| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Tromsø [TOS] - spanie na lotnisku tromso-spanie-na-lotnisku,1376,172042 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | abelincoln [ 06 Lip 2023 18:24 ] |
| Temat postu: | Tromsø [TOS] - spanie na lotnisku |
Airside zamykane na noc. Można spać na landside – ale bym nie polecał. Remontują dużą część tej części lotniska i aktualnie dostępne są 3 ławeczki plus półeczki wzdłuż okien w dwóch pomieszczeniach ze ślimakami bagażowymi – są tam gniazdka. W nocy jest głośno – co godzinę jest ostrzeżenie o pilnowaniu bagażu, jedyne schody ruchome na lotnisku działają non stop. Światła świecą mocno – nawet gdy trwa dzień polarny. Zimno, ale rano na airside jest jeszcze zimniej… Nie polecam do spania. Bez zatyczek, opaski i śpiwora będzie to mało przyjemne doświadczenie. (większość ławeczek na zdjęciu) Załącznik: 3.2.jpg [ 345.17 KiB | Obejrzany 1863 razy ] (pod oknami są gniazdka) Załącznik: 3.1.jpg [ 461.67 KiB | Obejrzany 1863 razy ] | |
| Autor: | Kothson [ 21 Wrz 2023 14:45 ] |
| Temat postu: | Re: Tromsø [TOS] - spanie na lotnisku |
W ramach aktualizacji napiszę, że lotnisko jest nadal w remoncie. Wypożyczalnie samochodów mają swoje siedziby w baraku (dosłownie) w pobliżu lotniska. ![]() | |
| Autor: | nico7 [ 18 Lut 2024 08:30 ] |
| Temat postu: | Re: Tromsø [TOS] - spanie na lotnisku |
Czy może ktoś potwierdzić czy nadal trwa remont i spanie na lotnisku jest mocno utrudnione ? | |
| Autor: | Szymon2020 [ 14 Kwi 2026 13:06 ] |
| Temat postu: | Re: Tromsø [TOS] - spanie na lotnisku |
Odświeżę trochę temat. Czy ktoś może spał ostatnio? Przymierzam się do wycieczki do Tromso w styczniu - chciałbym spać na lotnisku (ze względu na rozkład - zarówno po wieczornym przylocie, jak i przed porannym wylotem) | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |