| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Tuzla-Sarajewo tuzla-sarajewo,1446,50196 | Strona 2 z 2 |
| Autor: | krasnal [ 26 Kwi 2017 15:51 ] |
| Temat postu: | Re: Tuzla-Sarajewo |
Autobusy z Sarajewa do Tuzli są co 1-1,5h. Odjazdy z głównego dworca (tego koło stacji kolejowej). http://sarajevo.co.ba/servisi/javni-tra ... rcegovina/ | |
| Autor: | Diomeda [ 27 Kwi 2017 00:07 ] |
| Temat postu: | Re: Tuzla-Sarajewo |
Można dostać się bezpośrednio z lotniska w Tuzli do Sarajewa tak: https://www.p-airbus.com/uploads/a/WL_T ... SAR_EN.jpg Korzystałam z tego dwa lata temu. Lądowałam w nocy już po ostatnim autobusie z Tuzli do Sarajewa, więc to była bardzo wygodna opcja. | |
| Autor: | Marcin Cy [ 08 Sie 2017 11:17 ] |
| Temat postu: | Re: Tuzla-Sarajewo |
@Diomeda jak zarezerwowac przejazd tym busem z Lotniska w Tuzli do Sarajewa ? | |
| Autor: | krupierkt [ 18 Sie 2017 18:59 ] |
| Temat postu: | Re: Tuzla-Sarajewo |
W lipcu przetestowałem transfer współpracujący z Wizzair'em (http://www.p-airbus.com). Lot z Tuzli miałem o 6 rano. Wyjazd z Sarajewa o 2 w nocy. Niepewność była duża, co w przypadku gdy nie przyjadą Wszystko odbylo się bez problemu. W nocy przy dworcu czekały dwa busy. Po dwóch i półgodzinie z mała przerwą na stacji benzynowej dotarliśmy na lotnisko. | |
| Autor: | Peer [ 13 Cze 2020 08:21 ] |
| Temat postu: | Re: Tuzla-Sarajewo |
krupierkt napisał(a): W lipcu przetestowałem transfer współpracujący z Wizzair'em (http://www.p-airbus.com). Lot z Tuzli miałem o 6 rano. Wyjazd z Sarajewa o 2 w nocy. Niepewność była duża, co w przypadku gdy nie przyjadą Wszystko odbylo się bez problemu. W nocy przy dworcu czekały dwa busy. Po dwóch i półgodzinie z mała przerwą na stacji benzynowej dotarliśmy na lotnisko. Jaka cena? | |
| Autor: | danziger [ 13 Cze 2020 11:05 ] |
| Temat postu: | Re: Tuzla-Sarajewo |
W maju 2019 płaciłem za bus (Balkantransfer) z lotniska Tuzla do centrum Sarajewa 36 BAM/osoba. www.balkantransfer.com Z Sarajewa do centrum Tuzli busem (Centrotrans) 22,6 BAM/osoba www.centrotrans.com | |
| Autor: | krupierkt [ 15 Cze 2020 10:45 ] |
| Temat postu: | Re: Tuzla-Sarajewo |
@Peer w 2017 za dwie osoby zapłąciłem 44.00 EUR | |
| Strona 2 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |