Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[SV] Promocje Saudia
promocje-saudia,232,178091
Strona 5 z 6

Autor:  Yossarian [ 20 Kwi 2026 18:21 ]
Temat postu:  Re: [SV] VIE-DAC/BOM-VIE 951 zł

turysta bezendu napisał(a):
Dzięki za wrzutkę. 8-15.12 kupione na 9 osób :D Wyszło po 240$ na trip.com.


Zapowiada się "Lecimy z fly4free do Bangladeszu" :D

Autor:  kubaziem88 [ 22 Kwi 2026 18:08 ]
Temat postu:  Re: [SV] VIE-DAC/BOM-VIE 951 zł

nelson 1974 napisał(a):
Takie multi-city + Dhaka z Wiednia.


Dziękuje. Kupione w kombinacji:
07.11: VIE -> DAC
13.11: DEL-> VIE

Autor:  nelson 1974 [ 22 Kwi 2026 18:53 ]
Temat postu:  Re: [SV] Promocje Saudia

@kubaziem88 Od dziękowania są przyciski "lubię" i "pomocny post" ;).

Autor:  Cubero4 [ 22 Kwi 2026 22:00 ]
Temat postu:  Re: [SV] Promocje Saudia

Witam, zastanawiam się nad zakupem tego dealu gdyż nadal jest on aktualny, nawet na marzec przyszłego roku - właśnie ten termin by mnie interesował.
Mam szybkie pytanko (proszę wybaczyć że nie w temacie) czy można zmienić numer paszportu już po zakupie? bo wszystkie OTA proszą o podanie numeru paszportu przy rezerwowaniu tego, a ja nowy paszport mam zamiar wyrobic po nowym roku.

Autor:  Robaku [ 22 Kwi 2026 22:01 ]
Temat postu:  Re: [SV] Promocje Saudia

bez problemu

Autor:  nelson 1974 [ 23 Kwi 2026 06:15 ]
Temat postu:  Re: [SV] Promocje Saudia

@Cubero4 Kupując np. przez aplikację trip.com nie musisz wpisywać nr paszportu. Sprawdzone ;).

Autor:  NBE322 [ 23 Kwi 2026 06:20 ]
Temat postu:  Re: [SV] Promocje Saudia

Na trip.com akurat trzeba podać :)

Ale na innych OTA można kupić bez podawania.

Autor:  Cubero4 [ 23 Kwi 2026 14:36 ]
Temat postu:  Re: [SV] Promocje Saudia

Nadal bije się z myślami zakupu tego, myślę że jest to jedno z najlepszych okazji cenowych, oczywiście podobne już były właśnie też od SV.
Nie ukrywam że nie są to destynacje które mnie szczególnie interesują, nigdy w żadnym z tych krajów jeszcze nie byłem więc nie chcę oceniać, ale w większości Indie kojarzą mi się z brudem i nieczystościami na ulicach, Bangladesz z przeludnieniem i wielką biedą oraz cierpieniem dzieci.
Chyba rzucę monetą ?

Autor:  cart [ 23 Kwi 2026 14:41 ]
Temat postu:  Re: [SV] Promocje Saudia

Bangladesz jest mega hardkorowy. Takie Indie sprzed 20-30 lat. Jak nie jesteś przygotowany to lepiej nie jechać.

Autor:  Cubero4 [ 23 Kwi 2026 14:48 ]
Temat postu:  Re: [SV] Promocje Saudia

@cart wiesz, zawsze po wylądowaniu w DAC można wsiąść do samolotu i lecieć do Indii, bo koszt takiego lotu myślę że jest nieunikniony, a uważam że Nowe Delhi oraz Bombaj to takie "must see"
No chyba że ktoś chce drogą lądową pozwiedzać, to chyba wtedy okolice Kalkuty wchodzą w grę, może także jest to jakiś pomysł, ale wtedy to chyba inna wiza potrzebna z tego co słyszałem.

Autor:  cart [ 23 Kwi 2026 14:52 ]
Temat postu:  Re: [SV] Promocje Saudia

kompletnie bez sensu lecieć do Indii przez Bangladesz? Musisz zapłacić za bengalską wizę i wyloty z Dhaki wcale nie są tanie.

Przejazd z Dhaki do Kalkuty to tylko 300 km, ale aż 10h. Sama Dhaka jest totalnie zakorkowana przez rowerowe ryksze. Jak chcesz luźniej to polecieć na południe.

Mamy chyba 3 relacje z Bangladeszu (w tym moją). Zobacz na co się piszesz. Kraj ogólnie jest mega fascynujący, ale daje w kość.

Autor:  Cubero4 [ 23 Kwi 2026 15:00 ]
Temat postu:  Re: [SV] Promocje Saudia

Dzięki za porady, relacje oczywiście sobie przejrze

Autor:  Sudoku [ 23 Kwi 2026 15:54 ]
Temat postu:  Re: [SV] Promocje Saudia

cart napisał(a):
kompletnie bez sensu lecieć do Indii przez Bangladesz? Musisz zapłacić za bengalską wizę i wyloty z Dhaki wcale nie są tanie.

Może nie są to zupełne grosze, ale też nie jest jakoś przesadnie drogo.
To ceny do Kalkuty. Do Delhi czy Mumbaju jest jakieś 100-150 zł drożej:
Załącznik:
DAC-CCU.png
DAC-CCU.png [ 85.95 KiB | Obejrzany 907 razy ]

Autor:  cart [ 23 Kwi 2026 16:18 ]
Temat postu:  Re: [SV] Promocje Saudia

To jak DEL/BOM jest 500 OW, 1k RT to cała impreza mało opłacalna, bo LO w promo dolecisz wtedy sporo taniej niż takie kombinerki przez VIE/DAC.

Autor:  Sudoku [ 23 Kwi 2026 16:26 ]
Temat postu:  Re: [SV] Promocje Saudia

Tu jest mowa o OJ, czyli lot do Dhaki i powrót z Indii. Więc doliczamy tylko 500, a nie 1000. A LO chyba taniej niż 1800 RT do Indii nie miał i wtedy trzeba doliczyć 1000 za kolejne loty, jak się chce koniecznie do Bangladeszu. Więc mamy ok. 1500 vs. ok 2800. Oczywiście trzeba jeszcze doliczyć dojazd/dolot do Wiednia.

Autor:  Chupacabra [ 23 Kwi 2026 17:53 ]
Temat postu:  Re: [SV] Promocje Saudia

na szybko: mumbaj-waw-bom-1588zl-rt-03-2026,232,185536&p=1812164&hilit=bom+lot#p1812164

Autor:  Sudoku [ 23 Kwi 2026 21:42 ]
Temat postu:  Re: [SV] Promocje Saudia

@Chupacabra Ale to raptem 2 stówy taniej niż to, co pisałem, czyli w dalszym ciągu jakiś tysiąc drożej niż SV. Abstrahując od tego, że była to najprawdopodobniej obniżona cena związana z likwidacją połączenia.

Autor:  oskiboski [ 23 Kwi 2026 21:51 ]
Temat postu:  Re: [SV] Promocje Saudia

cart napisał(a):
kompletnie bez sensu lecieć do Indii przez Bangladesz? Musisz zapłacić za bengalską wizę i wyloty z Dhaki wcale nie są tanie.

Przejazd z Dhaki do Kalkuty to tylko 300 km, ale aż 10h. Sama Dhaka jest totalnie zakorkowana przez rowerowe ryksze. Jak chcesz luźniej to polecieć na południe.

Mamy chyba 3 relacje z Bangladeszu (w tym moją). Zobacz na co się piszesz. Kraj ogólnie jest mega fascynujący, ale daje w kość.
@cart Nie zabijają jednak jak węże w Sydney na trawniku. Ja uważam,że warto. Sam raczej nie wrócę bo zwiedziliśmy większość z chłopakami. Nie uważam jednak,że Bangladesz jest bardzo trudnym kierunkiem. Noclegi tanie,zasięg komórkowy wszędzie, jedzenie nas nie zabiło. Nie wsiadaj tylko do autobusów :)

Autor:  NBE322 [ 24 Kwi 2026 06:28 ]
Temat postu:  Re: [SV] Promocje Saudia

@oskiboski Autobusy zabijają jak węże na trawniku?

Autor:  oskiboski [ 24 Kwi 2026 07:52 ]
Temat postu:  Re: [SV] Promocje Saudia

Tylko szybciej


Strona 5 z 6 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/