| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [SV] Promocje Saudia promocje-saudia,232,178091 | Strona 3 z 6 |
| Autor: | jar188 [ 30 Gru 2025 13:51 ] | ||
| Temat postu: | Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT | ||
Na stronie SV ~950zł
| |||
| Autor: | pabien [ 30 Gru 2025 19:54 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT |
Można poniżej 800 | |
| Autor: | Yaneck [ 01 Sty 2026 14:20 ] |
| Temat postu: | [SV] FCO-CGK 1261 PLN RT 02.2026 |
np.13-25.02 Załącznik: FCOCGK.jpg [ 26.9 KiB | Obejrzany 2885 razy ] | |
| Autor: | wierciu [ 01 Sty 2026 20:55 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT |
A dostaliście etickety? Po dodaniu numeru rezerwacji w aplikacji Saudia pojawia się informacja, że bilety mają status HOLD ze względu na brak płatności. | |
| Autor: | kojot_lubin [ 01 Sty 2026 21:08 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT |
Tak - otrzymałem. Bilety na e-mailu. W aplikacji mam Confirmed Płaciłem w euro kartą mBanku pozdrawiam | |
| Autor: | Tom K [ 01 Sty 2026 21:16 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT |
wierciu napisał(a): A dostaliście etickety? Po dodaniu numeru rezerwacji w aplikacji Saudia pojawia się informacja, że bilety mają status HOLD ze względu na brak płatności. Pośrednik czy strona przewoźnika? | |
| Autor: | wierciu [ 01 Sty 2026 22:19 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT |
Pośrednik Mytrip Dobra nie było tematu | |
| Autor: | diana [ 02 Sty 2026 13:23 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT |
Jakby ktoś przegapił, to poniższe jest znowu kupowalne (też na stronie Saudii za ok. 950 zł). Załącznik: capture-20260102-115956.jpg [ 28.25 KiB | Obejrzany 2302 razy ] | |
| Autor: | nelson 1974 [ 02 Sty 2026 17:54 ] | ||||
| Temat postu: | Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT | ||||
Bangkok (03-13 marca) za nieco ponad 1000 zł, Odrobinę drożej w okresie świątecznym.
| |||||
| Autor: | aeonflux [ 03 Sty 2026 00:05 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT |
Jak się bawić to się bawić - jak widać konstrukcje się spodobały, więc warto wspomnieć są też dostępne doubledeckery. Można mieszać kontynenty. https://www.skyscanner.co.id/transport/ ... &market=ID ![]() https://www.skyscanner.co.id/transport/ ... adultsv2=1 ![]() https://www.skyscanner.co.id/transport/ ... adultsv2=1 | |
| Autor: | Yaneck [ 03 Sty 2026 12:22 ] | ||
| Temat postu: | Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT | ||
[SV] BCN-SIN 1122 PLN RT 01-04.2026
| |||
| Autor: | aeonflux [ 03 Sty 2026 13:19 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT |
Linia może i sucha, ale trzeciego piętra się nie boi Wycena z Trip.com, więc na 99% da się to wystawić. https://www.skyscanner.co.id/transport/ ... adultsv2=1 | |
| Autor: | Nvjc [ 03 Sty 2026 14:24 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT |
@aeonflux Ale co to daje, skoro te bilety można nawet trochę taniej kupić biorąc wszystkie trasy osobno? | |
| Autor: | nelson 1974 [ 03 Sty 2026 18:14 ] | ||
| Temat postu: | Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT | ||
Mauritius z Włoch:
| |||
| Autor: | Yaneck [ 03 Sty 2026 19:00 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT |
01-03.2026 Załącznik: Screenshot_20260103_175442_Edge.jpg [ 69.34 KiB | Obejrzany 1352 razy ] | |
| Autor: | Uffff [ 03 Sty 2026 21:50 ] | ||
| Temat postu: | Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT | ||
22-29 grudnia
| |||
| Autor: | malgo1987 [ 03 Sty 2026 22:27 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT |
03-13.03 z MXP do DPS wchodzi za 1340. Kupione na babski wyjazd z kolezanka. Nie jestem fanką Bali, ale cena nie do odrzucenia, coś wymyślę na te 10 dni | |
| Autor: | pabien [ 04 Sty 2026 00:17 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT |
Jeszcze oddałbym do kolekcji KHI, DAC I ISB (ostatni po 1600) KHI wziąłem droższy bo tańszy zawiera dwie przesiadki ![]() ![]() LHE też jest chyba godne wspomnienia | |
| Autor: | TIT [ 04 Sty 2026 03:31 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT |
malgo1987 napisał(a): 03-13.03 z MXP do DPS wchodzi za 1340. Kupione na babski wyjazd z kolezanka. Nie jestem fanką Bali, ale cena nie do odrzucenia, coś wymyślę na te 10 dni Ja tez nie jestem fanka Bali, i tez musze cos wymyslic i do tego z 2-ma | |
| Autor: | kostek966 [ 04 Sty 2026 07:41 ] |
| Temat postu: | Re: [SV] MXP-CGK 1400 PLN RT |
nie ma nic prostszego niż polecieć dalej no labuan bajo albo łódka na gili gili, ew jeszcze dalej | |
| Strona 3 z 6 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |