| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Spalanie samochodu w USA spalanie-samochodu-w-usa,765,175803 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | zero0 [ 13 Mar 2024 16:30 ] |
| Temat postu: | Spalanie samochodu w USA |
Cześć, polecam oficjalną stronę do sprawdzenia spalania aut w USA https://www.fueleconomy.gov/feg/findacar.shtml Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk | |
| Autor: | krzqchu [ 13 Mar 2024 21:27 ] |
| Temat postu: | Re: Spalanie samochodu w USA |
Ja jeździłem hybrydowym Jeepem Wranglerem, po naładowaniu przejeżdżał ok. 60 km na prądzie. Problemem było znalezienie odpowiedniej stacji ładowania, ale gdy już się udało to niektóre pozwalały ładować za darmo. Oczywiście przy amerykańskich odległościach nie była to duża oszczędność, piszę raczej jako ciekawostkę. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |