| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Podróż poślubna. podroz-poslubna,135,86101 | Strona 5 z 17 |
| Autor: | dziabulek [ 10 Lut 2016 19:55 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
Ja absolutnie nie chcę odradzać pobytu na Bali, ale akurat dziś przeczytałem ten wywiad bo Michniewicz umieścił go na swoim fanapge na FB i tak mi się skojarzyło. Znajomi akurat też byli Bali rozczarowani (choć oni słabo planują podróże może to dlatego), pokazywali zaśmiecone plaże, pokazywali jak obsługa hoteli i restauracji w czasie odpływu wrzuca śmieci z plaży do wody, po czym one w czasie przypływu znów wracają, także robota głupiego | |
| Autor: | Kara [ 10 Lut 2016 20:11 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
Szkopuł w tym, że jego opinia nt Bali jest tak miarodajna jak ocena Warszawy na bazie przejść podziemnych wokół Dworca Centralnego. Dlatego warto wyrobić sobie własną, wyjeżdżając wgłąb wyspy - np. do Besakih albo Batur. | |
| Autor: | dziabulek [ 10 Lut 2016 20:13 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
Kiedyś przejścia na centralnym były okropne, ale odkąd przeszedł lifting to całkiem dobrze to wygląda. Piszę to z perspektywy kogoś mieszkającego w Poznaniu. | |
| Autor: | olajaw [ 10 Lut 2016 21:50 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
Jak ktoś pisze, że Bali to zakorkowane, drogie i śmierdzące MIASTO to ta opinia jest dla mnie nic nie znacząca, bo chyba nawet tam nie był ogólnie to: malkontent level expert i do tego ignorant Ja polecam Bali, dla mnie ma niesamowity klimat, a śmieci są wszędzie, niestety Azja nie jest super czystym miejscem i jadąc tam trzeba zdawać sobie z tego sprawę, żeby się nie zdziwić na miejscu.. Co do lotów to hmm my lecieliśmy na Bali za 2tys., podpasowała nam promocja i się udało, chociaż powrót był z Dżakarty (co akurat dla nas było na plus), więc nie wiem, może coś fajnego jeszcze się trafi? | |
| Autor: | dziabulek [ 10 Lut 2016 22:01 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
Akurat nie nazwałbym Michniewicza ignorantem, choć oczywiście nie każdy musi się zgadzać z jego opinią. | |
| Autor: | becek [ 10 Lut 2016 22:17 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
a kiedy Bali nabyła prawa miejskie? może gdyby Michniewicz mniej pil miałby inna opinie.... | |
| Autor: | Kara [ 10 Lut 2016 22:26 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
Pamięć mu z pewnością płata figle => http://player.pl/programy-online/michni ... 28546.html. | |
| Autor: | dziabulek [ 10 Lut 2016 22:31 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
Mi się jego książki podobają, innej działalności nie znam. | |
| Autor: | Joasia3 [ 28 Lut 2016 15:45 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
Na podroz poslubna polecam Peniscole w Hiszpanii. | |
| Autor: | lewychelmno [ 29 Lut 2016 00:07 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
Ja polecam Maltę. Lecę na podróż poślubną ze swoją przyszłą żoną w sierpniu na 10 dni, koszt lotów z bagażem + noclegów w zacisznej miejscowości wyniósł ~2000 PLN za dwie osoby + wydatki na miejscu (loty - AirMalta z Berlina + noclegi w airbnb.com). Z tak dużym limitem pieniędzy, możecie spędzić np. tydzień w jednym miejscu i tydzień gdzieś dalej (na przykład z Malty macie dobre połączenia z Sycylią, Rzymem, Wenecją), kwestia dobrego zaplanowania. Wyspa jest niewielka, także można podczas takiego pobytu zwiedzić prawie każdy jej zakątek, pogoda jest więcej niż pewna, a to co można tam zobaczyć, poza hotelowym basenem, na pewno zadowoli każdego | |
| Autor: | Mlody [ 29 Lut 2016 00:32 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
Jeszcze nie byłeś, a już polecasz? | |
| Autor: | Koala22 [ 29 Lut 2016 02:13 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
Jeżeli ktoś już co roku jeździ w przepiękne miejsca: na Seszele, do Sri Lanki, na Karaiby, na Filipiny itd., to gdzie ma jechać na podróż poślubną?? Jak miałaby się ona wyróżnić spośród wszystkich pozostałych wyjazdów? Tylko nie piszcie, że ten ktoś może sobie jechać do Radomia -- 29 Lut 2016 01:44 -- olajaw napisał(a): Jak ktoś pisze, że Bali to zakorkowane, drogie i śmierdzące MIASTO to ta opinia jest dla mnie nic nie znacząca, bo chyba nawet tam nie był Bardzo możliwe, że osoba redagująca ten wywiad się pomyliła w tym fragmencie, a on sam mógł mówić o Ubud na przykład. | |
| Autor: | Bankers [ 05 Mar 2016 10:45 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
dziabulek napisał(a): Jeśli masz 9h przesiadki w Doha i wcześniej nie masz innego połączenia to Qatar da Ci nocleg, wyżywienie i transfery do hotelu. Sam z tej opcji korzystam przy okazji lotu do Sydney http://www.qatarairways.com/pl/pl/trans ... ation.page @dziabulek Mam 14h przesiadki w Doha. Dokonałes już rezerwacji ? Jeżeli tak, to kontaktowałes się z biurem telefonicznie czy drogą elektroniczną ? | |
| Autor: | dziabulek [ 05 Mar 2016 10:52 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
@Bankers kontaktowałem się z biurem w Polsce telefonicznie i w ten sposób dokonałem rezerwacji noclegu . Najpierw tylko zadzwoń upewnić się, że dla Twojej taryfy przypada ten rodzaj "promocji". Szczegóły masz w tym linku http://www.qatarairways.com/pl/pl/trans ... ation.page | |
| Autor: | Anonymous [ 05 Mar 2016 11:03 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
Koala22 napisał(a): Jeżeli ktoś już co roku jeździ w przepiękne miejsca: na Seszele, do Sri Lanki, na Karaiby, na Filipiny itd., to gdzie ma jechać na podróż poślubną?? Jak miałaby się ona wyróżnić spośród wszystkich pozostałych wyjazdów? Jesli podroz poslubna ma byc czasem spedzonym we dwoje to np. Kokoda Track wydaje sie ciekawym pomyslem. Cisza, spokoj, dzungla - bedzie co wspominac na stare lata. I ma sie gwarancje, ze wspolmalzonek nie odniesie sie do tego wyjazdu obojetnie | |
| Autor: | becek [ 05 Mar 2016 11:06 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
dżungla to generalnie dobry pomysł- zona może się zgubić albo coś ja zeżreć i przed nami znowu piękna nowa uroczystość/zona/podroż i tak w kółko Macieja pozdrawiam Maciej ;D | |
| Autor: | Bankers [ 05 Mar 2016 12:00 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
@dziabulek Dzięki ! z informacji zawartych na stronię wynika, iż kwalifikujemy się. Rozumiem jednak, że i tak możemy z niej nie skorzystać ? | |
| Autor: | dziabulek [ 05 Mar 2016 13:18 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
@Bankers a czemu nie możecie? zadzwoń na infolinię i zapytaj czy możecie bo tak jak jest napisane jest to kwestia uznaniowa dla linii lotniczych i zapewne zależy od tego ile zapłaciliście za bilet. Mi przyznali, a po tygodniu dostałem odpowiednie potwierdzenia na maila. Choć nie było w nim wyszczególnionego hotelu,a jedynie potwierdzenie rezerwacji usługi. | |
| Autor: | Anonymous [ 05 Mar 2016 13:23 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
Z takim budżetem @tom971 zorganizuje Wam podróż dookoła świata. | |
| Autor: | Bankers [ 06 Mar 2016 19:49 ] |
| Temat postu: | Re: Podróż poślubna. |
Mamy to co najważniejsze, bilety | |
| Strona 5 z 17 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |