| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Somalia bezpieczeństwo somalia-bezpieczenstwo,610,173901 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | DMW [ 17 Lis 2023 00:34 ] | ||||
| Temat postu: | Somalia bezpieczeństwo | ||||
Jest baaardzo bezpiecznie Podczas spaceru po mieście pilnowało mnie dwóch ochroniarzy z kałachami AK-47, jeden z przodu drugi z tyłu a pomiędzy nimi ja z przewodnikiem. Przemieszczaliśmy się autem typu Land Cruizer z paką a na niej dwóch gości. Przed hotelem slalom pomiędzy betonami, szlabany, wysoki mur i oczywiście ochrona. W środku po podwórzu też sobie spacerował jeden uzbrojony. W Somalilandzie było już spokojniej - tylko jeden w obstawie. Uzbrojeni ochroniarze w rzeczywistości są etatowymi pracownikami różnych służb mundurowych (wojska, policji i nie wiadomo jakich jeszcze grup paramilitarnych) a ponieważ mało zarabiają szefostwo przymyka oko gdy sobie dorabiają na prywacie. Autentycznie to przy takich środkach ostrożności czułem się bezpieczniej niż u mnie na dzielni i chyba nawet niż w chacie
| |||||
| Autor: | marek2011 [ 17 Lis 2023 01:22 ] |
| Temat postu: | Re: Somalia bezpieczeństwo |
Nieźle | |
| Autor: | jasiub [ 17 Lis 2023 07:58 ] |
| Temat postu: | Re: Somalia bezpieczeństwo |
Napiszesz dłuższą relację? Kilka osób tu się czai na Somalię | |
| Autor: | DMW [ 17 Lis 2023 17:42 ] |
| Temat postu: | Re: Somalia bezpieczeństwo |
Niestety nie dam rady, to wymaga sporo czasu a ja ciągle gonię w piętkę pomiędzy podróżami, pracą a rodziną. Postaram się jeszcze wrzucić parę zdjęć. Ale nic straconego - pod koniec roku będzie tam @cart więc na pewno powstanie świetna relacja. Zachęcam do odwiedzenia tych dziewiczych rejonów - nie pożałujecie! Warto połączyć odwiedzenie Mogadiszu z np. Somalilandem, Puntlandem lub Dżibuti. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |