| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Rzym noclegi rzym-noclegi,1362,58 | Strona 6 z 29 |
| Autor: | usil [ 16 Lut 2012 22:57 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy - Rzym |
orfik11 napisał(a): Proszę o namiar na tani nocleg dla trzech osób na jedną noc 26/27.02. Byle blisko metra i żeby na godzinę 6.00-7.00 dotrzeć na lotnisko Ciampino / najlepiej w osobnym pokoju 3 osobowym/ . Pozdrawiam Może Beautiful2 w podanym terminie wychodzi 14 euro za osobę w "czwórce" albo 9,88 w "szóstce" http://pl.hostelbookers.com/property/pr ... -26/ngt/1/ 100 metrów od Termini (tuż obok stanowiska odjazdowego Terravision - Ciampino, Fiumicino); do metra 300 m. Bardzo schludny hostelik z dużym plusem w postaci własnej łazienki w pokoju 4 osobowym i sporym minusem jakim jest brak wspólnej kuchni. Byłem dokładnie przed miesiącem i nie miałem zastrzeżeń | |
| Autor: | marssel1985 [ 18 Lut 2012 16:07 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy - Rzym |
Hej! Mógłby ktoś z Was polecić jakiś tani nocleg dla dwóch osób w terminie 31 marca - 7 kwietnia? | |
| Autor: | Murdock [ 18 Lut 2012 16:23 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy - Rzym |
Tak, polecam wszystkie hostele i hotele, które zostały tutaj wymienione. | |
| Autor: | marssel1985 [ 18 Lut 2012 16:57 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy - Rzym |
A co możecie powiedzieć na temat tego hostelu? Ceny są dość zachęcające... http://www.reservations.bookhostels.com ... etails.php 800 zł za dwie osoby w terminie 31.3-7.4 to realna cena? Czy spodziewać się jakiegoś przekrętu? | |
| Autor: | MaSell [ 18 Lut 2012 18:48 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy - Rzym |
Znacie może jakiś tani hostel w Ostii lub w okolicach lotniska Fiumicino. Jedna osoba, jedna noc, nie wymagam niczego więcej niż łóżko i łazienka | |
| Autor: | orfik11 [ 19 Lut 2012 19:38 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy - Rzym |
Chyba jednak polecimy we dwie osoby, dobrze że nie rezerwowałem jeszcze pokoju. Teraz poszukiwania na nowo tym razem dla dwóch osób. Pozdrawiam | |
| Autor: | MaSell [ 20 Lut 2012 01:40 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy - Rzym |
Sam sobie odpowiedziałem: http://www.hostelbookers.com/property/p ... -27/ngt/1/ Cena 6 euro od osoby, dojazd z/do Rzymu za 1euro. | |
| Autor: | wrong [ 20 Lut 2012 21:19 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy - Rzym |
Odstąpię super nocleg w Rzymie dla 2 osób na 2 noce. Ze śniadaniem i powitalnym winkiem z truskawkami Miejscówka raczej nie do końca w duchu 'fly4free', ale za to jaki komfort. Duża plazma, duże łoże, podświetlany ledami prysznic Sprzedam (niestety, zmiana planów) po kosztach - a uwzględniając aktualny kurs to z lekka stratą - za 79Euro. W sumie wychodzi za noc 40 E, czyli 20E od głowy, a to już jak na Romę jest dobra cena, szczególnie w takich warunkach. Kupon jest ważny do 23 lipca, ale przed ewentualnym zakupem radzę sprawdzić dostępność noclegów (na pewno w czerwcu jest dużo terminów) Zainteresowanym wyślę kopię kuponu do wglądu, piszcie przez forum, albo bezpośrednio wrosada@wp.pl | |
| Autor: | gossa [ 07 Mar 2012 22:04 ] |
| Temat postu: | Re: Camping Tiber pod Rzymem |
Byłam na campingu Tiber kilka lat temu i dobrze wspominam. Polecam równiez camping Village ***** Jedyny minus to położenie dosc daleko od centrum Rzymu ale warunki są doskonałe. Village wspominam jako niezwykle czysty, pachnący azaliami, ze świetnym klimatem i muzyką poważną puszczaną w sanitariatach | |
| Autor: | Gustavoloco [ 09 Mar 2012 13:00 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy - Rzym |
17 marca lecimy do Rzymu na 4 dni nocujemy w hotelu Capanelle http://www.hotelcapannelle.com/. Był tam może ktoś z was? W szczególności interesuje mnie dojazd do centrum Kolejne Pytanie warto wykupować tą kartę Roma Pass? | |
| Autor: | joker1977 [ 11 Mar 2012 21:25 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy - Rzym |
Gustavoloco napisał(a): 17 marca lecimy do Rzymu na 4 dni nocujemy w hotelu Capanelle http://www.hotelcapannelle.com/. Był tam może ktoś z was? W szczególności interesuje mnie dojazd do centrum Kolejne Pytanie warto wykupować tą kartę Roma Pass? jesli chodzi o drugie pytanie. Nie. Trzydniowy bilet kosztuje 11 euro. A trzy dni wystarczy ci na zwiedzanie najbardziej znanych miejsc w centum Rzymu + wyjazd na przedmiescia Rzymu - via appia antica(katakumby 8 euro, kościół Quo Vadis). czyli 11 euro oszczędzasz albo i wiecej zalezy jak zaplanujesz sobie trase bo zawse mozesz kupic jednorazowe bilety. | |
| Autor: | mag [ 14 Mar 2012 20:47 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy - Rzym |
spaliśmy w RZymie blisko vcentrum w hostelu Art in Accomodation, było ok | |
| Autor: | dorota.sz [ 18 Mar 2012 13:58 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy - Rzym |
Wysyłam teściów i męża do Rzymu. Teście bardzo chcą zwiedzić Watykan. Czy znacie tani nocleg blisko Watykanu z dobrym dojazdem do lotniska Rzym Ciampino? Nikt z nich nie zna angielskiego, mąż trochę niemiecki zna. Muszę im tak wszystko wyrysować aby nie zginęli tam : ) Dzięki Waszym wskazówką byłam z dziećmi w Riminii -wróciłam cała i zdrowa-liczę i tym razem na Waszą pomoc Oczywiście dziękuję za pomoc. Ma to byc prezent dla teściów z okazji 50 rocznicy ślubu. Tani nocleg to tak 20 e za noc od osoby-super jakby śniadanie było w tym. | |
| Autor: | Ladislao [ 18 Mar 2012 14:36 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy - Rzym |
Jakiś czas temu wynajmowałem apartament w Romie przez http://www.ernesto-travel.pl/ (właściciel taki polski Włoch, przystępne ceny). Było naprawdę spoko. Mają sporo pokoi/mieszkań blisko Watykanu. Jeśli nie znają języka, to jest to w miarę pomocne, zawsze można się z nimi skontaktować i porozmawiać w ojczystym języku | |
| Autor: | dorota.sz [ 18 Mar 2012 16:22 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy - Rzym |
Dziękuję niestety na podanej przez Ciebie stronie apartamenty są najmniejsze w Watykanie dla 5 osób. Przez co momentalnie cena jest wyższa : (( Potrzebuje coś mniejszego : ) | |
| Autor: | margarita888 [ 20 Mar 2012 08:41 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy - Rzym |
Radzę wejść na facebook, na profil booking i kliknąć po lewej stronie zakładkę flash deals. Tam są bardzo atrakcyjne oferty. | |
| Autor: | nataliaB [ 22 Mar 2012 19:42 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy - Rzym |
A czy ktoś nocował niedawno w hostelu Peter Pan? Warunki w miarę przyzwoite i czy droga ze stacji metra Rebibba jest do ogarnięcia spacerkiem? Piszą , że to ok. 800 metrów, ale "uncle google" pokazuje trochę dłuższy odcinek | |
| Autor: | kredka [ 23 Mar 2012 17:35 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy - Rzym |
nataliaB napisał(a): A czy ktoś nocował niedawno w hostelu Peter Pan? Warunki w miarę przyzwoite i czy droga ze stacji metra Rebibba jest do ogarnięcia spacerkiem? Piszą , że to ok. 800 metrów, ale "uncle google" pokazuje trochę dłuższy odcinek Nie nocowałam, natomiast znam okolicę i nie jest zbyt ciekawa (w pobliżu jest więzienie Rebibbia). Musiałabyś przejść dość długi kawałek wzdłuż Via Tiburtina, która nie ma momentami chodnika, a wieczorem nie jest zbyt bezpieczna. Ewentualnie z metra Rebibbia podjechać 5 przystanków autobusem 344 lub 343. | |
| Autor: | orfik11 [ 24 Mar 2012 11:05 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy - Rzym |
Witam. Ponownie wybieram się do Rzymu. Czy ktoś może polecić nocleg dla czterech osób, w pobliżu metra? Nie chodzi o żadne luksusy, byle czysto z łatwym dojściem do metra. Ostatnio spałem w Rzymie Ciampino ale teraz wolę bliżej metra. Pozdrawiam | |
| Autor: | luki [ 30 Mar 2012 10:04 ] |
| Temat postu: | Re: Włochy - Rzym |
Wybierającym się do Rzymu i szukającym taniego noclegu polecam rzucić okiem na ten hotel: http://www.booking.com/hotel/it/albergo ... 40c;dcid=1 Kiedy piszę tego posta ceny nie powalają, ale mi udało się go zarezerwować w cenie 30 eur za pokój dwuosobowy z łazienką za noc. Jak na Rzym to na prawdę niska cena. I nie było to w akcji bookingu "błyskawiczna oferta". Szukałem taniego hotelu na różnych portalach. Nie spieszyło mi się więc sprawdzałem codziennie różne strony. Na 3 tygodnie przed planowanym pobytem pojawił się ten hotel w tak niskiej cenie. Hotel tuż przy przesiadkowej stacji metra, czyli dostaniemy się na obie rzymskie linie metra. Autobusy jadące z lotniska do dworca Termini mają również przystanek końcowy niedaleko. Łazienka co prawda mikroskopijna, ale w zupełności wystarczająca. Śniadań nie kosztowałem. | |
| Strona 6 z 29 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |