| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Pożary na Maderze. pozary-na-maderze,1464,17518 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | kuberski [ 13 Sie 2012 13:10 ] |
| Temat postu: | Pożary na Maderze. |
Czy ktoś wrócił z Madery lub wie co tam się aktualnie dzieje? Bardzo chciałem pojechać na Maderę, ale nie wiem czy zniszczenia po pożarze nie psują widoków, czy pożar nadal się rozprzestrzeniai i czy nie powoduje zagrożenia. | |
| Autor: | eroberto1 [ 31 Sie 2016 23:57 ] |
| Temat postu: | Re: Pożary na Maderze. |
Przyłączam się do pytania. Jak wygląda Madera po pożarach? Duże zniszczenia? Unikam siedzenia w jednym miejscu i lubię pojeździć i eksplorowac miejsce które odwiedzam, czy w takim przypadku lepiej odpuścić Madere ze względu na zniszczenia po pożarach? | |
| Autor: | Milki [ 09 Wrz 2016 04:39 ] |
| Temat postu: | Re: Pożary na Maderze. |
kuberski napisał(a): Czy ktoś wrócił z Madery lub wie co tam się aktualnie dzieje? Bardzo chciałem pojechać na Maderę, ale nie wiem czy zniszczenia po pożarze nie psują widoków, czy pożar nadal się rozprzestrzeniai i czy nie powoduje zagrożenia. Bylem, widzialem, polecam Wrocilem 17-tego sierpnia. Przylecialem akurat w czasie pozarow. Strawily spora czesc terenu i lasow eukaliptusowych ale spoko. Nie ma czym sie przejmowac. Aczkolwiek przez jakiegos goscia z chorym rozumieniem swiata stracilo tam zycie pare osob niestety... I domow splonelo tez sporo. Jednakze dotyczy to tylko czesci wyspy i zostalo tyle ze naprawde warto tam jechac to raz a dwa ze pozary tam byly i beda jak twierdza lokalsi. Wyspa przepiekna... Wrazenia niezapomniane. Sam nie wiem co bardziej mi sie podobalo. To po prostu trzeba zobaczyc i ocenic osobiscie Jakby co wiecej info na PW. | |
| Autor: | Cicha_Woda [ 13 Paź 2023 13:14 ] |
| Temat postu: | Re: Pożary na Maderze. |
Na Maderze wybuchły pożary lasów https://turystyka.wp.pl/plonie-wakacyjn ... 098340256a Tu jest dużo informacji lokalnych: https://www.madeiraislandnews.com/ | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |