| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [SV] Promocje Saudia promocje-saudia,232,178091 | Strona 5 z 6 |
| Autor: | Yossarian [ 20 Kwi 2026 18:21 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] VIE-DAC/BOM-VIE 951 zł |
turysta bezendu napisał(a): Dzięki za wrzutkę. 8-15.12 kupione na 9 osób Zapowiada się "Lecimy z fly4free do Bangladeszu" | |
| Autor: | kubaziem88 [ 22 Kwi 2026 18:08 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] VIE-DAC/BOM-VIE 951 zł |
nelson 1974 napisał(a): Takie multi-city + Dhaka z Wiednia. Dziękuje. Kupione w kombinacji: 07.11: VIE -> DAC 13.11: DEL-> VIE | |
| Autor: | nelson 1974 [ 22 Kwi 2026 18:53 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] Promocje Saudia |
@kubaziem88 Od dziękowania są przyciski "lubię" i "pomocny post" | |
| Autor: | Cubero4 [ 22 Kwi 2026 22:00 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] Promocje Saudia |
Witam, zastanawiam się nad zakupem tego dealu gdyż nadal jest on aktualny, nawet na marzec przyszłego roku - właśnie ten termin by mnie interesował. Mam szybkie pytanko (proszę wybaczyć że nie w temacie) czy można zmienić numer paszportu już po zakupie? bo wszystkie OTA proszą o podanie numeru paszportu przy rezerwowaniu tego, a ja nowy paszport mam zamiar wyrobic po nowym roku. | |
| Autor: | Robaku [ 22 Kwi 2026 22:01 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] Promocje Saudia |
bez problemu | |
| Autor: | nelson 1974 [ 23 Kwi 2026 06:15 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] Promocje Saudia |
@Cubero4 Kupując np. przez aplikację trip.com nie musisz wpisywać nr paszportu. Sprawdzone | |
| Autor: | NBE322 [ 23 Kwi 2026 06:20 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] Promocje Saudia |
Na trip.com akurat trzeba podać Ale na innych OTA można kupić bez podawania. | |
| Autor: | Cubero4 [ 23 Kwi 2026 14:36 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] Promocje Saudia |
Nadal bije się z myślami zakupu tego, myślę że jest to jedno z najlepszych okazji cenowych, oczywiście podobne już były właśnie też od SV. Nie ukrywam że nie są to destynacje które mnie szczególnie interesują, nigdy w żadnym z tych krajów jeszcze nie byłem więc nie chcę oceniać, ale w większości Indie kojarzą mi się z brudem i nieczystościami na ulicach, Bangladesz z przeludnieniem i wielką biedą oraz cierpieniem dzieci. Chyba rzucę monetą ? | |
| Autor: | cart [ 23 Kwi 2026 14:41 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] Promocje Saudia |
Bangladesz jest mega hardkorowy. Takie Indie sprzed 20-30 lat. Jak nie jesteś przygotowany to lepiej nie jechać. | |
| Autor: | Cubero4 [ 23 Kwi 2026 14:48 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] Promocje Saudia |
@cart wiesz, zawsze po wylądowaniu w DAC można wsiąść do samolotu i lecieć do Indii, bo koszt takiego lotu myślę że jest nieunikniony, a uważam że Nowe Delhi oraz Bombaj to takie "must see" No chyba że ktoś chce drogą lądową pozwiedzać, to chyba wtedy okolice Kalkuty wchodzą w grę, może także jest to jakiś pomysł, ale wtedy to chyba inna wiza potrzebna z tego co słyszałem. | |
| Autor: | cart [ 23 Kwi 2026 14:52 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] Promocje Saudia |
kompletnie bez sensu lecieć do Indii przez Bangladesz? Musisz zapłacić za bengalską wizę i wyloty z Dhaki wcale nie są tanie. Przejazd z Dhaki do Kalkuty to tylko 300 km, ale aż 10h. Sama Dhaka jest totalnie zakorkowana przez rowerowe ryksze. Jak chcesz luźniej to polecieć na południe. Mamy chyba 3 relacje z Bangladeszu (w tym moją). Zobacz na co się piszesz. Kraj ogólnie jest mega fascynujący, ale daje w kość. | |
| Autor: | Cubero4 [ 23 Kwi 2026 15:00 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] Promocje Saudia |
Dzięki za porady, relacje oczywiście sobie przejrze | |
| Autor: | Sudoku [ 23 Kwi 2026 15:54 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] Promocje Saudia |
cart napisał(a): kompletnie bez sensu lecieć do Indii przez Bangladesz? Musisz zapłacić za bengalską wizę i wyloty z Dhaki wcale nie są tanie. Może nie są to zupełne grosze, ale też nie jest jakoś przesadnie drogo. To ceny do Kalkuty. Do Delhi czy Mumbaju jest jakieś 100-150 zł drożej: Załącznik: DAC-CCU.png [ 85.95 KiB | Obejrzany 907 razy ] | |
| Autor: | cart [ 23 Kwi 2026 16:18 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] Promocje Saudia |
To jak DEL/BOM jest 500 OW, 1k RT to cała impreza mało opłacalna, bo LO w promo dolecisz wtedy sporo taniej niż takie kombinerki przez VIE/DAC. | |
| Autor: | Sudoku [ 23 Kwi 2026 16:26 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] Promocje Saudia |
Tu jest mowa o OJ, czyli lot do Dhaki i powrót z Indii. Więc doliczamy tylko 500, a nie 1000. A LO chyba taniej niż 1800 RT do Indii nie miał i wtedy trzeba doliczyć 1000 za kolejne loty, jak się chce koniecznie do Bangladeszu. Więc mamy ok. 1500 vs. ok 2800. Oczywiście trzeba jeszcze doliczyć dojazd/dolot do Wiednia. | |
| Autor: | Chupacabra [ 23 Kwi 2026 17:53 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] Promocje Saudia |
na szybko: mumbaj-waw-bom-1588zl-rt-03-2026,232,185536&p=1812164&hilit=bom+lot#p1812164 | |
| Autor: | Sudoku [ 23 Kwi 2026 21:42 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] Promocje Saudia |
@Chupacabra Ale to raptem 2 stówy taniej niż to, co pisałem, czyli w dalszym ciągu jakiś tysiąc drożej niż SV. Abstrahując od tego, że była to najprawdopodobniej obniżona cena związana z likwidacją połączenia. | |
| Autor: | oskiboski [ 23 Kwi 2026 21:51 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] Promocje Saudia |
cart napisał(a): kompletnie bez sensu lecieć do Indii przez Bangladesz? Musisz zapłacić za bengalską wizę i wyloty z Dhaki wcale nie są tanie. @cart Nie zabijają jednak jak węże w Sydney na trawniku. Ja uważam,że warto. Sam raczej nie wrócę bo zwiedziliśmy większość z chłopakami. Nie uważam jednak,że Bangladesz jest bardzo trudnym kierunkiem. Noclegi tanie,zasięg komórkowy wszędzie, jedzenie nas nie zabiło. Nie wsiadaj tylko do autobusów Przejazd z Dhaki do Kalkuty to tylko 300 km, ale aż 10h. Sama Dhaka jest totalnie zakorkowana przez rowerowe ryksze. Jak chcesz luźniej to polecieć na południe. Mamy chyba 3 relacje z Bangladeszu (w tym moją). Zobacz na co się piszesz. Kraj ogólnie jest mega fascynujący, ale daje w kość. | |
| Autor: | NBE322 [ 24 Kwi 2026 06:28 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] Promocje Saudia |
@oskiboski Autobusy zabijają jak węże na trawniku? | |
| Autor: | oskiboski [ 24 Kwi 2026 07:52 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] Promocje Saudia |
Tylko szybciej | |
| Strona 5 z 6 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |