Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 431 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#401 PostWysłany: 05 Lis 2025 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 794
Loty: 793
Kilometry: 960 804
Krajów: 75 / 35.1%
srebrny
Załącznik:
pegasus.jpg
pegasus.jpg [ 54.33 KiB | Obejrzany 3000 razy ]


https://www.flypgs.com/en/campaigns/int ... om-20-euro
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Heps lubi ten post.
 
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
#402 PostWysłany: 05 Lis 2025 15:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4628
Loty: 523
Kilometry: 841 507
Krajów: 69 / 32.2%
złoty
Czy w Pegasusie da się kupić bilet OJ (multi) czy trzeba brać 2 x OW ?
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#403 PostWysłany: 05 Lis 2025 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 947
Loty: 417
Kilometry: 751 775
Krajów: 42 / 19.6%
niebieski
Na oficjalnej stornie nie znalazłem takiej opcji w zeszłym tyg poszło 2xOW
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomo14 lubi ten post.
 
      
Offline
#404 PostWysłany: 05 Lis 2025 15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 2296
Loty: 327
Kilometry: 381 872
Krajów: 38 / 17.8%
złoty
Jeśli chcesz bezpośredniou nich to niestety 2xOW trzeba.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomo14 lubi ten post.
 
      
Offline
#405 PostWysłany: 05 Lis 2025 21:53 

Rejestracja: 14 Maj 2017
Posty: 591
złoty
No fajne rzeczy idzie wygrzebać.
AYT w podobnych piniądzach.
SAW jakos kolo 75eur tyż da radę.

Załączniki:
Screenshot_20251105_205058_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20251105_205058_Samsung Internet.jpg [ 106.78 KiB | Obejrzany 2759 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#406 PostWysłany: 28 Lis 2025 15:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 6427
HON fly4free
Izmir i Ankara na Black Friday poniżej 300 PLN RT:

Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#407 PostWysłany: 28 Lis 2025 15:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 5948
Loty: 768
Kilometry: 1 121 779
Krajów: 83 / 38.8%
HON fly4free
Warto dodać, że rejestrowany czy duzy podręczny są za 5 EUR OW
I w odrobinę gorszej cenie można polecieć do Ankary w ostatni dzień Ramadanu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#408 PostWysłany: 08 Gru 2025 16:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2016
Posty: 2454
platynowy
luty-marzec '26

Załączniki:
BERSAW.jpg
BERSAW.jpg [ 98.28 KiB | Obejrzany 2273 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
KamcioPL uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#409 PostWysłany: 08 Gru 2025 23:19 

Rejestracja: 17 Mar 2025
Posty: 70
Nie ma oddzielnego tematu, więc napiszę tu. Za cholerę nie mogę się zalogować na bolbola
Hasła nie pamiętam. Jak próbuję zresetować, to nie rozpoznaje maila. Jak próbuje założyć nowe konto, to twierdzi, że już mój telefon jest do konta przypisany, więc musze podać inny. Czy ktoś miał takie problemy i czy wie jak to obejść bez podawania innego nr?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#410 PostWysłany: 09 Gru 2025 08:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 3230
złoty
@joorel83 flypegasus-opinie-recenzje-uwagi,226,35927&p=1717081&hilit=pegasus#p1717081
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
Offline
#411 PostWysłany: 10 Gru 2025 13:55 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10318
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
Loty na północny Cypr za 5 EUR + podatki w terminie 29 grudnia - 22 marca.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#412 PostWysłany: 12 Gru 2025 08:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2016
Posty: 2454
platynowy
Erbil RT 01-03.2026
ze Skopie 80 EUR
z Bratysławy 105 EUR
z Wiednia 118 EUR
z Berlina 130 EUR

Załączniki:
SKPEBL.jpg
SKPEBL.jpg [ 27.88 KiB | Obejrzany 1436 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
ciacho_majonez uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#413 PostWysłany: 12 Gru 2025 17:46 

Rejestracja: 14 Maj 2017
Posty: 591
złoty
A Biszkek (BSZ czy tam dawne FRU) to tujej czy do wątku irańskiego :)
115eur = 486pln
Też cena zacna. Sporo dat do końca marca.

Wogóle sporo OW można znaleźć fajnych.
MCT za 47eur
KHI też był jeden termin za 47 eur.

Nie wiem jak na innych kierunkach ale wziąłem EBL z VIE i rejestrowany 12kg po 8eur w każdą stronę (po zrobieniu rezerwacji).
A co dziwne duży podręczny po 25eur.
Edit: Rezerwacja przez OTA a bagaz bez problemu dokupiony na stronie pegasusa. Wychodzi że taniej niż te 9eur co teraz proponują.

Załączniki:
Screenshot_20251212_163737_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20251212_163737_Samsung Internet.jpg [ 102.48 KiB | Obejrzany 1303 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
thurin.cz lubi ten post.
 
      
Offline
#414 PostWysłany: 12 Gru 2025 21:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2016
Posty: 2454
platynowy
Kuwejt z Bukaresztu RT 02-03.2026
Załącznik:
OTPKWI.jpg
OTPKWI.jpg [ 31.11 KiB | Obejrzany 1229 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
bepa22 lubi ten post.
bepa22 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#415 PostWysłany: 13 Gru 2025 17:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 963
Loty: 263
Kilometry: 511 592
Krajów: 63 / 29.4%
srebrny
bepa22 napisał(a):
Nie wiem jak na innych kierunkach ale wziąłem EBL z VIE i rejestrowany 12kg po 8eur w każdą stronę (po zrobieniu rezerwacji).


Kupilem VIE - BEY. Przez strone przewoznika. W zadnym momencie przy zakupie nie bylo innych cen niz standardowe. Po zakupie tez nie. Co robie nie tak ze nie widze tej promocji i ciagle mi pokazuje wysokie ceny ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#416 PostWysłany: 13 Gru 2025 17:18 

Rejestracja: 14 Maj 2017
Posty: 591
złoty
Wchodzimy w OT więc może mod przeniesie do wątku ogolnego o PC zamiast w promocjach.

@DAD w aplikacji nijak tego nie moglem znaleźć.
A na stronie zarowno kompowej jak i telefonowej klikam w "trzy kreski" potem "additional services" i potem "baggage allowance sale".
Dajesz PNR i nazwisko i powinno hulać. A przynajmniej u mnie ten sposób hula.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#417 PostWysłany: 13 Gru 2025 17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 963
Loty: 263
Kilometry: 511 592
Krajów: 63 / 29.4%
srebrny
To najwyzej admin za chwile przekieruje gdzie trzeba, sorry za zamieszanie jesli zle miejsce. No ale to promocja na bagaz jest ;)

@bepa22
Byłem tam sprawdzalem gdzie piszesz. Matematyka mi sie nie zgadza :). Napisales ze zaplaciles po 8 euro na strone. Czyli powinno byc 16 euro. Masz miedzyladowanie w SAW jak i ja. Tylko ze mnie liczy 32 euro, wiec po 8 euro na odcinek, a nie na strone. No chyba ze cos innego miales na mysli,.
Generalnie to i tak sie nie zgadza, bo powinno byc 9 euro, a nie 8. Dlatego mam wątpliwosc czy to w ogole jest to miejsce w ktorym próbuje to ogarnac, a przyznaje ze na Pegasusie jestem pierszy raz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#418 PostWysłany: 13 Gru 2025 17:58 

Rejestracja: 14 Maj 2017
Posty: 591
złoty
-- 13 Gru 2025 16:42 --

Też mam przesiadki. Raz ESB na powrotnej SAW.
W eur liczyło po 8 eur za całą drogę w jedną stronę.
Ogolnie kapkę taniej wychodziło w TRY.
U mnie było 388 w jedną stronę.
Łącznie 776try. (Z revo zeszlo 15.59eur).
Dostałem jakiś rachunek od nich i było to rozbite jako 194try za każdy odcinek.
Mowie o 12kg nadawanym. Duzy podreczny byl po 25eur w jedna strone.

-- 13 Gru 2025 16:58 --

@DAD
Jak robie symulację na Starej bilecie to wygląda jak na screenie.
Nadal 388try w jedne mańkę.

Ale może zależy od daty wylotu lub kierunku. U nas druga połowa marca 2026.

Załączniki:
Screenshot_20251213_165522_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20251213_165522_Samsung Internet.jpg [ 66.4 KiB | Obejrzany 1037 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#419 PostWysłany: 13 Gru 2025 20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 963
Loty: 263
Kilometry: 511 592
Krajów: 63 / 29.4%
srebrny
Znam juz odpowiedz. Naprowadzil mnie na nią @skrzat.
Moje bilety kosztoway 110 euro i 48 euro. Przy pierwszym bilecie mialem przypisane finalnie 24 euro za bagaz, a w drugim mi policzylo 8 euro.

Przetestowalem rozne daty i ceny. Okazuje sie ze bagaz rejestrowy za 8 euro pokazuje do kupienia jedynie w najtanszej taryfie, na stronie zaznaczone zielonym kolorem. Drozsze bilety nie maja przypisanych tanich bagazy i wskuje 24 euro. Głupie to ale to chyba o to chodzi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
bepa22 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#420 PostWysłany: 13 Gru 2025 22:55 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10318
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
Czyli w sumie logiczne.
Stać cię na droższy bilet, to za bagaż też możesz więcej zapłacić. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 431 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group