Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

SK elektroniczna winieta
sk-elektroniczna-winieta,1414,85526
Strona 1 z 1

Autor:  01ERES [ 27 Gru 2015 16:27 ]
Temat postu:  SK elektroniczna winieta

W 2016 Slowacja wprowadza elektroniczna winiete na autostrady i drogi ekspresowe, ktora mozna nabyc on line:
https://www.eznamka.sk/selfcare/home/

Autor:  oaza.dr [ 26 Maj 2016 21:25 ]
Temat postu:  Re: SK elektroniczna winieta

Nie ogarniam tych płatnych dróg na Słowacji. Czy jadąc z Zakopanego do Popradu będę musiał wykupić tą winiete?

Autor:  krasnal [ 26 Maj 2016 21:51 ]
Temat postu:  Re: SK elektroniczna winieta

Nie musisz - płatne są tylko odcinki zaznaczone ciągłą pomarańczową linią.

Załączniki:
mapa_spoplatnenia.jpg
mapa_spoplatnenia.jpg [ 85.61 KiB | Obejrzany 7940 razy ]

Autor:  Marco Manno [ 17 Lis 2016 01:12 ]
Temat postu:  Re: SK elektroniczna winieta

Wiadomo kiedy można będzie kupić winietę na rok 2017?

Autor:  Yaneck [ 01 Sty 2025 10:47 ]
Temat postu:  Zmiany cen winiet autostradowych na Słowacji

Od 1 stycznia 2025 na Słowacji wprowadzone zostały zmiany cen winiet autostradowych. Roczna winieta podrożała z 60 do 90 euro, czyli do ok. 380 zł. Opłaty za miesięczne pozwolenie pozostają na podobnym poziomie 17,10 euro, (ok. 72 zł). Cena winiety jednodniowej wzrosła nieznacznie, osiągając poziom 8,10 euro (ok. 35 zł). Co zaskakujące, dziesięciodniowa winieta, popularna wśród turystów, potaniała do 10,80 euro, czyli ok. 46 zł.
https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/ak ... ty/jqsd0lb

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/