| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Rejs Katamaranem po Karaibach rejs-katamaranem-po-karaibach,830,59591 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | aksog [ 17 Lis 2014 10:39 ] |
| Temat postu: | Rejs Katamaranem po Karaibach |
Cześć, wybieram się do Ameryki Środkowej i chcielibyśmy wybrać się na rejs katamaranem po Karaibach. Jest to dla nas pierwszy wyjazd w te rejony, więc każda wyspa będzie nowa i ciekawa Myśłałam o katamaranie na Małych Antylach. Rejs miałby być ostatnim etapem podróży –leniuchowaniem Na początku w planach jest zwiedzanie Kuby, później przeniesienie się na kontynentalną część czyli Panama, Kolumbia do Ekwadaru . Lub odwrotnie. Czyli samolotem do Ekwadoru i lądem do Panamy lub Kostaryki. W związku z tym mam pytania jak najłatwiej (w rozsądnej cenie, czas też się liczy) się dostać na Małe Antyle? Z Ekwadoru czy Panamy/Kostaryki? Jak wygląda tam transport między wyspami? Tylko samolot czy jakieś szybkie łódki tam są? Czy są organizowane rejsy z Małych Antyli na Kubę? Czy lepiej zrobić rejs tylko po Małych Antylach a samolotem wrócić na Kubę? Czy macie do polecenia firmy organizujące takie rejsy? Czy na miejscu „z dnia na dzień” da się zorganizować taki rejs w przyzwoitych warunkach? Czy lepiej rezerwować z wyprzedzeniem? Przepraszam za tyle pytań, nie mogłam na forum znaleźć odpowiedzi. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi Pozdrawiam Gosia | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |