Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[TLS] Tuluza - przesiadka
tuluza-przesiadka,1302,109653
Strona 1 z 1

Autor:  wookiee22 [ 02 Kwi 2017 20:27 ]
Temat postu:  [TLS] Tuluza - przesiadka

Ryanair mnie niemiło zaskoczył informacją wysłaną na maila, że zmienił godzinę wylotu do Tuluzy z Berlina i z mojej dwugodzinnej przesiadki zrobiło się 45 minut. Kompletnie nie znam tego lotniska, nie wiem jak duże jest i czy z przylotów mogę przejść bezpośrednio do odlotów. Lecimy dalej do Lizbony, tylko z podręcznym. Będę wdzięczny za rady.

Autor:  Sareth4 [ 07 Lut 2018 19:32 ]
Temat postu:  Re: [TLS] Tuluza - przesiadka

Hej. Temat stary, ale odkopuję bo odpowiedzi nie ma, a może się komuś w przyszłości przyda. Lotnisko jest całkiem spore, jest sporo bramek i duże odległości między nimi. Jeśli trzeba czekać na odbiór bagażu to 45 minut może być za krótko, a już na pewno będzie to stresująca walka z czasem.

Autor:  Shaq [ 18 Lut 2018 10:16 ]
Temat postu:  Re: [TLS] Tuluza - przesiadka

Ja znalazłem połączenie z przesiadką w Tuluzie 1h15min i nie wiem, czy nie będzie wtopy. Oba loty Easy Jet i bagaż podręczny ale różnie może być. Z drugiej strony kolejny lot jest po 8h i nie uśmiecha mi się cały dzień w Tuluzie, więc kusi by zaryzykować....

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/