrafię czytać OWU, czy mBank w ramach WE oraz PKO w ramach VI nie ubezpiecza kosztów powrotu do domu, gdy w trakcie wyjazdu, już po przylocie do miejsca docelowego, przewoźnik anuluje lot powrotny?
Ten przewoźnik to air Arabia, więc nie liczę na nic więcej poza łaskawym zwrotem kosztów.


Jak znajdziesz ubezpieczyciela który ubezpiecza takie zdarzenia to sprawdź jeszcze czy w wyłączeniach nie ma zdarzeń powstałych w wyniku działań wojennych.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#2912 PostWysłany: 13 Maj 2026 09:44 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1240
niebieski
Gadekk napisał(a):
Drodzy, czy ja nie potrafię czytać OWU, czy mBank w ramach WE oraz PKO w ramach VI nie ubezpiecza kosztów powrotu do domu, gdy w trakcie wyjazdu, już po przylocie do miejsca docelowego, przewoźnik anuluje lot powrotny?
Ten przewoźnik to air Arabia, więc nie liczę na nic więcej poza łaskawym zwrotem kosztów.



Cześć, udało Ci się znaleźć ubezpieczalnie która zabezpiecza takie zdarzenia?

Sam chciałbym kupić loty przez Zatokę dalej do Azji, albo lecieć chociaż do Salalah tylko chciałbym wykupić ubezpieczenie, które pokryje powrót do domu w razie odwołania lotów przez działania wojenne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#2913 PostWysłany: 13 Maj 2026 12:58 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1868
niebieski
Chyba żadne ubezpieczenie nie uwzględnia działań wojennych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#2914 PostWysłany: 13 Maj 2026 13:03 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2699
@Mateusz099 niestety nie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#2915 PostWysłany: 13 Maj 2026 14:16 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10319
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
A ktoś natknął się może na ubezpieczenie przypadku spóźnienia się na lot powrotny i konieczności kupienia nowego? Bo standardowo to są oferty, ale obejmujące nagłe zdarzenia wymagające natychmiastowego powrotu wiążącego się z zakupem nowego biletu.
A mi chodzi o taką prozaiczną rzecz, jak zwykłe spóźnienie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#2916 PostWysłany: 18 Maj 2026 11:45 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 3660
złoty
Kod rabatowy do ERGO (MAJ20) już nie działa... Ma ktoś może jakiś nowy kod do nich?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#2917 PostWysłany: 21 Maj 2026 20:12 

Rejestracja: 27 Lis 2017
Posty: 137
Loty: 113
Kilometry: 243 919
Krajów: 26 / 12.2%
dragonek napisał(a):
Ubezpieczenie do Hiszpanii - czy ktoś z własnego doświadczenia może polecić Ubezpieczyciela na ten rejon? Głównie zależy mi na bezproblemowym kontakcie z infolinią i bezgotówkowym rozliczeniu.


W zeszłym roku musiałam skorzystać z ubezpieczenia w Hiszpanii. Mieliśmy Unique, bezproblemowy kontakt, lekarz pogotowia do nas przyjechał, wszystko bezgotówkowo.

A już kieeedys dawno, na Majorce korzystałam z TU Europa. Też wszystko ok.
Góra
 Profil Relacje PM off
dragonek uważa post za pomocny.
 
      
Online
#2918 PostWysłany: 21 Maj 2026 21:47 

Rejestracja: 08 Lis 2023
Posty: 48
Loty: 14
Kilometry: 22 068
Krajów: 5 / 2.3%
mucha napisał(a):
dzejkob-1990 napisał(a):
Ma ktoś kod rabatowy do ERGO? :)

Kod na -20% ERGO UBEZPIECZENIA PODRÓŻY
MAJ20

Roczne multi-trip wychodzi za 375,20.
Załącznik:
ergo.png


Ciekawe ten multitrip, szkoda, tylko, że jedna podróż może trwać max 45 dni, czyli wyjazd na na kilka mc odpada, chyba, że coś źle rozumiem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#2919 PostWysłany: 23 Maj 2026 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Mar 2014
Posty: 57
AgaGy napisał(a):
dragonek napisał(a):
Ubezpieczenie do Hiszpanii - czy ktoś z własnego doświadczenia może polecić Ubezpieczyciela na ten rejon? Głównie zależy mi na bezproblemowym kontakcie z infolinią i bezgotówkowym rozliczeniu.


W zeszłym roku musiałam skorzystać z ubezpieczenia w Hiszpanii. Mieliśmy Unique, bezproblemowy kontakt, lekarz pogotowia do nas przyjechał, wszystko bezgotówkowo.

A już kieeedys dawno, na Majorce korzystałam z TU Europa. Też wszystko ok.

Dziękuje, bardzo cenny i wartościowy komentarz. Do tej pory wykupowałem w Generali i Allianz, ale nie miałem na szczęście okazji skorzystać więc nie wiem czy i jak w praktyce działają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#2920 PostWysłany: 23 Maj 2026 11:18 

Rejestracja: 10 Lut 2025
Posty: 14
W lutym mój współtowarzysz podróży miał wątpliwą przyjemność korzystania z ubezpieczenia dołączonego do karty kredytowej w Pekao SA w wariancie platynowym podczas pobytu w Tajlandii.

Kontakt z infolinią (Mondial) - był bezproblemowy, polecam korzystać z WiFi calling, dzięki czemu nie zapłacimy absurdalnych stawek za rozmowy międzynarodowe.
Niestety, podczas pierwszej rozmowy, konsultantka nie była w stanie zweryfikować posiadanego przeze mnie ubezpieczenia - nie widziała wariantu tej karty w swoim systemie. Zostałem poinformowany, że jeśli okaże się że ubezpieczenia nie posiadam, będę musiał opłacić koszty samemu. Po około 30 minutach, dostałem listę szpitali, do których mogliśmy się udać. Szpital podszedł do sprawy profesjonalnie, jedynym minusem było oczekiwanie na otrzymanie przez szpital gwarancji płatności, a po zakończeniu leczenia na finalne rozliczenie przez Mondial.
Rachunek opiewał, w przeliczeniu na złotówki na okolicę 2200 PLN - było to kilka godzin pobytu, kroplówka itd.
Góra
 Profil Relacje PM off
wujekp uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2937 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 143, 144, 145, 146, 147  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group