| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Profilaktyka malaryczna profilaktyka-malaryczna,818,115812 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Arkuos [ 10 Sie 2017 21:46 ] |
| Temat postu: | Profilaktyka malaryczna |
Jak oceniacie potrzebę brania Malarone w Panamie? | |
| Autor: | pbak [ 10 Sie 2017 21:48 ] |
| Temat postu: | Re: Malarone - czy konieczny? |
Arkuos napisał(a): Jak oceniacie potrzebę brania Malarone w Panamie? Jak nie jedziesz w dzungle to bym sobie darowal. Ja nie bralem.Enviado desde mi ALE-L21 mediante Tapatalk | |
| Autor: | Olencjaaa [ 12 Sie 2017 15:08 ] |
| Temat postu: | Re: Profilaktyka malaryczna |
pbak napisał(a): Jak nie jedziesz w dzungle to bym sobie darowal. Ja nie bralem. Też tak uważam. Będąc w rejonie archipelagu Bocas del Toro nie mieliśmy problemu z komarami ale za to na plaży na Isla Carenero okropnie pogryzły nas przecinki / sand flies / no see-ums. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |