| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Rabat [RBA] - spanie na lotnisku rabat-spanie-na-lotnisku,513,78174 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | mdmoiselle [ 12 Sie 2015 20:11 ] |
| Temat postu: | Rabat [RBA] - spanie na lotnisku |
Dzien dobry. Czy jest możliwość nocowania na lotnisku w Rabacie (Maroko)? Czy jednak jest zamykane na noc, ochrona robi problemy? Pytam poniewaz wybieramy sie na weekendowy wyjazd do Rabatu i mamy przylot w sobote na godz 20:40 i chcielibysmy zostac na noc na lotnisku i rano wyruszyc na szybkie zwiedzanie, gdyz samolot powrotny mamy w niedziele o 16.40 Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam | |
| Autor: | dj3500 [ 13 Sie 2015 00:53 ] |
| Temat postu: | Re: Rabat [RBA] - spanie na lotnisku |
http://www.sleepinginairports.net/afric ... irport.htm | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |