Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Spalanie samochodu w USA
spalanie-samochodu-w-usa,765,175803
Strona 1 z 1

Autor:  zero0 [ 13 Mar 2024 16:30 ]
Temat postu:  Spalanie samochodu w USA

Cześć,
polecam oficjalną stronę do sprawdzenia spalania aut w USA
https://www.fueleconomy.gov/feg/findacar.shtml


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Autor:  krzqchu [ 13 Mar 2024 21:27 ]
Temat postu:  Re: Spalanie samochodu w USA

Ja jeździłem hybrydowym Jeepem Wranglerem, po naładowaniu przejeżdżał ok. 60 km na prądzie.
Problemem było znalezienie odpowiedniej stacji ładowania, ale gdy już się udało to niektóre pozwalały ładować za darmo.

Oczywiście przy amerykańskich odległościach nie była to duża oszczędność, piszę raczej jako ciekawostkę.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/