| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Praga - noclegi praga-noclegi,1396,18465 | Strona 12 z 12 |
| Autor: | mezo23 [ 28 Cze 2019 21:46 ] |
| Temat postu: | hostel kapsułowy |
czy w Pradze znajduje się hostel lub hotel kapsułowy ? | |
| Autor: | hubski [ 28 Cze 2019 23:21 ] |
| Temat postu: | Re: hostel kapsułowy |
Tak. Capsule Hostel Prague https://www.booking.com/hotel/cz/capsul ... ue.pl.html | |
| Autor: | mezo23 [ 18 Lis 2019 20:55 ] |
| Temat postu: | Re: Praga - noclegi |
Po 17 latach funkcjonowania portalu Wirtualna Praga zakończył działalność | |
| Autor: | neverstopexploring [ 18 Lis 2019 21:30 ] |
| Temat postu: | Re: Praga - noclegi |
W sumie trochę łezka w oku, jeden z pierwszych noclegów rezerwowany tam.... | |
| Autor: | mezo23 [ 30 Cze 2020 04:05 ] |
| Temat postu: | Re: Praga - noclegi |
Rodzice jadą do Pragi od niedzieli ,nie rezerwowalem im jeszcze noclegu polecacie jakoś hotel gdzie dogadają się po Polsku ,nie znają angielskiego itd , swego czasu na booking byla opcja szukania hotelu z opcją mówimy w Twoim języku ale widzę znikła.Niechce aby się stresowali na swój pierwszy wyjazd | |
| Autor: | mezo23 [ 04 Lip 2020 19:44 ] |
| Temat postu: | Re: Praga - noclegi |
zarezerwowałem rodzicom pokój , wyjazd jutro , oferta bezzwrotna , płatność kartą dipocet , dlaczego płatność nie została sciagnieta z karty od razu , iczy mozliwe ze hotel sciagnie z karty przy meldunku rodziców proszę o pomoc | |
| Autor: | igiko [ 21 Sie 2024 13:36 ] |
| Temat postu: | Re: Praga - noclegi |
Osoby zmotoryzowane mogą być zainteresowane hotelem EA Hotel Jeleni Dvur Prague Castle. Znajduje się niecałe 10 minut spacerem od zamku i ma dość dobre ceny (jak na tą lokalizację), szczególnie na Agoda. Zdecydowanym plusem jest stosunkowo tani jak na te rejony parking hotelowy - 300CZK za dobę. Sam hotel wymaga już lekkiego odświeżenia, ale ogólnie jest okej. Dla mnie największą wadą był brak klimatyzacji (był klimatyzer w pokoju, ale słabo dawał radę), a było akurat 30+ stopni. | |
| Autor: | kobalt_x [ 21 Cze 2025 15:11 ] |
| Temat postu: | Re: Praga - noclegi |
Ja byłam w Hostel Seven w kwietniu. Cena była 150 zł a teraz widzę 172 zł za pokój. Tylko w moim nie było klimatyzacji. W kwietniu to nie przeszkadza. Czysto ale bez luksusów. Wspólna kuchnia i łazienka. Kuchnia całkiem w porządku. Da się gotować i jest czym. Łazienka skromna, trochę jak w PRLu ale czysto. Wifi działa. Trochę daleko do przystanku tramwajowego i sklepu. Łatwy dojazd do Hradczan od strony klasztoru na Strachowie. Stamtąd nie trzeba się wspinać na Hradczany. Dojazd do Centrum i dworca kolejowego tramwajami również prosty. | |
| Autor: | bim-bam [ 05 Sie 2025 17:10 ] |
| Temat postu: | Re: Praga - noclegi |
Polecam Old Prague House. Estetyczne pokoje wyłożone drewnem, smaczne śniadania, łazienki przypisane do pokoju. W centrum przy ulicy Naprastkovej 214/7. Widzę, że na bookingu rezerwują już pokoje, a nie łóżka w pokoju wieloosobowym. Załącznik: 1.jpg [ 155.63 KiB | Obejrzany 1047 razy ] Załącznik: 2.jpg [ 139.26 KiB | Obejrzany 1047 razy ] | |
| Autor: | Stif [ 04 Paź 2025 16:53 ] |
| Temat postu: | Praga - Wieczór kawalerski |
Witam, mam do zorganizowania kawalerski w kwietniu (26). Wiem, że jeszcze sporo czasu, ale chcę wstępnie złożyć plan i obczaić jakiś nocleg, żeby nie zostać z ręką w nocniku. Atrakcje mniej więcej mam obczajone, ale największy problem to nocleg. Szukam apartamentu lub domu na wyłączność z dobrą komunikacją do Pragi o każdej porze. Wolałbym uniknąć hoteli ze względu na charakter imprezy. I tutaj pytanie: czy ktoś z was był lub organizował taki pobyt dla grupy ok. 15 osób w Pradze? Macie może do polecenia jakieś apartamenty, noclegi, spoko miejsca? | |
| Strona 12 z 12 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |