| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| RTW i pingwiny (LIVE/Daily) rtw-i-pingwiny-live-daily,219,139548 | Strona 1 z 3 |
| Autor: | oskiboski [ 06 Mar 2019 21:43 ] |
| Temat postu: | RTW i pingwiny (LIVE/Daily) |
RTW z pingwinami (LIVE/Daily) Na początek podziękowania by nic nie umknęło. @jakwilk za cierpliwość i odpowiedź na każde nawet najgłupsze pytanie. @skrzat za ciągi liter dzięki którym możemy w tej podróży spać wygodnie i tanio Dla Totalizatora sportowego i expedii. Antypodziękowania dla Lan Chile za ilość zmian rozkładu przyprawiających o zawał serca przy każdym mailu. TRASA: 7MAR LO97- Warszawa-Seul 15:20-----------09:15 +1 10 MAR KE129 - SEUL-AUCKLAND 17:05---08:25 + 1 11MAR LA800 AUCKLAND-SANTIAGO 18:20---13:25( ten sam dzien) 13MAR LA293 SANTIAGO-PUNTA ARENAS 11:47-14:48 16mar LA84 PUNTA ARENAS-SANTIAGO 10:32-13:54 18MAR LA8029 SANTIAGO-SAO PAULO 07:00-10:55 18mar LA8058 SAO PAULO - JOBURG 18:20-08:40+1 19mar SQ479 JOBURG-SINGAPUR 13:45-06:10+1 20MAR SQ632 SIN-TOKIO 08:00-15:55 23MAR LO80 TOKIO-WAW 10:55-14:40 Start jutro 13:00 spod Pałacu Kultury Postaramy się z @Olajaw by było dużo zdjęć i mało tekstu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk | |
| Autor: | Tom K [ 06 Mar 2019 21:47 ] |
| Temat postu: | Re: RTW i pingwiny (LIVE/Daily |
No mili Państwo, powodzenia! Czekam na foteczki. | |
| Autor: | olajaw [ 06 Mar 2019 21:54 ] |
| Temat postu: | Re: RTW i pingwiny (LIVE/Daily |
O w końcu się dowiedziałam o której i gdzie jutro zaczynamy | |
| Autor: | Japonka76 [ 06 Mar 2019 21:54 ] |
| Temat postu: | Re: RTW i pingwiny (LIVE/Daily |
Tekst też mile widziany. Powodzenia. | |
| Autor: | Czarmander [ 06 Mar 2019 21:54 ] |
| Temat postu: | Re: RTW i pingwiny (LIVE/Daily |
"Siadamy głęboko w fotelach zapinamy pasy i startujemy" | |
| Autor: | wasil10 [ 06 Mar 2019 21:57 ] |
| Temat postu: | Re: RTW i pingwiny (LIVE/Daily |
Miłej podróży i powodzenia! Czekamy na rozwój sytuacji i fotki! | |
| Autor: | greg2014 [ 06 Mar 2019 22:02 ] |
| Temat postu: | Re: RTW i pingwiny (LIVE/Daily |
Trzymam kciuki i czekam na więcej:-) ...a tak w ogóle to miniemy sie w Santiago. Bedę dzień później. | |
| Autor: | cart [ 06 Mar 2019 23:05 ] |
| Temat postu: | Re: RTW i pingwiny (LIVE/Daily |
To już trzeba było z Tokio przez LAX wracać to by podwójne RTW było | |
| Autor: | klapio [ 06 Mar 2019 23:52 ] |
| Temat postu: | Re: RTW i pingwiny (LIVE/Daily |
Ale hardkor, ciekawe jak wasze organizmy zniosą tak częste zmiany czasu | |
| Autor: | macq91 [ 07 Mar 2019 00:07 ] |
| Temat postu: | Re: RTW i pingwiny (LIVE/Daily |
Czekam na selfie z Tokio po przylocie. Odcinek z Chile do Japonii to niezłe wyzwanie. Powodzenia. | |
| Autor: | wtak [ 07 Mar 2019 08:58 ] |
| Temat postu: | Re: RTW i pingwiny (LIVE/Daily |
Byśmy wiedzieli na co nasi @olajaw i @oskiboski się porywają pozwoliłem sobie wrysować. Imponujące. Ta NRT wygląda jak zawahanie przed drugim kółkiem Załącznik: ob.jpg [ 187.34 KiB | Obejrzany 19966 razy ] | |
| Autor: | Apocalipse [ 07 Mar 2019 09:54 ] |
| Temat postu: | Re: RTW i pingwiny (LIVE/Daily) |
Kreski na południowej półkuli są super, bo je widać | |
| Autor: | samaki9 [ 07 Mar 2019 10:06 ] |
| Temat postu: | Re: RTW i pingwiny (LIVE/Daily) |
@wtak - dzieki za kilometraż. W powszechnym rozumieniu - Warszawa -Seul - wyprawa na drugi koniec świata. Seul-Auckland - a, to już "żabi skok"... @oskiboski , @olajaw - powodzenia i szacunek , bo wyzwanie naprawdę spore! | |
| Autor: | Gadekk [ 07 Mar 2019 10:09 ] |
| Temat postu: | Re: RTW i pingwiny (LIVE/Daily) |
@wtak zapomniałeś o płci pięknej w tej podróży | |
| Autor: | wtak [ 07 Mar 2019 11:16 ] |
| Temat postu: | Re: RTW i pingwiny (LIVE/Daily) |
Już poprawiam się | |
| Autor: | Arcon [ 07 Mar 2019 11:46 ] |
| Temat postu: | Re: RTW i pingwiny (LIVE/Daily) |
Woooow, piękna trasa. Powodzenia | |
| Autor: | tarman [ 07 Mar 2019 12:31 ] |
| Temat postu: | Re: RTW i pingwiny (LIVE/Daily) |
Obecny, będę śledził. Piękna trasa, szacunek ![]() ![]() | |
| Autor: | jejq [ 07 Mar 2019 12:52 ] |
| Temat postu: | Re: RTW i pingwiny (LIVE/Daily) |
@oskiboski a napiszesz kiedys jak kompletowales loty? chodzi za mna podobne RTW (pingwiny!) i moze moglabym juz pozniej nie zadawac czesci glupich pytan | |
| Autor: | oskiboski [ 07 Mar 2019 14:05 ] |
| Temat postu: | Re: RTW i pingwiny (LIVE/Daily) |
Startujemy! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk | |
| Autor: | oskiboski [ 07 Mar 2019 15:23 ] |
| Temat postu: | Re: RTW i pingwiny (LIVE/Daily) |
Przystanek 1. Warszawa. Bolero. Udało się wybrać miejsce przy oknie. Rejs nie jest pełny podobno więc nadzieja na całą trójkę dla nas bardzo możliwa. Boarding za 10 minut. Ahoj przygodo !Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk | |
| Strona 1 z 3 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |