Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Rzym noclegi
rzym-noclegi,1362,58
Strona 5 z 29

Autor:  frooger [ 18 Sty 2012 01:18 ]
Temat postu:  Re: Włochy - Rzym

Komunikacje masz cala - cale metro + pociagi w okreslonej strefie, zaleznie od wykupionego pakietu. ja latałem z campino to nie powiem ci dokladnie o Fumiciono, ale zerknij sobie w necie czy miejska karta obejmuje pociag z fumicino (wydaje mi sie ze nie). Jak cos miejska karte kupisz od razu na lotnisku, 11 E chyba 3 dni.
Watykan masz 4 free, muzea watykańskie płatne, kolejki. Nie sadze zebys mial za darmo wejscie colosseum (w roma pass), cos zle wyczytales.
Nie wiem co planujesz zwiedzac i gdzie planujesz mieszkac, ale moze sie okazac, ze jednorazowe bilety na komunikacje wyjda ci taniej niz pakiet.

Autor:  Snieguu [ 18 Sty 2012 01:43 ]
Temat postu:  Re: Włochy - Rzym

z tego co pamietam ( a chyba pamiętam :) ) z roma pass było wejście za free w dwa miejsca do wyboru , i colosseum zawierało sie w tym

Autor:  mm0512 [ 18 Sty 2012 11:44 ]
Temat postu:  Re: Włochy - Rzym

@frooger: proszę nie mieszać. Za 11 euro to jest 3-dniowy bilet na komunikację, bez żadnych wstępów. Za 25 euro jest Roma Pass, również 3-dniowy. Pierwsze dwa wstępy za darmo, pozostałe w cenach ulgowych. Muzea watykańskie nie wchodzą w Roma Pass, m.in. z tego powodu, że nie znajdują się w Rzymie, nawet nie we Włoszech tylko w innym państwie :)
Koloseum jak najbardziej jest w zakresie Roma Pass, jest nawet osobna bramka dla posiadaczy Roma Pass, co pozwala uniknąć kolejek.

Autor:  usil [ 18 Sty 2012 12:45 ]
Temat postu:  Re: Włochy - Rzym

Roma Pass podrożała, od 1 stycznia kosztuje 30 euro. Daje prawo do korzystania z całej komunikacji miejskiej (ale bez pociągów FR) oraz bezpłatny wstęp do 2 zwiedzane jako pierwsze muzeów, w pozostałych daje prawo do zniżki (dotyczy muzeów państwowych i miejskich). Do tego mapka centrum Rzymu oraz informator o wydarzeniach. Jeśli się ma - najlepiej skorzystać w najdroższych muzeach; na pewno Koloseum + Palatyn + Forum Romanum (na jednym bilecie, a do tego bez kolejki). Roma Pass nie dotyczy Muzeów Watykańskich i nie pozwala dojechać na lotniska (ale z lotnisk można dojechać autobusami Cotral do najbliższej stacji metra naziemnego; z Fiumicino na Ostia Lido za 1,2 euro - no chyba że też bilet podrożał)

Autor:  pikiczaki [ 19 Sty 2012 15:21 ]
Temat postu:  Re: Włochy - Rzym

witajcie,

szukam taniego noclegu w pokoju dwuosobowym - najlepiej w centrum, może być z prysznicem, z lub bez śniadań w cenie około 20 euro za osobę/doba

interesują mnie terminy po 8 kwietnia - 7 dób

Autor:  Maciek78 [ 19 Sty 2012 15:48 ]
Temat postu:  Re: Włochy - Rzym

https://www.wimdu.pl/offers/1W9ESLG4
Byliśmy w trzy osoby, wyszło po 65 zł za nockę. Można dookpotować pewnie jeszcze ze 3 sztuki. Z kuponem wimdu zapłacicie mniej niż hostel a macie dwa pokoje, łazienkę i kuchnię tylko dla siebie. Sporym plusem taras.

Fully recomended :D Oczywiście nie dla ludzi szukających komfortowych wnętrz. Jakość bardziej adekwatna niż cena. Polecam w pełni

Autor:  karask [ 27 Sty 2012 14:23 ]
Temat postu:  Re: Włochy - Rzym

Jeśli chodzi o tani nocleg dla większej liczby osób to mogę polecić http://www.booking.com/hotel/it/camping ... -roma.html.
Byłem około 2 tygodnie temu w 5 osób, wbrew obawom w domku wcale nie było zimno(mimo ok. 6°C na zewnątrz nocą), aneks kuchenny bardzo się przydał, a dojazd do centrum Rzymu nie taki straszny(~30min, 1 przesiadka).

No i główna zaleta to cena, choć pewnie zależna też od sezonu.

Autor:  SabumNim [ 06 Lut 2012 02:14 ]
Temat postu:  Re: Włochy - Rzym

Trochę z innej beczki, jadę z żoną na romantyczny weekend. Czy ktoś może polecić hotel z pokojami dwuosobowymi z dużą wanną w rozsądnej cenie (do 120 euro za double room na dwie noce)?

Autor:  SabumNim [ 09 Lut 2012 20:47 ]
Temat postu:  RZYM pokój 1os dla 2 osób - da się?

czy ktos wie czy w hotelu lub pensjonacie biorąc pokój 1os można przenocować we dwie osoby czy jest z tym problem? Na niektórych zdjęciach w booking.com pokoje 1os mają łóżka duże dwuosobowe? Nie chodzi o oszczędność tylko w niektórych fajnych hotelach w przyzwoitych cenach 2os pokoje na termin mnie interesujący juz zarezerwowane

Autor:  kredka [ 09 Lut 2012 21:08 ]
Temat postu:  Re: RZYM pokój 1os dla 2 osób - da się?

Napisz do hotelu z zapytaniem czy możesz w takim pokoju nocować w dwójkę. Jeśli hotel się zgodzi, cena na pewno nie będzie taka sama jak za 1 os.

"Przemycić" drugiej osoby po kryjomu nie można i w takim wypadku na pewno będziesz miał problemy.

Autor:  SabumNim [ 09 Lut 2012 22:57 ]
Temat postu:  Re: RZYM pokój 1os dla 2 osób - da się?

dzieki za info, chcialem tylko zobaczyc czy ktos ma doswiadczenia w tej sytuacji i czy technicznie hotele umożliwiają nocleg 2 os w 1os pokoju

Autor:  Pacjonek [ 10 Lut 2012 00:51 ]
Temat postu:  Odp: RZYM pokój 1os dla 2 osób - da się?

Technicznie tak, w praktyce nie pozwolą ci.

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk

Autor:  orfik11 [ 10 Lut 2012 19:23 ]
Temat postu:  Re: Włochy - Rzym

Proszę o namiar na tani nocleg dla trzech osób na jedną noc 26/27.02. Byle blisko metra i żeby na godzinę 6.00-7.00 dotrzeć na lotnisko Ciampino / najlepiej w osobnym pokoju 3 osobowym/ . Pozdrawiam

Autor:  Pacjonek [ 11 Lut 2012 17:44 ]
Temat postu:  Re: Włochy - Rzym

Sprawdź PW :)

Autor:  sebalodz [ 11 Lut 2012 20:05 ]
Temat postu:  Re: Włochy - Rzym

SabumNim napisał(a):
jadę z żoną na romantyczny weekend. Czy ktoś może polecić hotel z pokojami dwuosobowymi z dużą wanną ?


:mrgreen:

Autor:  ddam87 [ 16 Lut 2012 09:45 ]
Temat postu:  Re: Włochy - Rzym

Cześć wszystkim :)

szukam noclegu w Rzymie od 10 do 13 marca ale czegos z aneksem kuchennym. Moze byc gdzies wspolna kuchnia na korytarzu, cos gdzie bede mogł zrobić jakiś cieply posiłek wieczorem lub zrobić chociaż herbaty. Szykuje się na tani wyjazd na 3 dni i nie chce przepłacać stołując sie na mieście :)
Z góry dziękuje za rady i odpowiedzi !!

Autor:  andachiel [ 16 Lut 2012 11:59 ]
Temat postu:  Re: Włochy - Rzym

Ja jadę teraz w sobotę do Hotel Acropoli zaraz koło stacji termini.

4 osoby na 3 noce ze śniadaniem wyszło nam 150 Euro przez booking.com

Czy to dobra oferta ?

Autor:  matt [ 16 Lut 2012 12:14 ]
Temat postu:  Re: Włochy - Rzym

No to wychodzi plus minus 50zł za osobodobę ;) Czyli chyba nieźle.

Autor:  orfik11 [ 16 Lut 2012 17:31 ]
Temat postu:  Re: Włochy - Rzym

Na jedną noc w pokoju trzyosobowym wychodzi już 63 E. A ja poszukuję właśnie na jedną noc. Będę w pokoju może 5 godzin więc szukam dalej. Pozdrawiam

Autor:  kredka [ 16 Lut 2012 22:28 ]
Temat postu:  Re: Włochy - Rzym

Hostel blisko Watykanu, cena łóżka w pokoju 6-os. już od 10 euro, blisko stacji Ottaviano.
http://www.pensioneottaviano.com/index. ... &Itemid=6/

Strona 5 z 29 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/