Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

San Jose - Kostaryka
san-jose-kostaryka,826,2803
Strona 1 z 1

Autor:  joseph [ 27 Kwi 2011 23:29 ]
Temat postu:  San Jose - Kostaryka

witam, jeśli ktoś by potrzebował wydostać się z lotniska to jest to super proste i tanie. po wyjściu z hali przylotów trzeba ominąć 20 taxówkarzy namawiających do wybrania właśnie ich (koszt to około 20 dolarów do centrum) , udajemy się na północ około 200 metrów i znajdujemy się przy drodze, po prawej stronie od terminala jest przystanek (czerwone busy firmy TUASA), koszt to 400 colonów (czyli mniej niż dolar) ; chociaż wydaje mi się że dolarów nie przyjmą:) trzeba mieć peso:)

Autor:  anonim1 [ 19 Lip 2011 14:36 ]
Temat postu:  Re: San Jose - Kostaryka

Wydaje mi się, że płaciłem 450 albo 500 peso, ale to i tak tanio. Jeśli ktoś będzie wymieniał pieniądze, to trzeba wyjść na górę do hali odlotów, tam w rogu jest bank, który płaci ponad 10% więcej niż kantor w hali przylotów.

Autor:  joseph [ 28 Sie 2011 13:39 ]
Temat postu:  Re: San Jose - Kostaryka

tak jest, 400 colonów.. bez wymieniania też się da- wielu obcokrajowców wciska 1 dolara kierowcy czyli nawet więcej niż ta kwota 400 colonów.
trzeba pamiętać tylko że to autobus normalny,publiczny a nie jakis z lotniska specjalny więc jeśli ktoś ma tone bagażu to będzie ciężko.
trzeba też uważać ponieważ w tym samym miejscu autobus ma przystanek w dwie strony - i do centrum i do Alajueli

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/