Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Turkmenistan z Rygi ;)
turkmenistan-z-rygi,1079,63849
Strona 1 z 1

Autor:  wtak [ 25 Sty 2015 19:56 ]
Temat postu:  Turkmenistan z Rygi ;)

Miło mi pisać pierwszy post dotyczący Turkmenistanu.
Na stronie rosja.info przeczytałem, iż:
"Od lutego 2015 uruchomione zostanie połączenie lotnicze z Rygi do Aszchabadu, stolicy Turkmenistanu. Rejsy wykonywane będą przez Turkmeńskie Awialinii. Taką informację podało turkmeńskie Ministerstwo Transportu. Biorąc pod uwagę niedostępność Turkmenistanu dla przeciętnego turysty (ograniczenia w dostępie do kraju i znikoma ilość rejsów) uruchomienie nowego połączenia ze stolicy Łotwy powinno ułatwić dostęp do tej odizolowanej republiki. Przypomnijmy, iż obecnie do Aszchabadu można dotrzeć bezpośrednimi rejsami m.in. z Frankfurtu, Mińska, Stambułu, a także sezonowo z Kijowa".
Bardzo ciekawy kierunek.
Czekamy na niskie ceny :D

Autor:  bazx [ 09 Lut 2015 17:08 ]
Temat postu:  Re: Turkmenistan z Rygi ;)

Bardzo ciekawa informacja. Jednocześnie przypominam, że samodzielne zwiedzanie Turkmenistanu jest możliwe jedynie z wizą tranzytową (której nie dostaniemy jeśli przylatujemy i odlatujemy z Aszchabadu).

Autor:  littleboy1989 [ 10 Lut 2015 11:24 ]
Temat postu:  Re: Odp: Turkmenistan z Rygi ;)

Wlasnie ta wiza...
Czytalem tez ze z ta wiza to losowo przyznaja raz na 3 raz na 5 dni. Ponoc roznie moze byc. No i jako ze to wiza tranzytowa to trzeba opuscic kraj innym przejsciem niz sie do niego wjechalo

Wysłane z telefonu. Przepraszam za brak polskich znaków.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/