| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Turkmenistan z Rygi ;) turkmenistan-z-rygi,1079,63849 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | wtak [ 25 Sty 2015 19:56 ] |
| Temat postu: | Turkmenistan z Rygi ;) |
Miło mi pisać pierwszy post dotyczący Turkmenistanu. Na stronie rosja.info przeczytałem, iż: "Od lutego 2015 uruchomione zostanie połączenie lotnicze z Rygi do Aszchabadu, stolicy Turkmenistanu. Rejsy wykonywane będą przez Turkmeńskie Awialinii. Taką informację podało turkmeńskie Ministerstwo Transportu. Biorąc pod uwagę niedostępność Turkmenistanu dla przeciętnego turysty (ograniczenia w dostępie do kraju i znikoma ilość rejsów) uruchomienie nowego połączenia ze stolicy Łotwy powinno ułatwić dostęp do tej odizolowanej republiki. Przypomnijmy, iż obecnie do Aszchabadu można dotrzeć bezpośrednimi rejsami m.in. z Frankfurtu, Mińska, Stambułu, a także sezonowo z Kijowa". Bardzo ciekawy kierunek. Czekamy na niskie ceny | |
| Autor: | bazx [ 09 Lut 2015 17:08 ] |
| Temat postu: | Re: Turkmenistan z Rygi ;) |
Bardzo ciekawa informacja. Jednocześnie przypominam, że samodzielne zwiedzanie Turkmenistanu jest możliwe jedynie z wizą tranzytową (której nie dostaniemy jeśli przylatujemy i odlatujemy z Aszchabadu). | |
| Autor: | littleboy1989 [ 10 Lut 2015 11:24 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Turkmenistan z Rygi ;) |
Wlasnie ta wiza... Czytalem tez ze z ta wiza to losowo przyznaja raz na 3 raz na 5 dni. Ponoc roznie moze byc. No i jako ze to wiza tranzytowa to trzeba opuscic kraj innym przejsciem niz sie do niego wjechalo Wysłane z telefonu. Przepraszam za brak polskich znaków. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |