Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 322 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#81 PostWysłany: 09 Lip 2015 09:16 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26093
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
@Pole

1. Tak. Może wyciągać, do czasu kiedy go złapią.

2. I tak i nie. Ja bym schował to 1/2 kilo w kurtce jakoś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
#82 PostWysłany: 09 Lip 2015 11:10 

Rejestracja: 01 Wrz 2013
Posty: 78
Dzięki za odpowiedź, mam jeszcze jedno, może głupie, pytanie - czy jak oddam pracownikowi bagaż do nadania i przekroczy nieco masę to czy mogę go z powrotem ściągnąć wyładować co trzeba i oddać, czy jak już oddam to kaplica?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#83 PostWysłany: 09 Lip 2015 11:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 321
niebieski
Połóż na wadze przy pustym chek-in ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#84 PostWysłany: 09 Lip 2015 11:18 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2555
Loty: 273
Kilometry: 473 820
Krajów: 40 / 18.7%
Przy czym w Pizie między sąsiednimi check-inami waga dała mi 1,5 kg różnicy ;)
Ale sposób tokajki jest najlepszy, choć oczywiście możesz zabrać bagaż i wyładować coś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#85 PostWysłany: 09 Lip 2015 11:24 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2924
Loty: 154
Kilometry: 151 837
Krajów: 25 / 11.7%
srebrny
Z doświadczenia wiem, że pracownik pozwoli wziąć bagaż i przepakować conieco. Aczkolwiek jak nie jesteś pewien sprawdzenie masy przy pustym stanowisku jest dobrym pomysłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#86 PostWysłany: 09 Lip 2015 12:08 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 473
Loty: 248
Kilometry: 395 056
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
Pole napisał(a):
2. Czy komuś zdarzyło się aby przy bagażu rejestrowanym pracownik przyjmujący machnął ręką na przekroczenie masy o ok. 0.5 kg? Czy 15.5 kg będzie już wymagało dopłaty 10 euro?

na Stansted akcpetowana jest waga do 15.9kg (takie moje doswiadczenie). powyzej tego kaza przepakowywac sie albo placic za nadbagaz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#87 PostWysłany: 09 Lip 2015 12:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
Wszystko zależy od pracownika obsługi przyjmującego bagaż. Kilka razy w Dublinie miałem przez niedopatrzenie 17 kg przeszło bez problemów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#88 PostWysłany: 16 Lip 2015 22:59 

Wydawało mi się że wszystko wiem ,a jednak.....
Bilety Ryanair zakupione w złotówkach przy zastosowaniu znanego patentu po dobrym kursie euro/pln
Podczas rezerwacji można było dodać bagaż 20 kg za 45 e lub za 182 zł /przynajmniej tak pokazywało/
Teraz podczas ZARZADZANIA REZERWACJĄ cena za bagaż to już 50 e lub 238 zł

I tutaj pytanie , Jest podobny sposób, tak aby wejść w zarządzanie rezerwacją i wybrać opcję do zapłaty ale w euro ??? tak aby nie dawać Ryanowi po 4,8 zł po jego kursie i potem zapłacić tą kwotę kartą w euro. To tylko dwa bagaże do dokupienia i już prawie stówka więcej się robi.
Góra
 PM off  
      
Offline
#89 PostWysłany: 16 Lip 2015 23:25 

wystarczy wejść na stronę Ryanair kraju, którego walutą jest ta, którą chcesz opłacić dokupienie bagażu rejestrowanego - w przypadku euro np. Ryanair.de Ryanair.es itp. - potem standardowo tak jak na polskiej - zarządzanie rezerwacją - dodanie usługi: nadanie bagażu....
Ważne:
na końcu płatności tak jak na screenie można wybrać opłacenie rezerwacji bagażu polską kartą, po wprowadzeniu pełnego nr. karty z automatu zmieni cenę z euro na zł, ale po kliknięciu na czerwony napis i odhaczeniu "ptaszka" cena wraca do euro

Załączniki:
Ryanair de.PNG
Ryanair de.PNG [ 10.21 KiB | Obejrzany 15083 razy ]
Ryanair de 2.PNG
Ryanair de 2.PNG [ 15.01 KiB | Obejrzany 15083 razy ]
Góra
 PM off  
      
Offline
#90 PostWysłany: 16 Lip 2015 23:47 

Próbuję tak jak napisałeś,zobaczymy ile będzie taniej.
Góra
 PM off  
      
Offline
#91 PostWysłany: 17 Lip 2015 13:03 

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1
Witam,
podczas rezerwowania lotu w obie strony dodałam bagaż rejestrowany 15kg. Podczas pobytu zorientowałam się, że na lot powrotny 15kg bagażu nadanego mi nie wystarczy. Po wejściu na stronę Ryanaira chciałam zmienić bagaż nadany z 15kg na 20kg ale nie ma takiej możliwości. Wyświetla się tylko możliwość dodania drugiego bagażu 15kg. Nie chcę nadawać drugiej walizy, potrzebuję zwiększyć wagę bagażu o 5kg. Nie dam rady upchać tych rzeczy do podręcznego. Lecąc na miejsce byłam na styk wagowo.
Czy jest jakaś możliwość zamiany bagażu z 15 na 20kg? bez anulowania bagażu i nadawania na nowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#92 PostWysłany: 17 Lip 2015 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 522
Loty: 81
Kilometry: 99 157
Krajów: 14 / 6.5%
niebieski
Napisz na czacie Ryanaira, tam Ci bardzo szybko pomoga/zaproponuja rozwiazanie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#93 PostWysłany: 27 Gru 2015 21:58 

Rejestracja: 08 Lis 2014
Posty: 22
Witam


Chciałabym dodać bagaż nadwalny za pośrednictwem aplikacji mobilnej rayanair (powód -różnica w cenie w stosunku do zwykłej strony)
czy po dokonaniu tej czynności będę mieć przy dokonywaniu odprawy przez stronę stacjonarną informację ,że wykupiłam bagaż nadawany czy tez w chwili dodawania bagażu przez aplikację mobilną muszę pobrać jakieś potwierdzenia i jak wtedy mogę to wydrukować?

Proszę o przeniesienie posta do właściwego działu jeżeli temat był poruszany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#94 PostWysłany: 28 Gru 2015 00:38 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
Krajów: 19 / 8.9%
Nie wiem, czy tylko ja tak mialem, ale ostatnio dokupowalem bagaz do istniejacej rezerwacji i, o dziwo, Ryanair nie doliczyl 'haraczu' za platnosc karta kredytowa. Jesli wiec ktos nie korzysta z jakichs 'mykow', to bardziej oplaca sie najpierw wziac bilet, a dopiero potem dodac bagaz rejestrowany.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#95 PostWysłany: 28 Sty 2016 10:54 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 838
Loty: 391
Kilometry: 612 796
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
Ryanair od jakiegoś czasu pobiera większą opłatę za dokupowany bagaż do istniejącej rezerwacji. Czy wiecie jaka to jest konkretnie cena? Szukałem, ale znalazłem tylko taka tabelkę z cenami za zakup bagażu w momencie dokonywania rezerwacji i z adnotacją, że wyższe ceny obowiązują, przy wybraniu opcji ‘Zarządzaj Rezerwacją’
https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... ocy/oplaty
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#96 PostWysłany: 28 Sty 2016 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 12596
HON fly4free
Kup przez aplikację mobilną, tam powinna być ta sama cena, co podczas rezerwacji :)
Góra
 Profil Relacje PM off
j_brawo uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#97 PostWysłany: 28 Sty 2016 11:28 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 838
Loty: 391
Kilometry: 612 796
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
Dzięki :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#98 PostWysłany: 20 Maj 2016 18:06 

Rejestracja: 20 Maj 2016
Posty: 2
Cześć wszystkim
Mam pytanie do doświadczonych podróżników. Lecę Ryanairem i mam wykupiony bagaż rejestrowany sztuk 1. I stad pytanie czy oprócz tego bagazu, może wziąć dodatkowo bagaz wielkości 55x40x20 czy tylko 35x20x20 czy oba?

Dzieki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#99 PostWysłany: 20 Maj 2016 18:10 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9545
srebrny
I to, i to.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#100 PostWysłany: 20 Maj 2016 18:31 

Rejestracja: 20 Maj 2016
Posty: 2
Czyli rejestrowany, normalny podreczny i mały podreczny?
Dziękuję z góry i pozdrawiam ☺
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 322 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Jeden2trzy oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group