| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Przejazd Tbilisi - Erywań przejazd-tbilisi-erywan,1100,43345 | Strona 1 z 5 |
| Autor: | r_michal [ 06 Mar 2014 06:42 ] |
| Temat postu: | Przejazd Tbilisi - Erywań |
Witam, czy zna ktoś może cenę przejazdu nocnym pociągiem z Tbilisi do Erywania lub marszrutką na tej samej trasie ? pozdrawiam Michał | |
| Autor: | koncentrator [ 06 Mar 2014 08:51 ] |
| Temat postu: | Re: Przejazd Tbilisi - Erywań |
Pociąg: www.ukzhd.am/preyskurant/en/preyskurant.html Marszrutka ok. 25-35 GEL. W zależności jak utargujesz | |
| Autor: | littleboy1989 [ 06 Mar 2014 08:52 ] |
| Temat postu: | Re: Przejazd Tbilisi - Erywań |
Ja jechałem w październiku, w wagonie 4-os to płaciłem coś koło 53 GEL. Miejsca na górze są tańsze, a na dole droższe. Jechałem ze znajomymi i cały wagon był nasz a cena 53 GEL to średnia, więc chyba kosztowały 51 i 55 GEL odpowiednio o ile dobrze pamiętam. W drugą stronę chyba 13300 i 13700 AMD. Marszutki są ponoć dużo tańsze (30 GEL) i jadą krócej. | |
| Autor: | Legion1 [ 06 Mar 2014 09:14 ] |
| Temat postu: | Re: Przejazd Tbilisi - Erywań |
littleboy1989 napisał(a): Ja jechałem w październiku, w wagonie 4-os to płaciłem coś koło 53 GEL. Miejsca na górze są tańsze, a na dole droższe. Jechałem ze znajomymi i cały wagon był nasz a cena 53 GEL to średnia, więc chyba kosztowały 51 i 55 GEL odpowiednio o ile dobrze pamiętam. W drugą stronę chyba 13300 i 13700 AMD. Marszutki są ponoć dużo tańsze (30 GEL) i jadą krócej. Tak marszrutki tańsze, ale nie wiem czy jeżdzą w nocy. Pociąg o tyle plus, że jedzie nocą więc nie traci się czasu | |
| Autor: | Zeus [ 06 Mar 2014 10:52 ] |
| Temat postu: | Re: Przejazd Tbilisi - Erywań |
Ale przez railway.ge nie mozna kupic bilet, na Tbilisi - Erywań | |
| Autor: | Idzik [ 06 Mar 2014 11:33 ] |
| Temat postu: | Re: Przejazd Tbilisi - Erywań |
Zeus napisał(a): Ale przez railway.ge nie mozna kupic bilet, na Tbilisi - Erywań tego nie wiedziałem Busików troche widziałem na metrze koło sameby tsimdy-Avlabari metro bodajże. Na miejscu jak ktoś już tam będzie to chcąc nie chcąc się szybko dowie. Ale ja to rok temu byłem to ...już skleroza | |
| Autor: | walerek [ 15 Mar 2014 22:38 ] |
| Temat postu: | Re: Przejazd Tbilisi - Erywań |
W jaki sposób można kupić bilety? Czy są do dostania w dniu wyjazdu w kasie na dworcu? | |
| Autor: | koncentrator [ 15 Mar 2014 22:50 ] |
| Temat postu: | Re: Przejazd Tbilisi - Erywań |
Do nabycia tylko w kasie. Jeżeli nie będzie to jakaś newralgiczna data, to nie powinno być problemu z biletami. | |
| Autor: | walerek [ 15 Mar 2014 23:01 ] |
| Temat postu: | Re: Przejazd Tbilisi - Erywań |
Dzięki za odpowiedź. Lecę w grupie 12 osób na początku czerwca. Obawiam się żeby jednak dostać te bilety. Czy dobrze rozumiem że w pierwszej dekadzie czerwca nie ma bezpośredniego połączenia z Erewania do Batumi? Czy połączenia w dni nieparzyste z Tbilisi o których mowa była na jesieni sa zachowane również w pierwszej połowie 2014r? | |
| Autor: | podrozny32 [ 16 Mar 2014 00:34 ] |
| Temat postu: | Re: Przejazd Tbilisi - Erywań |
Bilety na pociagi Tbilisi - Erevan lub Batumi Erevan kupuje sie nie przez strone kolei gruzinskich tylko południowo-kaukaskiej (kolei ormianskich sprywatyzowanych/odsprzedanych RZD) link https://ticket.ukzhd.am/login.aspx?Retu ... fault.aspx przetestowałem w 2013 i działa, mozna nawet wybrać miejsca w wagonie Kiedy wroci połaczenie do Batumii? odpowiedz w sezonie - sprawdzaj podlinkowny wyzej rozkład i bedziesz wiedzieć, zarejstruj sie i bedziesz miec dostep do rozkladu | |
| Autor: | cheesy [ 20 Paź 2014 20:31 ] |
| Temat postu: | Re: Przejazd Tbilisi - Erywań |
Jakie są dokładne godziny startu z Tbilisi i przybycia do Erywania oraz w drodze powrotnej? Po podanymi wyżej linkami nie widzę żadnych terminów , które są widoczne chyba dopiero po założeniu tam konta... Co to znaczy, że pociąg odjeżdża w dni nieparzyste? Tzn. poniedziałek, środę, piątek i niedzielę? Czy 1, 3, 5, 7 itd. dnia miesiąca? A co będzie, jak będzie 31 dzień miesiąca, a z kolei 1 nowego miesiąca? Kursuje wtedy codziennie, dzień po dniu? | |
| Autor: | walerek [ 20 Paź 2014 20:59 ] |
| Temat postu: | Re: Przejazd Tbilisi - Erywań |
Dni nieparzyste dotyczą dni miesiąca. Jeżeli jeźdżą w parzyste to chodzi o 2,4,6 itd. | |
| Autor: | cheesy [ 21 Paź 2014 11:42 ] |
| Temat postu: | Re: Przejazd Tbilisi - Erywań |
Czyli lipa, bo potrzebuję się dostać z Tbilisi do Erywania 12, a powrót 13. W Tbilisi muszę być najpóźniej 14 po południu. Zostają marszrutki. Ktoś wie, o której odjeżdża pierwsza? Czy nie będzie problemu z dostaniem się do Tbilisi tak max. do 15:00? Czy sprawa jest wątpliwa? | |
| Autor: | sko1czek [ 21 Paź 2014 12:35 ] |
| Temat postu: | Re: Przejazd Tbilisi - Erywań |
Jechałem rok temu marszrutką z Erywania do Tbilisi. W nocy przyleciałem do EVN i prosto z lotniska pojechaliśmy na pusty o tej porze dworzec marszrutek- pierwsza odjeżdżała ok. 8:00- nie będzie problemu, żeby dojechać do Tbilisi do 14:00. | |
| Autor: | cheesy [ 03 Lis 2014 12:05 ] |
| Temat postu: | Re: Przejazd Tbilisi - Erywań |
dla pewności: rozumiem, że marszrutki jeżdżą na tej trasie codziennie (dni pracujące) przez cały rok? | |
| Autor: | sko1czek [ 06 Lis 2014 23:44 ] |
| Temat postu: | Re: Przejazd Tbilisi - Erywań |
cheesy napisał(a): dla pewności: rozumiem, że marszrutki jeżdżą na tej trasie codziennie (dni pracujące) przez cały rok? Tak jeżdżą codziennie, cały rok, w dni powszednie i w dni świąteczne kilka razy dziennie. | |
| Autor: | Czarmander [ 05 Mar 2015 19:51 ] |
| Temat postu: | Re: Przejazd Tbilisi - Erywań |
Czy posiada ktoś informacje na temat podróży taksówką z Tbilisi do Erywania? (Interesuje mnie cena wyjściowa oraz do jakiej kwoty można potargować się z kierowcą) | |
| Autor: | mathew77 [ 25 Maj 2015 15:05 ] |
| Temat postu: | Re: Przejazd Tbilisi - Erywań |
koncentrator napisał(a): Do nabycia tylko w kasie. Jeżeli nie będzie to jakaś newralgiczna data, to nie powinno być problemu z biletami. Gdzie sie w kasie kupuje bilety do Erewania w Tbilisi? | |
| Autor: | sko1czek [ 25 Maj 2015 15:30 ] |
| Temat postu: | Re: Przejazd Tbilisi - Erywań |
W głównym budynku dworca na górze po lewej stronie, wcześniej spytałem w okienku informacji która kasa takie bilety sprzedaje. W obu okienkach władano rosyjskim a w kasie także dobrym angielskim (w informacji NIE) | |
| Autor: | musiol13 [ 21 Cze 2015 13:40 ] |
| Temat postu: | Re: Przejazd Tbilisi - Erywań |
Czarmander napisał(a): Czy posiada ktoś informacje na temat podróży taksówką z Tbilisi do Erywania? (Interesuje mnie cena wyjściowa oraz do jakiej kwoty można potargować się z kierowcą) Jeśli jedziesz sam to taksówkarz pewnie poczeka na jeszcze dwie, trzy osoby i od każdej weźmie po 25-30 GEL, możesz też jechać marszrutką koszt jest taki sam. | |
| Strona 1 z 5 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |