Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[SV] Promocje Saudia
promocje-saudia,232,178091
Strona 3 z 6

Autor:  jar188 [ 30 Gru 2025 13:51 ]
Temat postu:  Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT

Na stronie SV ~950zł

Załączniki:
bcn.jpg
bcn.jpg [ 27.85 KiB | Obejrzany 3426 razy ]

Autor:  pabien [ 30 Gru 2025 19:54 ]
Temat postu:  Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT

Można poniżej 800


Image

Autor:  Yaneck [ 01 Sty 2026 14:20 ]
Temat postu:  [SV] FCO-CGK 1261 PLN RT 02.2026

np.13-25.02
Załącznik:
FCOCGK.jpg
FCOCGK.jpg [ 26.9 KiB | Obejrzany 2885 razy ]

Autor:  wierciu [ 01 Sty 2026 20:55 ]
Temat postu:  Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT

A dostaliście etickety? Po dodaniu numeru rezerwacji w aplikacji Saudia pojawia się informacja, że bilety mają status HOLD ze względu na brak płatności.

Autor:  kojot_lubin [ 01 Sty 2026 21:08 ]
Temat postu:  Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT

Tak - otrzymałem. Bilety na e-mailu.
W aplikacji mam Confirmed
Płaciłem w euro kartą mBanku
pozdrawiam

Autor:  Tom K [ 01 Sty 2026 21:16 ]
Temat postu:  Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT

wierciu napisał(a):
A dostaliście etickety? Po dodaniu numeru rezerwacji w aplikacji Saudia pojawia się informacja, że bilety mają status HOLD ze względu na brak płatności.


Pośrednik czy strona przewoźnika?

Autor:  wierciu [ 01 Sty 2026 22:19 ]
Temat postu:  Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT

Pośrednik Mytrip

Dobra nie było tematu :) właśnie przyszło potwierdzenie w aplikacji.

Autor:  diana [ 02 Sty 2026 13:23 ]
Temat postu:  Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT

Jakby ktoś przegapił, to poniższe jest znowu kupowalne (też na stronie Saudii za ok. 950 zł).

Załącznik:
capture-20260102-115956.jpg
capture-20260102-115956.jpg [ 28.25 KiB | Obejrzany 2302 razy ]

Autor:  nelson 1974 [ 02 Sty 2026 17:54 ]
Temat postu:  Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT

Bangkok (03-13 marca) za nieco ponad 1000 zł, Odrobinę drożej w okresie świątecznym.

Załączniki:
capture-20260102-171333.png
capture-20260102-171333.png [ 69.82 KiB | Obejrzany 2119 razy ]
capture-20260102-170619.png
capture-20260102-170619.png [ 84.05 KiB | Obejrzany 2126 razy ]
capture-20260102-165306.png
capture-20260102-165306.png [ 23.88 KiB | Obejrzany 2148 razy ]

Autor:  aeonflux [ 03 Sty 2026 00:05 ]
Temat postu:  Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT

Jak się bawić to się bawić - jak widać konstrukcje się spodobały, więc warto wspomnieć są też dostępne doubledeckery. Można mieszać kontynenty.

https://www.skyscanner.co.id/transport/ ... &market=ID
Image

https://www.skyscanner.co.id/transport/ ... adultsv2=1
Image

https://www.skyscanner.co.id/transport/ ... adultsv2=1
Image

Autor:  Yaneck [ 03 Sty 2026 12:22 ]
Temat postu:  Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT

[SV] BCN-SIN 1122 PLN RT 01-04.2026

Załączniki:
Screenshot_20260103_111736_Edge.jpg
Screenshot_20260103_111736_Edge.jpg [ 65.62 KiB | Obejrzany 1778 razy ]

Autor:  aeonflux [ 03 Sty 2026 13:19 ]
Temat postu:  Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT

Linia może i sucha, ale trzeciego piętra się nie boi :)
Wycena z Trip.com, więc na 99% da się to wystawić.

https://www.skyscanner.co.id/transport/ ... adultsv2=1
Image

Autor:  Nvjc [ 03 Sty 2026 14:24 ]
Temat postu:  Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT

@aeonflux Ale co to daje, skoro te bilety można nawet trochę taniej kupić biorąc wszystkie trasy osobno?

Autor:  nelson 1974 [ 03 Sty 2026 18:14 ]
Temat postu:  Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT

Mauritius z Włoch:

Załączniki:
capture-20260103-171343.png
capture-20260103-171343.png [ 45.55 KiB | Obejrzany 1416 razy ]

Autor:  Yaneck [ 03 Sty 2026 19:00 ]
Temat postu:  Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT

01-03.2026
Załącznik:
Screenshot_20260103_175442_Edge.jpg
Screenshot_20260103_175442_Edge.jpg [ 69.34 KiB | Obejrzany 1352 razy ]

Autor:  Uffff [ 03 Sty 2026 21:50 ]
Temat postu:  Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT

22-29 grudnia

Załączniki:
IMG_9235.jpeg
IMG_9235.jpeg [ 65.47 KiB | Obejrzany 1227 razy ]

Autor:  malgo1987 [ 03 Sty 2026 22:27 ]
Temat postu:  Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT

03-13.03 z MXP do DPS wchodzi za 1340.

Kupione na babski wyjazd z kolezanka. Nie jestem fanką Bali, ale cena nie do odrzucenia, coś wymyślę na te 10 dni ;)

Autor:  pabien [ 04 Sty 2026 00:17 ]
Temat postu:  Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT

Jeszcze oddałbym do kolekcji KHI, DAC I ISB (ostatni po 1600) KHI wziąłem droższy bo tańszy zawiera dwie przesiadki

ImageImage

LHE też jest chyba godne wspomnienia

Image

Autor:  TIT [ 04 Sty 2026 03:31 ]
Temat postu:  Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT

malgo1987 napisał(a):
03-13.03 z MXP do DPS wchodzi za 1340.

Kupione na babski wyjazd z kolezanka. Nie jestem fanką Bali, ale cena nie do odrzucenia, coś wymyślę na te 10 dni ;)

Ja tez nie jestem fanka Bali, i tez musze cos wymyslic i do tego z 2-ma :) w tym samym terminie

Autor:  kostek966 [ 04 Sty 2026 07:41 ]
Temat postu:  Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT

nie ma nic prostszego niż polecieć dalej no labuan bajo albo łódka na gili gili, ew jeszcze dalej

Strona 3 z 6 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/