Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Profilaktyka malaryczna
profilaktyka-malaryczna,818,115812
Strona 1 z 1

Autor:  Arkuos [ 10 Sie 2017 21:46 ]
Temat postu:  Profilaktyka malaryczna

Jak oceniacie potrzebę brania Malarone w Panamie?

Autor:  pbak [ 10 Sie 2017 21:48 ]
Temat postu:  Re: Malarone - czy konieczny?

Arkuos napisał(a):
Jak oceniacie potrzebę brania Malarone w Panamie?
Jak nie jedziesz w dzungle to bym sobie darowal. Ja nie bralem.

Enviado desde mi ALE-L21 mediante Tapatalk

Autor:  Olencjaaa [ 12 Sie 2017 15:08 ]
Temat postu:  Re: Profilaktyka malaryczna

pbak napisał(a):
Jak nie jedziesz w dzungle to bym sobie darowal. Ja nie bralem.


Też tak uważam.
Będąc w rejonie archipelagu Bocas del Toro nie mieliśmy problemu z komarami ale za to na plaży na Isla Carenero okropnie pogryzły nas przecinki / sand flies / no see-ums.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/