| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Trekking po dżungli trekking-po-dzungli,1131,129289 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Nowitzki [ 26 Maj 2018 17:22 ] |
| Temat postu: | Trekking po dżungli |
Witam wszystkich, planuję podróż do Indonezji, w planach Bali i Flores na ten moment. Interesuje mnie ciekawy trekking po dżungli. Poprzez ciekawy mam na myśli egzotyczne zwierzęta, wodospady/strumyki, ogólnie przyroda, całodniowy, bez tłumów, z przewodnikiem zapewne, takie bardziej eksplorowanie. Czy na w/w wyspach ktoś z Was znalazł coś w tym klimacie? Bardzo podoba mi się opcja na Sumatrze (orangutany itd.) lub indonezyjskie Borneo ale jednak troszkę nie po drodze (chyba, że faktycznie jest sens w połączeniu tych wysp podczas jednej wycieczki). Ostatecznie mam w zapasie 3-4 dni, które mogę przeznaczyć na inną wyspę (tutaj na ten moment myślę o Jawie, aczkolwiek nie chodzi mi o trekking na wulkan). Liczę na was | |
| Autor: | justysia75 [ 14 Mar 2024 15:31 ] |
| Temat postu: | Re: Trekking po dżungli |
Oooo… widzę, że nikt nie był … no to my byliiśmy? Z Rantepao pojechaliśmy do Masamba i tam z przewodnikiem oraz dwoma pomocnikami - wszyscy uzbrojeni w maczety poszliśmy w dżunglę. Nie było łatwo … naprawdę… nocleg też w dżungli w szałasie który nam zrobi panowie. Jak ktoś lubi i ma dobrą kondycję to polecam - super przeżycie a Bukit Lawang to przy tym bułeczka z masełkiem . | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |