Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Praga - noclegi
praga-noclegi,1396,18465
Strona 12 z 12

Autor:  mezo23 [ 28 Cze 2019 21:46 ]
Temat postu:  hostel kapsułowy

czy w Pradze znajduje się hostel lub hotel kapsułowy ?

Autor:  hubski [ 28 Cze 2019 23:21 ]
Temat postu:  Re: hostel kapsułowy

Tak. Capsule Hostel Prague :D ;)
https://www.booking.com/hotel/cz/capsul ... ue.pl.html

Autor:  mezo23 [ 18 Lis 2019 20:55 ]
Temat postu:  Re: Praga - noclegi

Po 17 latach funkcjonowania portalu Wirtualna Praga zakończył działalność

Autor:  neverstopexploring [ 18 Lis 2019 21:30 ]
Temat postu:  Re: Praga - noclegi

W sumie trochę łezka w oku, jeden z pierwszych noclegów rezerwowany tam....

Autor:  mezo23 [ 30 Cze 2020 04:05 ]
Temat postu:  Re: Praga - noclegi

Rodzice jadą do Pragi od niedzieli ,nie rezerwowalem im jeszcze noclegu polecacie jakoś hotel gdzie dogadają się po Polsku ,nie znają angielskiego itd , swego czasu na booking byla opcja szukania hotelu z opcją mówimy w Twoim języku ale widzę znikła.Niechce aby się stresowali na swój pierwszy wyjazd

Autor:  mezo23 [ 04 Lip 2020 19:44 ]
Temat postu:  Re: Praga - noclegi

zarezerwowałem rodzicom pokój , wyjazd jutro , oferta bezzwrotna , płatność kartą dipocet , dlaczego płatność nie została sciagnieta z karty od razu , iczy mozliwe ze hotel sciagnie z karty przy meldunku rodziców proszę o pomoc

Autor:  igiko [ 21 Sie 2024 13:36 ]
Temat postu:  Re: Praga - noclegi

Osoby zmotoryzowane mogą być zainteresowane hotelem EA Hotel Jeleni Dvur Prague Castle. Znajduje się niecałe 10 minut spacerem od zamku i ma dość dobre ceny (jak na tą lokalizację), szczególnie na Agoda. Zdecydowanym plusem jest stosunkowo tani jak na te rejony parking hotelowy - 300CZK za dobę. Sam hotel wymaga już lekkiego odświeżenia, ale ogólnie jest okej. Dla mnie największą wadą był brak klimatyzacji (był klimatyzer w pokoju, ale słabo dawał radę), a było akurat 30+ stopni.

Autor:  kobalt_x [ 21 Cze 2025 15:11 ]
Temat postu:  Re: Praga - noclegi

Ja byłam w Hostel Seven w kwietniu. Cena była 150 zł a teraz widzę 172 zł za pokój. Tylko w moim nie było klimatyzacji. W kwietniu to nie przeszkadza. Czysto ale bez luksusów. Wspólna kuchnia i łazienka. Kuchnia całkiem w porządku. Da się gotować i jest czym. Łazienka skromna, trochę jak w PRLu ale czysto. Wifi działa. Trochę daleko do przystanku tramwajowego i sklepu. Łatwy dojazd do Hradczan od strony klasztoru na Strachowie. Stamtąd nie trzeba się wspinać na Hradczany. Dojazd do Centrum i dworca kolejowego tramwajami również prosty.

Autor:  bim-bam [ 05 Sie 2025 17:10 ]
Temat postu:  Re: Praga - noclegi

Polecam Old Prague House. Estetyczne pokoje wyłożone drewnem, smaczne śniadania, łazienki przypisane do pokoju. W centrum przy ulicy Naprastkovej 214/7. Widzę, że na bookingu rezerwują już pokoje, a nie łóżka w pokoju wieloosobowym.
Załącznik:
1.jpg
1.jpg [ 155.63 KiB | Obejrzany 1047 razy ]

Załącznik:
2.jpg
2.jpg [ 139.26 KiB | Obejrzany 1047 razy ]

Autor:  Stif [ 04 Paź 2025 16:53 ]
Temat postu:  Praga - Wieczór kawalerski

Witam, mam do zorganizowania kawalerski w kwietniu (26). Wiem, że jeszcze sporo czasu, ale chcę wstępnie złożyć plan i obczaić jakiś nocleg, żeby nie zostać z ręką w nocniku. Atrakcje mniej więcej mam obczajone, ale największy problem to nocleg. Szukam apartamentu lub domu na wyłączność z dobrą komunikacją do Pragi o każdej porze. Wolałbym uniknąć hoteli ze względu na charakter imprezy. I tutaj pytanie: czy ktoś z was był lub organizował taki pobyt dla grupy ok. 15 osób w Pradze? Macie może do polecenia jakieś apartamenty, noclegi, spoko miejsca?

Strona 12 z 12 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/