| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [TLS] Tuluza - przesiadka tuluza-przesiadka,1302,109653 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | wookiee22 [ 02 Kwi 2017 20:27 ] |
| Temat postu: | [TLS] Tuluza - przesiadka |
Ryanair mnie niemiło zaskoczył informacją wysłaną na maila, że zmienił godzinę wylotu do Tuluzy z Berlina i z mojej dwugodzinnej przesiadki zrobiło się 45 minut. Kompletnie nie znam tego lotniska, nie wiem jak duże jest i czy z przylotów mogę przejść bezpośrednio do odlotów. Lecimy dalej do Lizbony, tylko z podręcznym. Będę wdzięczny za rady. | |
| Autor: | Sareth4 [ 07 Lut 2018 19:32 ] |
| Temat postu: | Re: [TLS] Tuluza - przesiadka |
Hej. Temat stary, ale odkopuję bo odpowiedzi nie ma, a może się komuś w przyszłości przyda. Lotnisko jest całkiem spore, jest sporo bramek i duże odległości między nimi. Jeśli trzeba czekać na odbiór bagażu to 45 minut może być za krótko, a już na pewno będzie to stresująca walka z czasem. | |
| Autor: | Shaq [ 18 Lut 2018 10:16 ] |
| Temat postu: | Re: [TLS] Tuluza - przesiadka |
Ja znalazłem połączenie z przesiadką w Tuluzie 1h15min i nie wiem, czy nie będzie wtopy. Oba loty Easy Jet i bagaż podręczny ale różnie może być. Z drugiej strony kolejny lot jest po 8h i nie uśmiecha mi się cały dzień w Tuluzie, więc kusi by zaryzykować.... | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |