Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Sri Lanka wyjazd
#21 PostWysłany: 03 Mar 2015 10:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
Ipkol napisał(a):
juliaka napisał(a):
Ja wymienialam w Kandy euro i wychodzilo (w pazdzierniku 2014) odrobine korzystkiej niz dolary, ale mialam namiar na dobry kantor. Na pewno latwiej wymienic/placic dolarami.


Cześć,
a pamiętasz te namiary? Za jakiś ponad tydzień będę w Kandy. Jeszcze jedno pytanie, czy na lotnisku są dużo gorsze kursy?
Z góry dzięki


Pamiętam mniej więcej gdzie to było, ale o nazwę/dokładny adres muszę zapytać naszego przewodnika (dzięki niemu tam trafiliśmy). Dam znać.

Co do kursu na lotnisku to tak - jest niewiele gorszy niż na mieście.

A jeśli chodzi o bankomaty to tak jak ktoś wspomniał - często na Sri Lance nie ma prądu, więc robi się problem z bankomatami. Tak że radziłabym wypłacić na lotnisku ze sporym zapasem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
 Temat postu: Re: Sri Lanka wyjazd
#22 PostWysłany: 04 Mar 2015 18:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 135
Loty: 123
Kilometry: 200 504
Krajów: 29 / 13.6%
Dzięki za wszystkie porady. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy trzeba mieć zdjęcie do wizy, którą wyrabia się na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Sri Lanka wyjazd
#23 PostWysłany: 04 Mar 2015 18:47 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 964
Loty: 508
Kilometry: 784 735
Krajów: 50 / 23.4%
złoty
Nie, zdjecie nie jest potrzebne.

Polecam wyrobic wize online, jest 5$ taniej:
http://www.eta.gov.lk/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Sri Lanka wyjazd
#24 PostWysłany: 04 Mar 2015 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 135
Loty: 123
Kilometry: 200 504
Krajów: 29 / 13.6%
I wtedy już nic wbijają do paszportu na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Sri Lanka wyjazd
#25 PostWysłany: 04 Mar 2015 19:04 

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 112
drmariusz napisał(a):
I wtedy już nic wbijają do paszportu na lotnisku?

wbijają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Sri Lanka wyjazd
#26 PostWysłany: 04 Mar 2015 23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 135
Loty: 123
Kilometry: 200 504
Krajów: 29 / 13.6%
Żądają biletu powrotnego na papierze? Mam drukować e-tickety? Bo zwykle tego nie robię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Sri Lanka wyjazd
#27 PostWysłany: 04 Mar 2015 23:13 

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 112
drmariusz napisał(a):
Żądają biletu powrotnego na papierze? Mam drukować e-tickety? Bo zwykle tego nie robię.

W mojej ocenie nie zaszkodzi (a niewiele przecież kosztuje).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Sri Lanka wyjazd
#28 PostWysłany: 04 Mar 2015 23:23 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 53
Na lotnisku biletów nie sprawdzają-wszystko mają w systemie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Sri Lanka wyjazd
#29 PostWysłany: 04 Mar 2015 23:35 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10319
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
Dokładnie, wszystko jest w systemie.

Miałem wydrukowaną e-wizę, ale urzędnik od razu oddał mi (i nie tylko mi) kartkę z uśmiechem, bo wszystko widział u siebie w komputerze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Sri Lanka wyjazd
#30 PostWysłany: 30 Wrz 2015 08:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2015
Posty: 9
Loty: 34
Kilometry: 102 469
Krajów: 17 / 7.9%
Czy ktoś wybiera się na Sri Lankę w październiku 2015?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Sri Lanka wyjazd
#31 PostWysłany: 28 Paź 2015 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2015
Posty: 6
czy ktoś chętny wspólnie na Sri Lankę od 4-5 do 16-17 listopada? Termin bardzo bliski, no ale cóż..... może akurat
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#32 PostWysłany: 06 Lut 2018 01:05 

Rejestracja: 06 Lut 2018
Posty: 3
Hej, polecacie loty czarterowe do Sri Lanki? Są korzystne oferty Last Minute. Czytałam, że wizę można uzyskać po przylocie na lotnisko, może ktoś to potwierdzić? Nie ma sytuacji,że nie udzielają? Trudno znalezc nocleg z dnia na dzień bez dostępu do internetu ( na wyspie może być różnie)? Mam nadzieję, że nie zadaję głupich pytań i z góry dzięki za odpowiedz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#33 PostWysłany: 06 Lut 2018 01:05 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9545
srebrny
Cytuj:
Mam nadzieję, że nie zadaję głupich pytań

Zadajesz...
Góra
 Profil Relacje PM off
Tufli lubi ten post.
 
      
Offline
#34 PostWysłany: 06 Lut 2018 03:38 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 555
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Krajów: 20 / 9.4%
niebieski
Znalazłem informację, że o wizę można ubiegać się zarówno poprzez stronę http://www.eta.gov.lk/slvisa/ , jak i po przylocie na lotnisku w Colombo (bardzo proszę, żeby ktoś potwierdził tą informację) - jest to o tyle ważne, że czasem loty czarterowe w bardzo dobrych cenach oferowane są nawet na mniej niż 24 h przed wylotem.
Sam lot dla biura podróży Rainbow odbywa się samolotem wąskokadłubowym Boeing 737 (linie Travel Service) z międzylądowaniem w ZEA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group