Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Rejs Katamaranem po Karaibach
rejs-katamaranem-po-karaibach,830,59591
Strona 1 z 1

Autor:  aksog [ 17 Lis 2014 10:39 ]
Temat postu:  Rejs Katamaranem po Karaibach

Cześć,
wybieram się do Ameryki Środkowej i chcielibyśmy wybrać się na rejs katamaranem po Karaibach.
Jest to dla nas pierwszy wyjazd w te rejony, więc każda wyspa będzie nowa i ciekawa ;-)
Myśłałam o katamaranie na Małych Antylach.
Rejs miałby być ostatnim etapem podróży –leniuchowaniem ;-)
Na początku w planach jest zwiedzanie Kuby, później przeniesienie się na kontynentalną część czyli Panama, Kolumbia do Ekwadaru . Lub odwrotnie. Czyli samolotem do Ekwadoru i lądem do Panamy lub Kostaryki. W związku z tym mam pytania jak najłatwiej (w rozsądnej cenie, czas też się liczy) się dostać na Małe Antyle? Z Ekwadoru czy Panamy/Kostaryki? Jak wygląda tam transport między wyspami? Tylko samolot czy jakieś szybkie łódki tam są? Czy są organizowane rejsy z Małych Antyli na Kubę? Czy lepiej zrobić rejs tylko po Małych Antylach a samolotem wrócić na Kubę? Czy macie do polecenia firmy organizujące takie rejsy? Czy na miejscu „z dnia na dzień” da się zorganizować taki rejs w przyzwoitych warunkach? Czy lepiej rezerwować z wyprzedzeniem?
Przepraszam za tyle pytań, nie mogłam na forum znaleźć odpowiedzi.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Pozdrawiam :-)
Gosia

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/