| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Riwiera Olimpijska riwiera-olimpijska,1256,166658 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | pilotbombowca [ 11 Sie 2022 20:35 ] |
| Temat postu: | Riwiera Olimpijska |
Jadę na 10 dni do Paralii. Nie spodziewam się za wiele, ale ma być ciepło??co zobaczyć w okolicy?Mam auto. Sam whtypowałem wejście na Skale (Olimp odpada-za trudno dla nas) i Meteory. Brać tam w ogóle maske i płetwy?jest coś ciekawego do zobaczenia w wodzie?Muszle jakieś są? | |
| Autor: | agnieszka.s11 [ 11 Sie 2022 21:40 ] |
| Temat postu: | Re: Riwiera Olimpijska |
Popatrz na Volos, piękne plaze, urocze wioski. Można pochodzić. Olimp akurat w tym rejonie to był dla mnie nr 1 ? | |
| Autor: | pilotbombowca [ 15 Sie 2022 18:43 ] |
| Temat postu: | Re: Riwiera Olimpijska |
Powiedzcue jakiej temperatury spodzjewac sie teraz w masywie Olimpu? | |
| Autor: | Grzenio1970 [ 15 Sie 2022 20:01 ] |
| Temat postu: | Re: Riwiera Olimpijska |
τώρα - teraz https://freemeteo.gr/kairos/vouno-olump ... try=greece αύριο - jutro https://freemeteo.gr/kairos/vouno-olump ... try=greece 7 ημέρες - siedmiodniowa https://freemeteo.gr/kairos/vouno-olump ... try=greece | |
| Autor: | wilczagorka [ 16 Sie 2022 20:33 ] |
| Temat postu: | Re: Riwiera Olimpijska |
Wczoraj na Skali koło 11 rano było ciepło na tyle, że krótki rękaw spokojnie, choć jak powiało to chłodny wiaterek no i spocone plecy od plecaka odczuwały mocniej niższą temperaturę. Wedlw prognozy miało być na szczycie kolo 8 stopni ale w Słońcu sporo więcej. Rejon jest przekiękny a wejście na Skalę upierdliwe ale widoki ze szczytu wspaniałe. Możesz jeszcze zobaczyć prognozę na mountain forecast. | |
| Autor: | pilotbombowca [ 16 Sie 2022 21:06 ] |
| Temat postu: | Re: Riwiera Olimpijska |
@wilczagorka wlasnie tez wybieramy sie na Skale. Olimp ie dla nas?. Chce zoatawic auto na parkingu w Prioni i ruszyc w gore. Ciezke podejscie?Ile czasu trzeba przeznaczyc? | |
| Autor: | wilczagorka [ 16 Sie 2022 21:49 ] |
| Temat postu: | Re: Riwiera Olimpijska |
Nam zajęło kolo 3,15h do schroniska Refuge A. To jest 6 km i jakieś 1000m przewyższeń. Potem na Skalę jest kolejne 2,5km i jakieś 750m do góry ale droga jest już mniej przyjazna do szczególnie ostatni odcinek jest po obsypujących sie kamieniach i nam wejście zajęło ponad 2,5h. Zejście wcale nie jwst szybsze ? Oczywiście wszystko zależy od kondycji, plecaka i pogody. Około 10 zaczynaja się pojawiać pierwsze chmury, które co powien czas zasłaniają widoki. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |