| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Przystępny przewodnik w Iquitos przystepny-przewodnik-w-iquitos,677,27241 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | kamyk3m [ 26 Mar 2013 20:58 ] |
| Temat postu: | Przystępny przewodnik w Iquitos |
Pytanie do tych którzy byli już w Peru i którzy przemierzali dżungle w okolicach Iquitos. Poszukuje jakiegoś godnego przewodnika z polecenia który zabierze mnie w dżunglę w okolicach Iquitos i pokaże prawdziwe życie jej mieszkańców. Za wszelkie namiary i porady będę bardzo wdzięczny. | |
| Autor: | jowa31 [ 26 Mar 2013 21:25 ] |
| Temat postu: | Re: Przystępny przewodnik w Iquitos |
Byłam w Iquitos w 2009r. W trakcie pobytu poznałyśmy młodego faceta, który miał na imię Marlon. Byłyśmy z nim na "rejsie" po Belem. Chłopak był sympatyczny, chociaż z brakami w uzębieniu, znał angielski, w stopniu co najmniej komunikatywnym. Proponował różne wycieczki po okolicy w przystępnych cenach. Niestety czas nas wowczas poganiał i nie skorzystałyśmy. Adres email do niego to: Marlonguide23 (małpa) hotmail.com Nie wiem jak dziś, ale adres chodził, bo przesłałyśmy mu kilka zdjęć . | |
| Autor: | kamyk3m [ 26 Mar 2013 21:37 ] |
| Temat postu: | Re: Przystępny przewodnik w Iquitos |
jowa31 napisał(a): Byłam w Iquitos w 2009r. W trakcie pobytu poznałyśmy młodego faceta, który miał na imię Marlon. Byłyśmy z nim na "rejsie" po Belem. Chłopak był sympatyczny, chociaż z brakami w uzębieniu, znał angielski, w stopniu co najmniej komunikatywnym. Proponował różne wycieczki po okolicy w przystępnych cenach. Niestety czas nas wowczas poganiał i nie skorzystałyśmy. Adres email do niego to: Marlonguide23 (małpa) hotmail.com Nie wiem jak dziś, ale adres chodził, bo przesłałyśmy mu kilka zdjęć . Dzieki, zawsze coś, napiszę do niego | |
| Autor: | migot [ 23 Lut 2014 20:42 ] |
| Temat postu: | Re: Przystępny przewodnik w Iquitos |
W 2011 roku byłam w Iquitos, wycieczka (bo trudno nazwać to wyprawą Do Iquitos dostałyśmy się z Pucallpy rzeką Ukajali, płynąć pół-towarowym statkiem, 100PEN z wyżywieniem. Rejs miał trwać 3-4 dni, ale poziom wody był niski (pora sucha) i zajęło to aż tydzień Jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem, plus wszystkie info praktyczne i relację znajdziecie tu: http://migot.geoblog.pl/podroz/16938/sp ... iowej-2011 | |
| Autor: | agnesa [ 24 Lut 2014 17:31 ] |
| Temat postu: | Re: Przystępny przewodnik w Iquitos |
Polecam rezerwat Pacaya-Samira, najlepiej dotrzeć tam z miejscowości Nauta. Z Iquitos jest wszędzie daleko... Tu pierwsza część relacji z wyprawy do peruwiańskiej Amazonii: http://travelike.pl/2014/02/18/yurimagu ... onia-peru/ | |
| Autor: | czukuczuku [ 20 Mar 2014 16:43 ] |
| Temat postu: | Re: Przystępny przewodnik w Iquitos |
a może ktoś z forumowiczów miał okazję próbować yage? iquitos chyba słynie z licznych seansów spirytystycznych z tą rośliną.. | |
| Autor: | pifko [ 29 Lip 2016 10:51 ] |
| Temat postu: | Re: Przystępny przewodnik w Iquitos |
agnesa napisał(a): Polecam rezerwat Pacaya-Samira, najlepiej dotrzeć tam z miejscowości Nauta. Z Iquitos jest wszędzie daleko... Tu pierwsza część relacji z wyprawy do peruwiańskiej Amazonii: http://travelike.pl/2014/02/18/yurimagu ... onia-peru/ Hej @agnesa . Przeczytałem pierwszą część, ale chyba jest niedokończona. Czy mogę znaleźć gdzieś dokończenie tematu? Nie ukrywam, ciekawie piszesz i nie mogę sie doczekać zakończenia. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |