| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Podziemia Paryża-impreza podziemia-paryza-impreza,1482,66337 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Dr Kic [ 26 Lut 2015 14:39 ] |
| Temat postu: | Podziemia Paryża-impreza |
Mam pytanie odnośnie takiej cyklicznej imprezy odbywającej się w podziemiach Paryża. Z tego co wiem to jest impreza zamknięta i co edycje ma swój motyw przewodni jeśli chodzi o ubiór. Jaka jest nazwa tej imprezy bo na śmierć zapomniałem. Widziałem kiedyś ich stronę na fb bodajże. Ktoś z forumowiczów się orientuje? | |
| Autor: | piotrek_ [ 26 Lut 2015 14:53 ] |
| Temat postu: | Re: Podziemia Paryża-impreza |
Może chodzi o grupę We are the Oracle ? http://www.messynessychic.com/2013/08/0 ... abandoned/ | |
| Autor: | Dr Kic [ 26 Lut 2015 14:56 ] |
| Temat postu: | Re: Podziemia Paryża-impreza |
Tak! Dzięki wielkie | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |