Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Pożary na Maderze.
pozary-na-maderze,1464,17518
Strona 1 z 1

Autor:  kuberski [ 13 Sie 2012 13:10 ]
Temat postu:  Pożary na Maderze.

Czy ktoś wrócił z Madery lub wie co tam się aktualnie dzieje? Bardzo chciałem pojechać na Maderę, ale nie wiem czy zniszczenia po pożarze nie psują widoków, czy pożar nadal się rozprzestrzeniai i czy nie powoduje zagrożenia.

Autor:  eroberto1 [ 31 Sie 2016 23:57 ]
Temat postu:  Re: Pożary na Maderze.

Przyłączam się do pytania. Jak wygląda Madera po pożarach? Duże zniszczenia? Unikam siedzenia w jednym miejscu i lubię pojeździć i eksplorowac miejsce które odwiedzam, czy w takim przypadku lepiej odpuścić Madere ze względu na zniszczenia po pożarach?

Autor:  Milki [ 09 Wrz 2016 04:39 ]
Temat postu:  Re: Pożary na Maderze.

kuberski napisał(a):
Czy ktoś wrócił z Madery lub wie co tam się aktualnie dzieje? Bardzo chciałem pojechać na Maderę, ale nie wiem czy zniszczenia po pożarze nie psują widoków, czy pożar nadal się rozprzestrzeniai i czy nie powoduje zagrożenia.

Bylem, widzialem, polecam :)
Wrocilem 17-tego sierpnia. Przylecialem akurat w czasie pozarow.
Strawily spora czesc terenu i lasow eukaliptusowych ale spoko. Nie ma czym sie przejmowac.
Aczkolwiek przez jakiegos goscia z chorym rozumieniem swiata stracilo tam zycie pare osob niestety...
I domow splonelo tez sporo.
Jednakze dotyczy to tylko czesci wyspy i zostalo tyle ze naprawde warto tam jechac to raz a dwa ze pozary tam byly i beda jak twierdza lokalsi.
Wyspa przepiekna...
Wrazenia niezapomniane. Sam nie wiem co bardziej mi sie podobalo. To po prostu trzeba zobaczyc i ocenic osobiscie :)
Jakby co wiecej info na PW.

Autor:  Cicha_Woda [ 13 Paź 2023 13:14 ]
Temat postu:  Re: Pożary na Maderze.

Na Maderze wybuchły pożary lasów :cry: W zachodniej części wyspy sytuacja jest trudna, zwłaszcza w gminach Porto Moniz i Calheta. Niektóre miejsca są ewakuowane.
https://turystyka.wp.pl/plonie-wakacyjn ... 098340256a
Tu jest dużo informacji lokalnych:
https://www.madeiraislandnews.com/

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/