Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Rosja - wypad do Riazania
rosja-wypad-do-riazania,1509,187322
Strona 1 z 1

Autor:  MTfly [ 29 Maj 2016 20:28 ]
Temat postu:  Rosja - wypad do Riazania

Rosja. Luty 2016. Egoriewsk - obód moskiewski. Wczesny poranek, nim słońce wstało. Wstaliśmy w pośpiechu i udaliśmy się piechotą na lokalny dworzec autobusowy.

Image

Tam złapaliśmy autobus do Woskriesieńska, którym jechaliśmy około godziny, choć trudno to określić bo pora była wczesna a ja lekko zaspany. Na miejscu złapaliśmy pociąg, który zabrał nas do Riazania.

Image

Image

Image

Dworzec kolejowy w Riazaniu.

Image

Codzienność...tak wygląda życie na co dzień.

Image

Image

W autobusie kupiliśmy bilety u babci, która miała swoje biuro na miejscu czyli w autobusie.

Image

A oto cel naszej podróży. Zabytki, kremlin, coś w tym rodzaju. Koleżanka która dowiedziała się że wybieram się w tym kierunku zapytała mnie po co tam jadę skoro tam nic nie ma. Poniekąd miała rację, ale w każdym krótkim wypadzie liczy się sam fakt podróżowania z miłym towarzystwem.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Chatki nieopodal celu naszej podróży. Luksusowe apartamenty.

Image

Image

Image

Image

Image

A to kilka fotek z drogi powrotnej, a w zasadzie w drodze do knajpy na obiad.

Image

Image

Image

Image

Image

Powrót do Egoriewska tego samego dnia wieczorem. Z tą różnicą że w Woskriesieńsku wzięliśmy taksówkę, która zabrała nas do naszego apartamentu w Egoriewsku, o którym napiszę niebawem więcej. No może z tym pisaniem to przesadziłem, ale będzie to przynajmniej fotorelacja podobna do tej powyżej.

Image Image

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/