Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Turnieje tenisa
turnieje-tenisa,237,60905
Strona 7 z 11

Autor:  seppuku [ 12 Lis 2016 00:07 ]
Temat postu:  Re: Turnieje tenisa

LaVarsovienne napisał(a):
Wg oficjalnej strony turnieju w piątek o 17.45 będzie mecz debla. Mecze singlowe o 14 i 20.

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka


Jakoś mi się nie chce wierzyć :?

Autor:  LaVarsovienne [ 12 Lis 2016 00:14 ]
Temat postu:  Re: Turnieje tenisa

http://www.barclaysatpworldtourfinals.com/en/schedule

Autor:  Szyn3k [ 12 Lis 2016 00:15 ]
Temat postu:  Re: Turnieje tenisa

To akurat jest prawda. Pierwszy mecz to debel, po zakończeniu którego na kort wychodzą singliści. Jeśli masz zamiar odpuścić debla, możesz przyjść w okolicach godziny 19.

Osobiście polecam przyjść już po 16:30, jeśli masz czas i chęci. Mając nawet miejsca na górnej trybunie, można bez problemu przed rozpoczęciem sesji podejść pod sam kort i poobserwować sesję treningową, a nawet załapać się na jakiś autograf ;)

Autor:  seppuku [ 12 Lis 2016 00:34 ]
Temat postu:  Re: Turnieje tenisa

Ahhhha, no to zwracam honor. Nawet dobrze, dobrego tenisa nigdy za mało. Dzięki :)

Autor:  LaVarsovienne [ 17 Lis 2016 14:37 ]
Temat postu:  Re: Turnieje tenisa

@‌seppuku‌
Załącznik:
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG [ 20.54 KiB | Obejrzany 14465 razy ]

Autor:  luck1991 [ 30 Sty 2017 23:32 ]
Temat postu:  Re: Turnieje tenisa

Od 27 lutego do 5 marca we Wrocławiu zostanie rozegrany Challenger ATP. Mecze będą rozgrywane w hali Orbita.
http://wroclawopen.com/lista-zawodnikow-2/

25 - 26 lutego 2017 – Kwalifikacje
27 lutego – 5 Marca 2017 – Turniej główny
Bilety: wstęp wolny

Autor:  luck1991 [ 14 Lut 2017 00:33 ]
Temat postu:  Re: Turnieje tenisa

Informacja zainteresowanych wyjazdem na Roland Garros. 22 marca rozpocznie się otwarta sprzedaż biletów na tegoroczny turniej French Open.
https://tickets.rolandgarros.com/en/home

Autor:  luck1991 [ 15 Lut 2017 07:51 ]
Temat postu:  Re: Turnieje tenisa

Janowicz, Mathieu, Herbert i Melzer największymi gwiazdami Wrocław Open 2017
http://wroclawopen.com/news/janowicz-ma ... open-2017/

Autor:  LaVarsovienne [ 20 Lut 2017 19:26 ]
Temat postu:  Re: Turnieje tenisa

Tymczasem w Bergamo dzisiaj rozpoczął się challenger, JJ w drabince, jutro gra pierwszy mecz.

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Autor:  LaVarsovienne [ 26 Lut 2017 00:15 ]
Temat postu:  Re: Turnieje tenisa

I stało się, Jerzy Janowicz w finale turnieju w Bergamo. Jeżeli ktoś jest na miejscu - finał w niedzielę o 17:00.

Autor:  luck1991 [ 21 Mar 2017 00:07 ]
Temat postu:  Re: Turnieje tenisa

W ramach przypomnienia 22 marca rusza otwarta sprzedaż biletów na Roland Garros :)
https://tickets.rolandgarros.com/en/home

Autor:  darom [ 12 Kwi 2017 12:05 ]
Temat postu:  Re: Turnieje tenisa

Mam taki wstępny plan, aby w 2 turach wyskoczyć na RG:
-1 dzień kwalifikacji (22 maj, poniedziałek), jako, że w poprzedzającą sobotę / niedzielę będziemy na PSG-Caen
-końcówka pierwszego tygodnia turnieju głównego = kilka dni na 2 i 3 rundę

Czy ktoś z forum może się jeszcze wybiera?

Autor:  gruby_inversia [ 18 Cze 2017 14:40 ]
Temat postu:  Re: Turnieje tenisa

Dzisiaj w Sopocie po finale Fututres, padła publiczna deklaracja ze za rok podwyższona bedzie ranga turnieju i na tych przepięknych kortach zobaczymy Chrlengera :D
Image

Autor:  Szyn3k [ 18 Cze 2017 15:40 ]
Temat postu:  Re: Turnieje tenisa

@gruby_inversia Też byłem :) A nagrody wręczał Wojciech Fibak.

Challenger z tego co pamiętam był już 2 lata temu.

Załączniki:
19358777_1564606980225547_1877577547_o.jpg
19358777_1564606980225547_1877577547_o.jpg [ 189.54 KiB | Obejrzany 13363 razy ]

Autor:  gruby_inversia [ 18 Cze 2017 15:47 ]
Temat postu:  Re: Turnieje tenisa

Był był... ale kaski nie chcieli dać więcej to zaczęli robic tańsze rzeczy ;)
Szkoda tylko ze finał słabych lotow niestety...
Czech był bezbłędny...

Autor:  Legion1 [ 19 Cze 2017 08:49 ]
Temat postu:  Re: Turnieje tenisa

Dla zainteresowanych turniej kobiecego tenisa na kortach Legii ;)

http://legionisci.com/news/71206_Teniso ... Legii.html

Autor:  Zimonos [ 25 Wrz 2017 16:13 ]
Temat postu:  Re: Turnieje tenisa

Czy był ktoś na turnieju Laver Cup w Pradze i może opisać czy warto było? Ja się długo wahałem bo ceny były dosyć wysokie ale wiadomo, że za gwiazdy typu Federer, Nadal trzeba zaplacić.

Za rok przenosi się edycja do Stanów ale za dwa lata pewnie wrócą do Europy stąd też jestem ciekawy waszych opinii.

Autor:  dyneck [ 28 Wrz 2017 15:05 ]
Temat postu:  Re: Turnieje tenisa

Miałbym na sprzedaż dwa bilet na absolutny finał sezonu 2017 czyli dzień finałowy ATP Finals w Londynie (19 listopada, niedziela)
Bilety są w sektorze 422, niestety nie obok siebie ale prawie nad sobą - jeden jest w rzędzie B, drugi w rzędzie D.

Bardzo dobra widoczność, rok temu siedziałem na właśnie na balkonie, w rzędzie A i było tak -> http://dynekontour.blogspot.com/search/label/tenis

Bilety sprzedam po cenie zakupu: 630 zł/sztuka

Autor:  01ERES [ 05 Lis 2017 22:16 ]
Temat postu:  Re: Turnieje tenisa

Wschodzi nam gwiazda! Dzis 71 w WTA, za rok pierwsza 20!
https://www.facebook.com/Magda-Linette- ... zKkSkfds58

Autor:  LaVarsovienne [ 05 Lis 2017 23:05 ]
Temat postu:  Re: Turnieje tenisa

Miłośnikom tenisa to Ty Magdy Linette nie musisz przedstawiać;-)
Ja polecam przyglądać się naszej 19-letniej Magdalenie Fręch - w rankingu WTA nr 165. Dziewczyna zaczyna jutro turniej w Tajlandii, jak ktoś jest w Hua Hin to może wpadnie pokibicować?;p

Strona 7 z 11 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/