| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Rzym - muzea rzym-muzea,1227,9766 | Strona 26 z 26 |
| Autor: | Kri$ [ 08 Gru 2025 22:08 ] |
| Temat postu: | Re: Rzym - muzea |
Chciałbym coś napisać w kwestii Koloseum i Forum Romanum w darmową pierwszą niedzielę miesiąca. Są dwie kasy:
Poszedłem do Circus Maximus (w nocy nieoświetlone, nie polecam Jakie było moje zdziwienie, gdy o 8:30 otworzyli kasy i dostałem wejściówkę do Koloseum na 11 "Dlaczego?" "Tutaj wydajemy na taką godzinę, pod Koloseum w kasie nr 1 wydajemy od otwarcia (tj.na 8:30)". Poszedłem się "wykłócić", to Włoch mnie zlał "idź zwiedzić Forum Romanum i wróć" i nie rozumiał, że normalnie miałbym to gdzieś, ale o 11 już musiałem jechać na lotnisko. Dopiero jakiś ważniejszy Włoch menedżer Oddałem mu wejściówkę na 11, przez walkie-talkie przekazał info, że mam podejść po wejściówkę i dostałem na 8:50. Zatem podsumowując - jeśli chcecie wejść do Koloseum rano tj.od 8:30, idźcie do kasy nr 1 na Plazza del Colosseo, bo w kasie nr 2 wydają na późniejszą godzinę. Załącznik: Rzym-Koloseum-kasy.jpg [ 567.81 KiB | Obejrzany 256 razy ] | |
| Autor: | marrak [ 08 Gru 2025 22:36 ] |
| Temat postu: | Re: Rzym - muzea |
Ja z 3 lata temu nie miałem darmowej tylko płatną co prawda ale miałem na 16, a ustawiłem się do wejścia o 14 i nikt nie robił problemów z wejściem. też mogłeś po prostu spróbować na tą z 11 wejść wcześniej | |
| Strona 26 z 26 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |