| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [DV] PRG-SYX 2380 PLN prg-syx-2380-pln,1609,186290 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Anonim [ 01 Maj 2026 17:18 ] | |||
| Temat postu: | [DV] PRG-SYX 2380 PLN | |||
Hajnan, chińskie Hawaje. Lot 737 MAX 9 z przystankiem w Biszkeku (Kirgistan). W cenie duży bagaż podręczny.
| ||||
| Autor: | kubaziem88 [ 16 Maj 2026 13:11 ] |
| Temat postu: | Re: [DV] PRG-SYX 2380 PLN |
Bardzo dziękuje (piwo). Dopiero drugi raz (wcześniej w 2019 roku) spotkałem się ze sporo niższą ceną lotów dla dzieci. Za loty 27 grudnia - 3 stycznia wyszło ok. 7200 zł za rodzinę (2+2 - 10 i 8 lat). Także szykuje się sylwester w Chinach... | |
| Autor: | nelson 1974 [ 16 Maj 2026 15:53 ] | ||
| Temat postu: | Re: [DV] PRG-SYX 2380 PLN | ||
W zbliżonej cenie również na przełomie roku:
| |||
| Autor: | marcinkonra [ 17 Maj 2026 17:01 ] |
| Temat postu: | Re: [DV] PRG-SYX 2380 PLN |
kubaziem88 napisał(a): Bardzo dziękuje (piwo). Dopiero drugi raz (wcześniej w 2019 roku) spotkałem się ze sporo niższą ceną lotów dla dzieci. Za loty 27 grudnia - 3 stycznia wyszło ok. 7200 zł za rodzinę (2+2 - 10 i 8 lat). Także szykuje się sylwester w Chinach... @nelson 1974 ode mnie tez piwko, będzie testowane:) U nas wylot w święta i sylwester w Chinach 2+1 6685PLN | |
| Autor: | Mateusz099 [ 27 Maj 2026 15:43 ] | ||
| Temat postu: | Re: [DV] PRG-SYX 2380 PLN | ||
Hej, patrzę na te loty i spoko to wygląda. Tylko może ktoś leciał już i wie czy jest system rozrywki na pokładzie ? Druga sprawa, ciężko będzie przy moim wzroście 193 cm wysiedzieć tyle godzin, dlatego przy rezerwacji wybrałbym miejsca. Z tego co widzę to nie ma przeciwskazań dla dzieci nawet w 1 rzędzie, tylko seat maps pokazuje pierwszy rząd w układzie 3+3, ale skrajne miejsca w wyborze miejsc za zablokowane. Chyba, ze te miejsca są po prostu sprzedane … to wtedy dla 4 os rodziny najlepiej rząd 60. Tylko ktoś wie, czy z boku nie ma jakieś zabudowy czy po prostu pusta przestrzeń ?
| |||
| Autor: | marcinkonra [ 27 Maj 2026 22:52 ] |
| Temat postu: | Re: [DV] PRG-SYX 2380 PLN |
Z tego co gdzies w necie wyczytałem z relacji z tego połączenia, rozrywki brak, zostaje telefon z ściągnietymi filmami, muzyką. Są za to porty ładowania więc baterie sie podładuje. Realizowane 737 max 9 około 3 letnim. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |