| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Turnieje tenisa turnieje-tenisa,237,60905 | Strona 6 z 11 |
| Autor: | luck1991 [ 13 Kwi 2016 12:34 ] |
| Temat postu: | Re: Turnieje tenisa |
jest oficjalna informacja. Z Tajwanem nie zagra Agnieszka Radwańska i Magda Linette. Zastąpią je Magdalena Fręch i Katarzyna Kawa. http://www.tenisklub.pl/aktualnosci/pol ... i-linette/ | |
| Autor: | Szyn3k [ 13 Kwi 2016 14:32 ] |
| Temat postu: | Re: Turnieje tenisa |
Powodzenia im życzę z tymi cenami biletów | |
| Autor: | luck1991 [ 22 Kwi 2016 07:44 ] |
| Temat postu: | Re: Turnieje tenisa |
W przyszłym roku nie będzie już turnieju w Katowicach. Przykra informacja, ale można było się tego spodziewać Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | piotrekn86 [ 26 Maj 2016 13:06 ] |
| Temat postu: | Re: Turnieje tenisa |
W dniach 15-17 lipca będzie okazja żeby zobaczyć dobrych tenisistów w akcji. W ćwierćfinale Pucharu Davisa Czesi(Berdych, Vesely, Rosol, Stepanek) zmierzą się z Francuzami(Tsonga, Simon, Gasquet). Spotkanie będzie rozgrywane w Trinecu klika km od polskiej granicy. Planuje ktoś się tam wybrać ? | |
| Autor: | seppuku [ 31 Lip 2016 20:19 ] |
| Temat postu: | Re: Turnieje tenisa |
Czy ktoś ma zamiar jechać na turniej masters do Londynu w listopadzie? | |
| Autor: | Szyn3k [ 31 Lip 2016 23:11 ] |
| Temat postu: | Re: Turnieje tenisa |
@seppuku Ja chciałem jechać, ale skoro Federer out do końca sezonu to sobie odpuszczam... | |
| Autor: | seppuku [ 01 Sie 2016 10:25 ] |
| Temat postu: | Re: Turnieje tenisa |
Straszna szkoda że go nie będzie, ale prawdę mówiąc wysyłam tam mamę bo zawsze chciała zobaczyć dobry tenis z bliska | |
| Autor: | Szyn3k [ 01 Sie 2016 10:46 ] |
| Temat postu: | Re: Turnieje tenisa |
A doliczasz te ich wszystkie opłaty i prowizje? Ceny potrafią sporo zejść dzień przed meczem lub w jego dniu, jak już wiadomo kto będzie grał. | |
| Autor: | seppuku [ 02 Sie 2016 10:55 ] |
| Temat postu: | Re: Turnieje tenisa |
No właśnie bilety na półfinał czyli sobotę są od około 360 zł w górę, a na piątek wieczorem ~ 220 zł więc kupie najprawdopodobniej na ten piątek, szanse że będzie grał Djokovic to 25%. No ale trudno | |
| Autor: | luck1991 [ 02 Wrz 2016 22:42 ] |
| Temat postu: | Re: Turnieje tenisa |
Jeśli ktoś będzie w Paryzu od 30 pażdziernika do 6 listopada to polecam wybrać się na turniej BNB Paribsa Master. Bilety dla wszystkich w sprzedaży od wtorku. Ja tylko będę miał możliwść obejrzeć tylko kwalifikacja,ale zawsze to coś https://www.bnpparibasmasters.com/uk | |
| Autor: | kamwad [ 13 Paź 2016 13:30 ] |
| Temat postu: | Re: Turnieje tenisa |
Pewnie nikt nie skorzysta (oprócz mnie), ale rozruszam ten wątek W sobotę wjazd kosztuje 100 SEK, ale w niedzielę wejście jest darmowe! Gdyby ktoś akurat był w Sztokholmie i nie miał co robić, to polecam. Więcej na: http://www.stockholmopen.se/, bilety na: http://www.tickster.com/sv/events/hme6g ... -15-23-okt (klik öppna shoppen) Turniej odbywa się tradycyjnie w Kungliga tennishallen przy Lidingövägen 75 (Tunnelbana: Gärdet). | |
| Autor: | kamwad [ 14 Paź 2016 18:29 ] |
| Temat postu: | Re: Turnieje tenisa |
Nie ma Janowicza. Słaby skład kwalifikacji. Chyba pójdę tylko w niedzielę na mecz Querrey'a (o ile nie przegra jutro), który przez swoją pomyłkę musi grać Q. W tygodniu spróbuję się wbić na mecz Del Potro, ale zobaczymy. P.S. Wartość tego posta równa 0, ale nie mogłem edytować poprzedniej wiadomości. | |
| Autor: | macio106 [ 14 Paź 2016 19:47 ] |
| Temat postu: | Re: Turnieje tenisa |
@kamwad A ja tam czekam na jakieś fotki, czy nawet mini relację z tego turnieju. | |
| Autor: | LaVarsovienne [ 15 Paź 2016 12:00 ] |
| Temat postu: | Re: Turnieje tenisa |
Querrey to już odpadł | |
| Autor: | kamwad [ 15 Paź 2016 12:29 ] |
| Temat postu: | Re: Turnieje tenisa |
^^^ Querrey faktycznie odpadł. | |
| Autor: | LaVarsovienne [ 15 Paź 2016 12:47 ] |
| Temat postu: | Re: Turnieje tenisa |
Mówię ogólnie, a nie w przypadku tego turnieju (bo chyba na JJ w kwalifikacjach liczyłeś??). Na US Open tak było, że JJ i Del Potro nie musieli się kwalifikować, ale zamrozić można chyba na pół roku, więc pewnie dlatego dzika karta dla Juana teraz. Masz pecha w sumie, bo kwalifikacje beznadziejnie, a w turnieju dużo fajnych tenisistów. Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | kamwad [ 15 Paź 2016 20:57 ] |
| Temat postu: | Re: Turnieje tenisa |
macio106 napisał(a): @kamwad A ja tam czekam na jakieś fotki, czy nawet mini relację z tego turnieju. macio106, zaskoczyłeś mnie. Ale potem wszedłem na Twój profil na FB i już nie jestem zaskoczony. Tylko nie wiem czy "relacja z turnieju tenisa" pasuje do tego forum (Forum turysty -> Sportowe podróże). Z drugiej strony dziękuję Ci, bo gdyby nie Twój post, to pewnie bym się nie ruszył z domu, a wstyd nie iść, gdy cała impreza odbywa się 15 minut spacerem od mojego miejsca zamieszkania. Wróciłem dość zadowolony. Mini relacja nie ma raczej sensu także dlatego, że teraz prawie każdy mecz (a na pewno każdy z kortu głównego) z właściwie każdego turnieju (nawet 250, czyli takiego jak Stockholm Open) można obejrzeć w internecie. Jest to - oczywiste - związane z popularnością zakładów sportowych. Także ten turniej już jest przygotowany do przekazu live z meczów z kortu głównego (zdjęcia poniżej), ciekaw jestem czy "dopiero" od poniedziałku, czy może już od jutra? Z góry przepraszam za jakość zdjęć. Były robione Załącznik: 1.png [ 140.77 KiB | Obejrzany 12437 razy ] Załącznik: 2.png [ 140.78 KiB | Obejrzany 12437 razy ] Na tę chwilę ciężko mi wyobrazić sobie, żeby udało im się transmitować również mecze z Kortu nr 1, jako że nie widzę jak i gdzie mieliby zainstalować te kamery. No ale to się okaże pewnie w poniedziałek, mooooże już jutro. Co oznacza, że faktycznie może być warto przekazywać własne obserwacje z meczów z tego właśnie kortu bocznego (chociażby hazardzistom, obstawiającym tenis i poszukującym info z pojedynków, których nie da się obejrzeć samemu ... Kusi jednak... po dzisiejszej wizycie kusi, nie powiem. Prawdopodobnie jutro znów tam będę, ale co do kolejnych dni, to jeszcze nie zdecydowałem. Nie samym tenisem wszak człowiek żyje....... Ale teraz paczę na drabinki i nie dość, że Isner-JMDP (to na bank na głównym, ale może dopiero w środę?), to kilka innych ciekawych meczów się szykuje, na pewno nie wszystkie na głównym, a i w deblu trochę znajomych nazwisk, w tym miałbym szansę Dlatego relacji jako relacji dzień po dniu z mojej strony nie będzie (tak jak pisałem - większość meczów będzie dostępna w sieci, to nie to co jeszcze kilka late temu <nostalgia> ), ale pozwolę sobie tu i teraz wkleić trochę zdjęć z dzisiaj wraz z komentarzem. Jeśli łamie to regulamin forum, to przepraszam. A zatem. Zacząłem od meczu Tobiasa Kamke z trzecią rakietą Potem oglądałem kawałek meczu Michal Konecny - Daniel Brands. Konecny faktycznie sprawiał wrażenie gracza z poziomu Futures, którym jest od lat, i to bez żadnej świetlanej future. I w końcu Ryan Harrison - Ivan Nedelko. Nedelko nie znałem wcześniej, i chyba rozumiem dlaczego. Zagrał w tych kwalifikacjach prawdopodobnie tylko i wyłącznie z powodu braku innych chętnych. Przechodził obok, zgłosił się do kwali Dużo ciekawiej było (i będzie?) za kulisami, a konkretnie na kortach treningowych 2, 3 i 4. Widziałem treningi Dustina Browna (jamajskiego Niemca/niemieckiego Jamajczyka), niespełnionej amerykańskiej nadziei ZDJĘCIA: 1. Tak wygląda Kort nr 1 z trybunami Załącznik: 3.png [ 149.54 KiB | Obejrzany 12437 razy ] 2. Ryan Harrison (ten z rakietą Załącznik: 4.png [ 158.55 KiB | Obejrzany 12437 razy ] 3. Jedyne zdjęcie, o zrobienie którego poprosiłem - Gilles Muller, rakieta nr 1 Luksemburga, dla mnie koleś, który zmasakrował Roddicka podczas US Open. Za innymi tenisistami nie biegałem, może powinienem był, ale... raczej wyrosłem ze zdjęć i autografów (poza tym jednym, akurat trafiło na Mullera, mógł być ktokolwiek inny, prawdę mówiąc) Załącznik: 5.png [ 144.1 KiB | Obejrzany 12437 razy ] 4. W kolejności: wejście; Mannarino, a w tle Brown; Kamke-Dima Załącznik: 6.png [ 169.21 KiB | Obejrzany 12437 razy ] Załącznik: 7.png [ 95.98 KiB | Obejrzany 12437 razy ] Załącznik: 8.png [ 138.44 KiB | Obejrzany 12437 razy ] _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ To może tyle wystarczy. Dodam, że mam tutaj 3 egzemplarze najnowszego numeru pisma Svenska Tennismagasinet (kosztującego normalnie 79 SEK) z zapowiedzią tego turnieju i wieloma innymi ciekawymi tekstami (z tym że po szwedzku!). Załącznik: svenska-tennismagasinet-5-2016.jpg [ 32.12 KiB | Obejrzany 12437 razy ] Mógłbym je rozdać chętnym, ale nie wiem czy ktoś z Was chce, no i byłby problem z przekazaniem go, ponieważ za darmo byłbym w stanie zrobić to tylko w drugiej połowie listopada i tylko w Łodzi, gdzie akurat będę na weekend (ewentualnie na lotnisku w Gdańsku albo w HIX Warszawa). Zatem sam nie wiem, tylko zgłaszam Jutro Stockholm Open ZA DARMO, ale to dzień dla rodzin z dziećmi, więc będzie głośno. | |
| Autor: | seppuku [ 11 Lis 2016 22:43 ] |
| Temat postu: | Re: Turnieje tenisa |
Czy ktoś może widział terminarz turnieju masters w Londynie, bo rozpoczyna się w niedzielę. Mam bilety na mecz w piątek na 17:45 i dalej nie wiem kto gra, a będą to ostatnie mecze w grupie. Z tego co widziałem to jest jedynie rozpiska na niedzielę i poniedziałek, dalszych dni brak | |
| Autor: | LaVarsovienne [ 11 Lis 2016 23:05 ] |
| Temat postu: | Re: Turnieje tenisa |
Wg oficjalnej strony turnieju w piątek o 17.45 będzie mecz debla. Mecze singlowe o 14 i 20. Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | Szyn3k [ 11 Lis 2016 23:09 ] |
| Temat postu: | Re: Turnieje tenisa |
Bilety są sprzedawane na sesje, popołudniową i wieczorną. Każda sesja to jeden mecz deblowy i singlowy. Jeśli chodzi o rozpiskę, to w zeszłych latach pary meczowe były podawane na bieżąco, zazwyczaj dwa dni do przodu. W środę powinieneś wiedzieć. | |
| Strona 6 z 11 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |