Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#61 PostWysłany: 08 Lip 2025 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1673
Loty: 766
Kilometry: 1 302 130
Krajów: 98 / 45.8%
srebrny
@man4business
No właśnie, jak ktoś kupi dziś jeszcze chociaż jeden bilet i zakończy podróże na 6 kontynentów do 27 października, to dostanie promocyjne mile. Co w tym nielogicznego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
#62 PostWysłany: 08 Lip 2025 21:35 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 2555
HON fly4free
Przeczytaj cały komunikat i zwróć uwagę na użyte czasy.
Góra
 Profil Relacje PM off
TIT lubi ten post.
 
      
Offline
#63 PostWysłany: 08 Lip 2025 22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 766
Loty: 52
Kilometry: 133 086
Krajów: 23 / 10.8%
srebrny
Dzisiaj nie odbierzesz mil tylko w bliżej nieokreślonej przyszłości, gdy wylatasz 6 kontynentów. Dzisiaj są bony z Amazona za mile, a w przyszłości może ich nie być i można się niemile zdziwić i obudzić z milami w nocniku.
_________________
Image Ibiza 2013
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#64 PostWysłany: 08 Lip 2025 22:25 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4611
srebrny
@sko1czek
Na pewno wystarczy jeden, a nie wszystkie zakupić do północy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#65 PostWysłany: 08 Lip 2025 22:29 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 2555
HON fly4free
"Members who purchased at least one ticket or completed a flight across six continents by July 8, 2025 will retain their eligibility. If these members complete their all flights across six continents by October 27, 2025, they will be earned 1 Million Miles." Wziąwszy pod uwagę totalnie chaotyczne i nielogiczne stwierdzenia, to "wszystkiego się można spodziewać". Kto normalny w jednym zdaniu by napisał, że albo kupiłeś choćby jeden bilet, albo przeleciałeś już wszystko... do 8 lipca, choć nadal jest 8 lipca, ale promocja się skończyła.
Edit: na FT ludzie cytują odpowiedzi z TK konsultantów, z których to "spodziewałbym się" najgorszego. "Hello. The “Route: 6 Continents” campaign ends today. you can buy your additional ticket to complete the remaining continent today. The campain ends at 23:59 Türkiye time. Tickets purchased after this time would not be eligible."
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
TIT uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#66 PostWysłany: 08 Lip 2025 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1673
Loty: 766
Kilometry: 1 302 130
Krajów: 98 / 45.8%
srebrny
jacek96 napisał(a):
@sko1czek
Na pewno wystarczy jeden, a nie wszystkie zakupić do północy?


Tak wynika z pierwszego zdania komunikatu Turka. Ale teraz to pewien już nie jestem.
"Members who purchased at least one ticket or completed a flight across six continents by July 8, 2025 will retain their eligibility. If these members complete their all flights across six continents by October 27, 2025, they will be earned 1 Million Miles.

Tickets purchased after July 8, 2025 will not be considered within the scope of the campaign."
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
 
      
Online
#67 PostWysłany: 08 Lip 2025 23:14 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10222
HON fly4free
Ale to jest właśnie klasyczny TK, na co razem z muchą tu wszystkich mniej zorientowanych wyczulamy.
I to także jest - pomijając inne aspekty programu po zeszłorocznej dewaluacji i wyliczenia - zasadniczy powód dla którego osobiście - mimo że jestem członkiem M&S od 2013 i od wielu lat jestem Elite+ - w tej promocji nie biorę udziału.
Góra
 Profil Relacje PM off
mucha lubi ten post.
TIT uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#68 PostWysłany: 09 Lip 2025 06:45 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4611
srebrny
Posiadanie elite+ nie jest dodatkowym argumentem za wzięciem udziału w promo, a raczej przeciw.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#69 PostWysłany: 08 Wrz 2025 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 3677
HON fly4free
Rusza promka TK.
Wg mailingu ceny od 229 euro z PL.
Zobaczymy w praniu...
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#70 PostWysłany: 08 Wrz 2025 18:35 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7511
Loty: 625
Kilometry: 1 373 918
Krajów: 75 / 35.1%
229 to za ist lub adb
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#71 PostWysłany: 08 Wrz 2025 18:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1829
platynowy
Biorę po 200 zł z konta każdej drużyny i słucham Państwa…
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#72 PostWysłany: 08 Wrz 2025 18:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 2343
Loty: 418
Kilometry: 752 722
Krajów: 77 / 36.0%
HON fly4free
Chyba jest trochę taniej.

Załączniki:
bkk.png
bkk.png [ 114.76 KiB | Obejrzany 2116 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#73 PostWysłany: 01 Paź 2025 10:29 

Rejestracja: 11 Mar 2016
Posty: 72
Czy w TK są jakieś kody promocyjne na loty? Szukam czegoś do USA przez Istanbuł i TK wychodzi najtaniej.
Góra
 Profil Relacje PM off
emesem lubi ten post.
 
      
Offline
#74 PostWysłany: 01 Paź 2025 10:51 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26092
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Dawno nie widziałem
Góra
 Profil Relacje PM off
skarżyski uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#75 PostWysłany: 25 Paź 2025 19:44 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 2555
HON fly4free
pasażer pisze o promocji "Oferta obejmuje loty realizowane przez tureckiego przewoźnika do 17 marca 2026 roku, a bilety w promocyjnych cenach można rezerwować do 30 października."
"Aby skorzystać z 25-procentowej zniżki należy podczas rezerwacji – tuż przed dokonaniem płatności za bilet – wpisać kod promocyjny START2FLY. Promocja jest formalnie skierowana do osób, które dotychczas nie korzystały z usług Turkish Airlines, choć przewoźnik nie sprecyzował, w jaki sposób będzie weryfikował spełnienie tego warunku."
Promocja daje jakieś 7-8% zniżki (kod się wpisuje na samym końcu, obok danych karty płatniczej).
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
Offline
#76 PostWysłany: 02 Gru 2025 11:52 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2699
Trochę zły temat, ale z braku laku...
Cashback na loty TK do TK Wallet

Załączniki:
IMG_2036.png.2854fa7ea71fff850d9999df9bd3d073.png
IMG_2036.png.2854fa7ea71fff850d9999df9bd3d073.png [ 90.35 KiB | Obejrzany 992 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#77 PostWysłany: 03 Gru 2025 11:14 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2699
Coś tam można ustrzelić - niestety ARN-SCL tanio od kwietnia :evil:

widziałem BUD-TNR za 7500

Załączniki:
Bez tytułu.png
Bez tytułu.png [ 58.63 KiB | Obejrzany 885 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
abelincoln lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#78 PostWysłany: 03 Gru 2025 12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 3293
Loty: 588
Kilometry: 853 526
Krajów: 52 / 24.3%
złoty
Odnośnie TK Wallet. Ktoś już może tego używał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#79 PostWysłany: 03 Gru 2025 12:38 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2699
@oskiboski próbował, ale coś nie wyszło?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#80 PostWysłany: 03 Gru 2025 13:11 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7511
Loty: 625
Kilometry: 1 373 918
Krajów: 75 / 35.1%
Używałem ale nie zrobiłem screena. Była oferta na 10% zwrotu płacąc TK wallet. Odpisali,że wcale nie było takiej oferty :D
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group