Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[DV] PRG-SYX 2380 PLN
prg-syx-2380-pln,1609,186290
Strona 1 z 1

Autor:  Anonim [ 01 Maj 2026 17:18 ]
Temat postu:  [DV] PRG-SYX 2380 PLN

Hajnan, chińskie Hawaje. Lot 737 MAX 9 z przystankiem w Biszkeku (Kirgistan). W cenie duży bagaż podręczny.

Załączniki:
map.jpg
map.jpg [ 48.23 KiB | Obejrzany 1240 razy ]
prg syx.jpg
prg syx.jpg [ 44.28 KiB | Obejrzany 1240 razy ]

Autor:  kubaziem88 [ 16 Maj 2026 13:11 ]
Temat postu:  Re: [DV] PRG-SYX 2380 PLN

Bardzo dziękuje (piwo).

Dopiero drugi raz (wcześniej w 2019 roku) spotkałem się ze sporo niższą ceną lotów dla dzieci.
Za loty 27 grudnia - 3 stycznia wyszło ok. 7200 zł za rodzinę (2+2 - 10 i 8 lat).

Także szykuje się sylwester w Chinach...

Autor:  nelson 1974 [ 16 Maj 2026 15:53 ]
Temat postu:  Re: [DV] PRG-SYX 2380 PLN

W zbliżonej cenie również na przełomie roku:

Załączniki:
capture-20260516-155313.png
capture-20260516-155313.png [ 109.2 KiB | Obejrzany 810 razy ]

Autor:  marcinkonra [ 17 Maj 2026 17:01 ]
Temat postu:  Re: [DV] PRG-SYX 2380 PLN

kubaziem88 napisał(a):
Bardzo dziękuje (piwo).

Dopiero drugi raz (wcześniej w 2019 roku) spotkałem się ze sporo niższą ceną lotów dla dzieci.
Za loty 27 grudnia - 3 stycznia wyszło ok. 7200 zł za rodzinę (2+2 - 10 i 8 lat).

Także szykuje się sylwester w Chinach...



@nelson 1974 ode mnie tez piwko, będzie testowane:)
U nas wylot w święta i sylwester w Chinach
2+1 6685PLN

Autor:  Mateusz099 [ 27 Maj 2026 15:43 ]
Temat postu:  Re: [DV] PRG-SYX 2380 PLN

Hej, patrzę na te loty i spoko to wygląda. Tylko może ktoś leciał już i wie czy jest system rozrywki na pokładzie ? Druga sprawa, ciężko będzie przy moim wzroście 193 cm wysiedzieć tyle godzin, dlatego przy rezerwacji wybrałbym miejsca. Z tego co widzę to nie ma przeciwskazań dla dzieci nawet w 1 rzędzie, tylko seat maps pokazuje pierwszy rząd w układzie 3+3, ale skrajne miejsca w wyborze miejsc za zablokowane. Chyba, ze te miejsca są po prostu sprzedane … to wtedy dla 4 os rodziny najlepiej rząd 60. Tylko ktoś wie, czy z boku nie ma jakieś zabudowy czy po prostu pusta przestrzeń ?

Załączniki:
IMG_2417.jpeg
IMG_2417.jpeg [ 68.21 KiB | Obejrzany 353 razy ]

Autor:  marcinkonra [ 27 Maj 2026 22:52 ]
Temat postu:  Re: [DV] PRG-SYX 2380 PLN

Z tego co gdzies w necie wyczytałem z relacji z tego połączenia, rozrywki brak, zostaje telefon z ściągnietymi filmami, muzyką. Są za to porty ładowania więc baterie sie podładuje. Realizowane 737 max 9 około 3 letnim.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/