Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[TNG] Tanger - dojazd
tanger-dojazd,401,1226
Strona 2 z 2

Autor:  kruczi [ 29 Lut 2020 14:17 ]
Temat postu:  Re: [TNG] Tanger - dojazd

krysteq napisał(a):
Minął rok i brak odpowiedzi, podbijam więc temat. Będę dopiero w październiku, więc moze do tego czasu ktoś będzie w Tangerze i opisze swoje aktualne doświadczenia z transportem z lotniska i na lotnisko.


https://goo.gl/maps/KAp25GjWiRe7KmfAA

Autor:  travellista [ 25 Wrz 2021 08:25 ]
Temat postu:  Re: [TNG] Tanger - dojazd

Byłem w miniony czwartek na jednodniówce w Tangerze, w obie strony bardzo sprawnie udało mi się skorzystać z komunikacji miejskiej ALSA opisanym wyżej sposobem. Z lotniska spacer ok. 15-20 minut do dużego ronda z główną trasą. Mamy ładny chodnik po obu stronach jezdni, można śmiało iść. :) Największa trudność to przedostanie się potem na drugą stronę jezdni, by zlapac autobus 9A w strone miasta. Jezdza bardzo czesto, wiec nie trzeba sie martwic, jesli nam ucieknie. W drodze powrotnej jesli chcemy pozbyc sie ostatnich drobnych dirhamow, polecam kawiarnie Relais de l'aeroport na stacji Shell przy zjezdzie na lotnisko, ceny jak na miescie, a na lotnisku juz stawki w euro. Bilet na przejazd kupujemy placac gotowka u kierowcy, koszt biletu to 3,5 MAD (wejscie tylko przednimi drzwiami). Do miasta jechalem w porannym szczycie ok. 40 minut, z powrotem juz niecale 30 min. Jesli chcemy zasygnalizowac kierowcy, ze chcemy wysiasc na kolejnym przystanku pukamy w szybe drzwi wyjsciowych ;)

Autor:  Flyguy [ 12 Sie 2025 15:53 ]
Temat postu:  Re: TANGER - MAROKO

correos napisał(a):
Taxi okolo 100-150 MAD zalezne od pory dnia.
150 miedzy 0.00-6.00
Taniej kursuja petit taxi



Najlepiej uzywajac aplikacji Idrive. Bardzo popularna w Maroku i dziala podobnie do ubera. Roznica polega na tym ze to ja wystawiam propozycje ceny jaka chce dac za dany odcinek a posiadajacy aplikacje albo ja akceptuja albo moga dac swoja propozycje. Z centrum Tangeru (Grand Socco) o 3 w nocy z niedzieli na poniedzialek na lotnisko pojechalem za 97 MAD

Autor:  sapos [ 12 Lis 2025 10:23 ]
Temat postu:  Re: [TNG] Tanger - dojazd

Świeże info z Tangeru. Jest już bezpośredni autobus AE z lotniska do dworca kolejowego. Koszt biletu w jedną stronę to 40 MAD.
Można też podjechać autobusem 9A z okolic Medyny, wtedy spacer około 20 minut na lotnisko, koszt biletu 4MAD. Przystanek gdzie należy wysiąść znajduje się tu: https://maps.app.goo.gl/PVMArAJ8XBxdpoom8?g_st=ipc

Autor:  Hose [ 14 Gru 2025 08:42 ]
Temat postu:  Re: [TNG] Tanger - dojazd

Słowem uzupelnienia.
Podobno kursuje co godzinę, na pewno nie co 10 min. jak podaje strona ALSA. Mój przyjechał 14:10, odjechał 14:20.
Płatność kartą lub gotówką, najbliżej mediny zatrzymuje się na przystanku Nejma.

Autor:  Mar77 [ 08 Kwi 2026 21:00 ]
Temat postu:  Re: [TNG] Tanger - dojazd

Autobus lotniskowy w dalszym ciągu za 40 MAD i w dalszym ciągu bez rozkładu ;) Na pewno kursuje nie częściej niż co pół godziny, bo na odjazd mojego musiałem czekać 25 minut. Odjechał o 15:40. Płatność tylko gotówką. Mapka trasy:
Załącznik:
ae-tng.png
ae-tng.png [ 911.05 KiB | Obejrzany 163 razy ]

Strona 2 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/